Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 18:14, kombesista napisał:

Hehe. Ranne ptaszki :)

Ale ja wśród gimzjalistóm znajomych nie widziałem ani jednego "ziomala", podobnego do tych,
których Giertych ukazuje w swoich spotach. Może to kwestia tego, że to dość małe wiejskie gimnazjum
(204 uczniów) zrzeszające młodzież z ościennych miejscowości. I dlatego jakichś blokersów,dresów
itp.: brakuje. W moim gimnazjum żadnych większych "afer" nie było, od czasu czasu zdarzeją
się co prawda jakieś wybryki, ale nic szczególnego. :)


U mnie "dresiarze" są, ale to bardzo rzadko spotykani. Częstszym przypadkiem i to o wile są Ci uczniowie (gimnazjum) co to chcą się popisać przed kolegami. I to Pan Roman powinien umieścić w spocie. To przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEEEE........ ;((((((((( !! U nas w szkole jest zakaz używania komórek na lekcji !! :/ A wczesniej to bylo na lekcje
Sms na lekcji wysylalismy!! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ogłosze najgorszą nowine jaka jest. Roman Giertych wpadł na pomysł (albo już to weszło) żeby samorząd lokalny ogłosił godzine policyjną dla dzieci, chodzi o to że o wybranej godzinie my nie bedziemy mogli się poruszać bez opieki dorosłych. Beznadziejny pomysł.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty pierwszy i nie ostatni o tym mówisz, zerknij na poprzednią stronę :p Cóż, ja bym się na Waszym miejscu nie przejmował. Sprawdzić Cię może policja, a ta jak wiemy jest delikatnie mówiąc nieskuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mówi się o godzinie policyjnej dla dzieci... TO NIECH IDĄ DO PRZEDSZKOLA!!! Ja dajmy na to chodze do 1 gimnazjum i czuje się młodzieżą a nie dzieckiem!!! BUNT!!!
Panie Romanie jak to tak zostanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdopodobnie od stycznia 2007 roku zostanie wprowadzona dla młodzieży godzina bezpieczeństwa, po której dzieciom bez opieki dorosłych nie będzie wolno przebywać w miejscach publicznych."

Czyli co? Skończyłem nie dawno 18 lat i mam dowód osobisty ide sobie z dziewczyną która ma 15-17 lat podchodzą do mnie policjanci albo straż miejska i mówia że obowiązuje juz "Godzina Bezpieczeństwa" ja pokazuje dowód i mówie "Odprowadzam ją do domu" I co wtedy mają zrobić panowie ze służby miejskiego bezpieczeństwa? Spokojnie odejść bez żadnego gadania? Na jedno wyjdzie czy będzie taka godzina czy nie. No chyba że mniej kasy pujdzie na długopisy i kartki gdy będą chcieli spisywać. Hmm.... może Pan G. powienien być ministrem finansów a nie edukacji? co wy na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:49, K3ine napisał:

"Prawdopodobnie od stycznia 2007 roku zostanie wprowadzona dla młodzieży godzina bezpieczeństwa,
po której dzieciom bez opieki dorosłych nie będzie wolno przebywać w miejscach publicznych."

Czyli co? Skończyłem nie dawno 18 lat i mam dowód osobisty ide sobie z dziewczyną która ma
15-17 lat podchodzą do mnie policjanci albo straż miejska i mówia że obowiązuje juz "Godzina
Bezpieczeństwa" ja pokazuje dowód i mówie "Odprowadzam ją do domu" I co wtedy mają zrobić panowie
ze służby miejskiego bezpieczeństwa? Spokojnie odejść bez żadnego gadania? Na jedno wyjdzie
czy będzie taka godzina czy nie. No chyba że mniej kasy pujdzie na długopisy i kartki gdy będą
chcieli spisywać. Hmm.... może Pan G. powienien być ministrem finansów a nie edukacji? co wy
na to ;)

no idzesz z lasak mlodsza tzn mniej niz 18 :P paly podchodza mowisz im jest pod moja opika i walcie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no idzesz z lasak mlodsza tzn mniej niz 18 :P paly podchodza mowisz im jest pod moja opika i walcie sie :P

No i o to mi chodziło ^^ W takie klocki to ja moge sie bawić ;) xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:02, K3ine napisał:

no idzesz z lasak mlodsza tzn mniej niz 18 :P paly podchodza mowisz im jest pod moja opika
i walcie sie :P

No i o to mi chodziło ^^ W takie klocki to ja moge sie bawić ;) xDDDDDD

a ja nie bo mam 16 lat :P (zdenerwowany :P) moze chociaz nie bede chodzil po dyskach :P haha joke :P
wiec jak bede szedl z laska to juz tego nie wpoem "ja sie tym zajme" :P bo zwinom mnie i na dodatek panne :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:49, K3ine napisał:

Hmm.... może Pan G. powienien być ministrem finansów a nie edukacji? co wy
na to ;)

pan G. powinien być naczelnikiem więzienia o zaostrzonym rygorze albo więźniem. Na to samo wyjdzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:09, vip konius napisał:

a ja nie bo mam 16 lat :P /..../P bo zwinom mnie i na
dodatek panne :P :P

I posadzą nad "Słownikiem ortograficznym" i "Słownikiem poprawnej polszczyzny ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:21, MROZU| napisał:

Dziwisz się? Człowiek którego światopogląd opiera się na głębokim nacjonaliźmie, nie ma prawa
do kreatywności.


ja mówię o konkursie wyimaginowanym w mojej wyobraźni (coś na co Sz.P Roman by się nie zdobył :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:19, AgayKhan napisał:


> a ja nie bo mam 16 lat :P /..../P bo zwinom mnie i na
> dodatek panne :P :P
I posadzą nad "Słownikiem ortograficznym" i "Słownikiem poprawnej polszczyzny ".

zawsze jest ktos kto sie dopier... jak ci sie nie podoba to nie czytaj... i nie komentuj...
po prostu jak szybko pisze to nie wzracam uwagi na bledy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:24, MROZU| napisał:

Zastanawiałeś się nad jego ideologią?


Trudno odgadnąć ideologię człowieka, który nie potrafi nic sam wymyślić, a jego (chyba) wszystkie pomysły są czerpane z przeszłości. Myślę że zajmuje stołek ministra żeby :
a) koalicja rządząca się nie rozpadła
b) zarabiać więcej
c) mieć poczucie władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:25, vip konius napisał:

>
> > a ja nie bo mam 16 lat :P /..../P bo zwinom mnie i na
> > dodatek panne :P :P
> I posadzą nad "Słownikiem ortograficznym" i "Słownikiem poprawnej polszczyzny ".
zawsze jest ktos kto sie dopier... jak ci sie nie podoba to nie czytaj... i nie komentuj...
po prostu jak szybko pisze to nie wzracam uwagi na bledy....



To zainstaluj sobie Firefoxa 2.0 - będzie myślał za Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zajmuje stołek ministra żeby :

Dnia 09.11.2006 o 19:29, Fagno napisał:

a) koalicja rządząca się nie rozpadła
b) zarabiać więcej
c) mieć poczucie władzy

Odpowiedzi poprawnej nie ma- jest na stołku ministra ponieważ:
1. chce tego PiS i LPR
2. chce odzyskać poparcie Radia Maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:25, vip konius napisał:

zawsze jest ktos kto sie dopier... jak ci sie nie podoba to nie czytaj... i nie komentuj...
po prostu jak szybko pisze to nie wzracam uwagi na bledy....

I tu się z tobą nie zgodze! to dobrze że szybko piszesz ale również powinieneś zwracać uwage na swoje błędy! bo czasem takie szybkie pisanie jest zdecydowanie nie zrozumiałe! Ucz się pisać szybko ale i bez błędnie =) Hmmmm tak ise zastanawiam...Pan G. nie mysli o młodzieży polskiej ani o tym jak usprawnić polską oświate, dla niego liczy sie tylko to iż siedzi tam gdzie siedzi i zbiera kase za swoją głupote. Wie iż jego dzieci będą mieć lepiej niż inni bo są dziećmi ministra i poszły do szkoły prywatnej i mają pewnie pełno korków i innych zajęć poza lekcyjnych. ehhhh taka jest Polska i ten cały zasrany świat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować