Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Mundurki z tego co wiem wchodzą w gimnazjach i podstawówkach. Ale Giertych z tymi pomysłami to w końcu się doigra. Wymyśli coś, co zbulwersuje Europę albo Polskę i go wreszcie wywalą. Mam nadzieję że szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:27, Riverex napisał:

Mundurki z tego co wiem wchodzą w gimnazjach i podstawówkach. Ale Giertych z tymi pomysłami
to w końcu się doigra. Wymyśli coś, co zbulwersuje Europę albo Polskę i go wreszcie wywalą.
Mam nadzieję że szybko.

niestety...w szkołach średnich też muszą być mundurki.... ale pamiętajcie.... za mundurkiem panny sznurkiem..:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:27, Riverex napisał:

Mundurki z tego co wiem wchodzą w gimnazjach i podstawówkach. Ale Giertych z tymi pomysłami
to w końcu się doigra. Wymyśli coś, co zbulwersuje Europę albo Polskę i go wreszcie wywalą.
Mam nadzieję że szybko.


Z tego bym się cieszył.
Chociaż tak po namyśle wszyscy ich zbeszczeszczają ale gdyby sami tak byli na jakimś stopniu to by guzik zrobili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 21:27, Riverex napisał:

Mundurki z tego co wiem wchodzą w gimnazjach i podstawówkach. Ale Giertych z tymi pomysłami
to w końcu się doigra. Wymyśli coś, co zbulwersuje Europę albo Polskę i go wreszcie wywalą.
Mam nadzieję że szybko.

To nic nie pomoże Polski rząd i tak ma europe gdzieś widać to w sprawie Rospudy. Cała unia nam grozi, a i tak nasi politycy robią swoje. Ale Romek potrafi może w końcu pomyśli i odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 22:01, Warrior Within napisał:

> Mundurki z tego co wiem wchodzą w gimnazjach i podstawówkach. Ale Giertych z tymi pomysłami

> to w końcu się doigra. Wymyśli coś, co zbulwersuje Europę albo Polskę i go wreszcie wywalą.

> Mam nadzieję że szybko.
To nic nie pomoże Polski rząd i tak ma europe gdzieś widać to w sprawie Rospudy. Cała unia
nam grozi, a i tak nasi politycy robią swoje. Ale Romek potrafi może w końcu pomyśli i odejdzie.


przysłużył by się Polsce.
Wszyscy by się cieszyli nawet przyjęcie pożegnalne by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 22:05, michas95 napisał:

przysłużył by się Polsce.
Wszyscy by się cieszyli nawet przyjęcie pożegnalne by było ;)


I to jak huczne, ale ciekawe kto by go zastąpił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 22:10, cichy10 napisał:

> przysłużył by się Polsce.
> Wszyscy by się cieszyli nawet przyjęcie pożegnalne by było ;)

I to jak huczne, ale ciekawe kto by go zastąpił?

Masz racje jest to ryzyko że znajdą innego geniusza( choć gorszy to on raczej niebędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 22:19, koszyk1666 napisał:

może na leppera zmienią?? ten to by wprowadził nowy przedmiot: WARCHOLSTWO XD

I wyklinanie ludzi bez ponoszenia konsekfencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jak wszyscy inni polscy politycy, bierze się nie za to co potrzeba. Program uczniów jest strasznie przeładowany i zamiast odjąć z niego niepotrzebne informacje, ten ubiera uczniów w mundurki. Tego typa szczerze nienawidzę, podobnie jak całego rządu :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 21:20, squeglee napisał:

Jest jak wszyscy inni polscy politycy, bierze się nie za to co potrzeba. Program uczniów jest
strasznie przeładowany i zamiast odjąć z niego niepotrzebne informacje, ten ubiera uczniów
w mundurki. Tego typa szczerze nienawidzę, podobnie jak całego rządu :-/.


Ja też ,ponieważ po co ubierać uczniów co to da?? Jeśli to ma pomóc nie mam nic przeciwko.Ale z tego co wiem to napewno niepomoże.Tylko to pogorszy sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli coś pomoże z tych jego planów na przemoc w szkole to jestem za ale z tymi mundurkami to niewypali.(chyba ,że będą jakie chce czyli: kaptur,sznurki,nie może być zamka,oraz ma być z dresu). :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 21:42, You Bad napisał:

Moim zdaniem jeśli coś pomoże z tych jego planów na przemoc w szkole to jestem za ale z tymi
mundurkami to niewypali.(chyba ,że będą jakie chce czyli: kaptur,sznurki,nie może być zamka,oraz
ma być z dresu). :]


Ja siebie tak naprawde nie wyobrażam w mundurku, a już wogóle tych co na codzień chodzą w bluzach z kapturami i szerokich spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 21:53, You Bad napisał:

Każdy ma swój styl . Ja naprzykład lubie bluzy z kapturami i zaszerokie spodnie które wwiszą
mi na d**ie.


Widzisz, uczniowie chętnie uszanują twój gust u styl, za to nauczyciele i pan G. podda się stereotypom i ubiorą cię w mundurek. Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mundurkami jest już kompletna paranoja.Ostatnio w klasie dyskutowaliśmy,w jakich kolorach mają być mundurki.Wyszło,że czerwono-czarne.Ale to dotyczy tych,co do nas przyjdą(jestem w 6 klasie podstawówki,a nie wiem jak ma być z mundurkami w gimnazjum,do którego pójdę:)
Wiecie,że w ramach programu"Zero tolerancji"mają ograniczyć (lub zakazać)dystrybucji brutalnych gier komputerowych?(Bye,Bye Manhunt)
Powinno się Giertycha wsadić do wora,a wór wrzucić do jeziora:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja "Zero Tolerancji" ma chyba na uwadze zero tolerancji dla ucznia.Powinna ten plan nazywać się
Zero tolerancji dla ucznia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować