Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 19:25, vip konius napisał:

zawsze jest ktos kto sie dopier... jak ci sie nie podoba to nie czytaj... i nie komentuj...
po prostu jak szybko pisze to nie wzracam uwagi na bledy....

Czyżbym przeczytał twój prywatny list? Czyżby to nie było forum dyskusyjne, na dodatek ogólnodostępne? Jestem w błędzie? To mnie z niego wyprowadź?
Będę komentował. I znowu skomentuje twoją pisownię. Jak brać kogoś poważnie, kto ma problemy z podstawowymi zasadami gramatyki? Twój post prosi się o taki komentarz: nie ganiać wieczorami z pannami, tylko brać się do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:31, K3ine napisał:

ehhhh taka jest Polska i ten cały zasrany świat ;/


Powiem ci, że w sprawach polityki jestem raczej optymistycznie nastawiony. W moim przekonaniu Polacy powoli uczą się demokracji i w końcu przestaną wybierać takich *autocenzura* ancymonów *koniec autocenzury* do parlamentu. Osobiście mam zamiar uczestniczyć w wyborach, gdy będę pełnoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:29, Fagno napisał:

Trudno odgadnąć ideologię człowieka, który nie potrafi nic sam wymyślić, a jego (chyba) wszystkie
pomysły są czerpane z przeszłości.

Niesamowite. Jaki z ciebie progresista, byle nowe, co stare to złe? To ja Ci podpowiem, ze względu na stosunek do przeszłości dzielimy ideologię na konserwatywne, progresistowskie i tradycjonalistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:37, AgayKhan napisał:

Niesamowite. Jaki z ciebie progresista, byle nowe, co stare to złe? To ja Ci podpowiem, ze
względu na stosunek do przeszłości dzielimy ideologię na konserwatywne, progresistowskie i
tradycjonalistyczne.


Źle mnie zrozumiałeś, nie mówię że co stare to złe (czasem jest odwrotnie), lecz to co wyprawia Pan G. jest nazbyt konserwatywny w tym co robi... Do tego żadna z proponowanych przez niego zmian, nie załatwia problemu dzisiejszej szkoły i młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:39, Fagno napisał:

Źle mnie zrozumiałeś, nie mówię że co stare to złe (czasem jest odwrotnie), lecz to co wyprawia
Pan G. jest nazbyt konserwatywny w tym co robi... Do tego żadna z proponowanych przez niego
zmian, nie załatwia problemu dzisiejszej szkoły i młodzieży.

Mylisz konserwatyzm z tradycjonalizmem. Giertych jest tradycjonalistą. A obecnie to najważniejsze zaczynają być nie problemy młodzieży tylko z młodzieżą. Nie lubię LPR-u, bo to są katoliccy narodowi-komuniści, nie lubię Giertycha, ale z jednym się z nim zgadzam: uczniowie nie mają ochrony przed bandziorami w szkołach. Nie ma kar , więc czują się oni bezkarnie, a od jednego zgniłego jabłka psuje się cały koszyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:39, Fagno napisał:

Źle mnie zrozumiałeś, nie mówię że co stare to złe (czasem jest odwrotnie), lecz to co wyprawia
Pan G. jest nazbyt konserwatywny w tym co robi... Do tego żadna z proponowanych przez niego
zmian, nie załatwia problemu dzisiejszej szkoły i młodzieży.


Więc skoro twierdzisz, że rygor nie rozwiąże problemu bezkarności nielaetnich i przestępczości wśród tychże (oczywiście masz jakieś argumenty, prawda ?) to proszę powiedz nam wszytskim czy znasz jakieś inne realne rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:03, rogoz94 napisał:

Dlaczrgo twierdzisz, że jest głąbem??

CHodzi mi oto czym się zajmuje. Może ma dobre chęci, ale tu nie działa przysłowie: "Chcieć to móc". Tu chodzi o edukaję, o filar społeczeństwa. Takimi rzeczmi powinien się zajmować specjalista, a nie głęboki nacjonalista, kreujący się na nie wiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:04, AgayKhan napisał:

POWIERZON!!!
Co znaczy to słowo?

Oddano. Powierzono pierścień Frodowi, to znaczy, że mu go oddano aby go zniósł do Mordoru, kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:08, MROZU| napisał:

> POWIERZON!!!
> Co znaczy to słowo?
Oddano. Powierzono pierścień Frodowi, to znaczy, że mu go oddano aby go zniósł do Mordoru,
kumasz?


Trafne porównanie :P Pan G. jest niczym Frodo Bagins a polska oświata jest jego Pierścieniem tym jedynym by władać innymi :P I on idzie go zniszczyć.... gdzie to już nie powiem :P Zapraszam do przeczytania trylogii Tolkiena a jak ktoś chce to do obejrzenia filmowej adaptacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:30, Sithek napisał:

Widzieliście reklamówkę pana G. (ta z bramą). Jeśli to się sprawdzi to mi klasę rozwiążą.


Ktoś już wcześniej o tym pisał. Słyszałem pogłoski że te "główne" role mieli grac SkinHeadzi (dobrze napisałem bo niepisałem wczesniej teg wyrazu :P) a że nie zagrali to sie obrazili na Pana G. i nie będą chodzić do szkoły ;) ( taki mały joke :P ) brakuje na w tej reklamie tylko dresiarzy, łysych, skatów i innych ludzi którzy są wg społeczeństwa ogólnie uważani za "nadpobudliwych" :p swoją droga wg Pana G. "normalną" młodzierzą są dzieci* do 7 roku życia które jeszcze nie są ani za technem ani za metalem ani za hip hopem, a które słychają klasyki?


*młodzierzą są dzieci - tak tak wiem co napisałem i napisałęm to celowo, ponieważ niewiedziałęm jak inaczej wyrazić swoją myśl :P xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 20:38, K3ine napisał:

Ktoś już wcześniej o tym pisał. Słyszałem pogłoski że te "główne" role mieli grac SkinHeadzi
(dobrze napisałem bo niepisałem wczesniej teg wyrazu :P) a że nie zagrali to sie obrazili na
Pana G. i nie będą chodzić do szkoły ;) ( taki mały joke :P ) brakuje na w tej reklamie tylko
dresiarzy, łysych, skatów i innych ludzi którzy są wg społeczeństwa ogólnie uważani za "nadpobudliwych"
:p swoją droga wg Pana G. "normalną" młodzierzą są dzieci* do 7 roku życia które jeszcze nie
są ani za technem ani za metalem ani za hip hopem, a które słychają klasyki?


I co wszyscy mają trafić do karceru? To paranoja! Nie lubię rozmów o politykach i polityce ale to przeginanie.
Chyba tylko po to by pokazać się w mediach.

Słyszeliście, o ogólnokrajowej labie w poniedziałek od11.00? Protest przeciw Romanowi. Będzie ram że go w TV pokarzą. Jeśli to wypali oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:34, AgayKhan napisał:


> zawsze jest ktos kto sie dopier... jak ci sie nie podoba to nie czytaj... i nie komentuj...

> po prostu jak szybko pisze to nie wzracam uwagi na bledy....
Czyżbym przeczytał twój prywatny list? Czyżby to nie było forum dyskusyjne, na dodatek ogólnodostępne?
Jestem w błędzie? To mnie z niego wyprowadź?
Będę komentował. I znowu skomentuje twoją pisownię. Jak brać kogoś poważnie, kto ma problemy
z podstawowymi zasadami gramatyki? Twój post prosi się o taki komentarz: nie ganiać wieczorami
z pannami, tylko brać się do nauki.

ja ci niebronie czytac... tylko napisalem ze jak ci sie niepodoba to nie czytaj.... i tu sie klania czytanie ze zrozumieniem... wiec moze czytaj tekst pare razy zanim go skomentujesz...
widzisz jak to milo wytykac... na moje to moga pisac moj przez u (razi mnie to w oczy ale mam na to wylane) byle bym zrozumial o co chodzi :)
a tak pozatym mam dyslekcjie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:02, vip konius napisał:

a tak pozatym mam dyslekcjie...

Jak 98% uczniów w gimnazjum. Jasne.
I jak ci się nie podoba, to nie odpisuj na mój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:17, Full Wypas napisał:

-kaplice w szkołach
-zakaż używania telefonów komórkowych
-mundurki od przyszlego półrocza
-zakaz przytulania sie w szkołach
-uczniowie będą przeszukiwani czy nie mają przy sobie telefonów komórkowych oraz narkotyków
-za każde przewinienie będzie odpracowywane poprzez prace społeczną


Z tych pomysłów, pierwszy jest beznadziejny, wpaja religie na siłe. Ja jestem typem człowieka, który jak musi coś na siłe to robi się strasznie wredny, więc mieliby nauczyciele ze mną kłopot. Punkt drugi dobrym pomysłem, trzeci raczej dla renomowanych szkół. Hm... Co innego przytulanie się a co innego obściskiwanie i gorące pocałunki.... Piąte powinno dotyczyc tylko narkotykow, a ostatni pomysl swietny, ale dla przewinien ciezszych, zle zachowanie, bojki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:08, AgayKhan napisał:

Jak 98% uczniów w gimnazjum. Jasne.



Wyobraź sobie że po 1-2-3 latach oni idą do szkół średnich i tak wyżej, później obecni młodzi będą rządzić krajem chyba że wyjadą na truskawki do Włoszech czy Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:08, AgayKhan napisał:

> a tak pozatym mam dyslekcjie...
Jak 98% uczniów w gimnazjum. Jasne.
I jak ci się nie podoba, to nie odpisuj na mój post.

hmmm
tobie sie niepodobal moj post i odpisales... a twoj jest dla mnie neutralny....
a wogole juz spokoj ok ? :)
dobra przyznam jestem nieuk :P i chyba nigdy (dokladnie) nienaucze sie ortografi :P ale gdy pisze na gg z dziewczyna ktora mi sie podoba to zawsze wpisoje slowo ktorego nie jestem pewien w google :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować