Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 13:23, legenda27 napisał:

> No cóż, można się było tego spodziewać. LPR ma w tej chwili tak małe poparcie, że będzie
się
> trzymało stołków zębami i pazurami.
>

Tak, to jest straszne. słyszeliście piosenkę Grupy Operacyjnej Nie będzie Niczego?
Niedługo tak na prawdę będzie.


nom ;/ bardzo mi sie podoba :) ale niestety jest prawdziwa ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:40, legenda27 napisał:

ach tak to jest jak się ktoś dorwie do władzy to nie puści jej.

"Nic sie nie podoba, mówisz co z tego,
jeśli wszystko jest źle niech nie będzie niczego."
Skoro wam się tak podoba ten kawałek... mi się akurat powiedzmy, że podoba średnio, albo nawet mniej:) ale to ien moje gusta muzyczne. Tak piszecie, a zastanawia mnie, jakbyście wy byli w rządzie, to gdyby się pojawiła grupa krzykaczy, którzy by ciągle narzekali na wasze działania, a wy byście uważali, że dobrze robicie, to czy byście się podali do dymisji?? wątpię... Giertych sobei w sejmie posiedzi jeszcze trochę, a napewno do końca tej kadencji, więc utrata władzy mu ni grozi, a rozgłos który uzyskuje będąc na stanowisku ministra na pewno nie obniży sondarzy jego partii i jego samego... bo prawie nie ma co tracić. Ostatnio widać jak zaczyna walczyć o część elektoratu PiSowskiego, tą bardziej konserwatywną, sprawa z homoseksualistami i aborcją - postawienie Kaczyńskiego prawie pod murem, jeśli go oficjalnie by opierdzielił za to co zrobił i wyrzucił ze stanowiska = nie jest za tymi postulatami, albo się zgodzi i wtedy = Romek wywalczy swoje i zyska w oczach pewnej części elaktoratu. Pewnie się części teraz przypodobał, a Jarek stracił, choć dla mnie zachowanie Długiego Romka to takie sr**ie do własnego gniazda, ośmiesza całą swoją koalicję... ale jak cała ta koalicja pójdzie w PiSdu, to ja akurat płakał nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno: Giertych wymiata :P

Mam Dziennik w domu i wyczytałem, że ustawa z mundurkami i innymi pierdołkami nie przeszła w sejmie bo za mało ludzi głosowało :)

A więc, przedstawię moje zdanie:
Mundurki wg mnie nic nie dadzą, bo znając moją szkołę (a w szczególności trzecie klasy) po prostu nie potrafię sobie wyobrazić, jak te dresy będą wyglądały w mundurkach :D
U nas niby nawet jest zakaz wchodzenia w kurtkach i nieprebranych butach do szkoły, ale co z tego? Nikt nie przebiera, wszystkie te wymalowane lasencje przychodzą w jakiś futerkach. Czasem woźna się spina, że nikt nie może wejść bez przebranych butów. No i co? Nic... Kiedy dresiki w końcu się znudzą czekaniem przy wejściu, idą do przodu, otwierają siłą drzwi i wchodzą :) A za nimi reszta ludu, czyli na ogół jakieś 50 osób. I kto ich ma zatrzymać?

Giertych wkurzył mnie jedną rzeczą: klasa może pojechać na wycieczkę tylko wtedy jeśli nie pojadą max 2 osoby. Masakra... U nas 3 osoby nigdy nie jeżdżą na wycieczki z "pewnych względów" i co? Nigdzie nie możemy pojechać, trzeba liczyć tylko na to, że nasza wychowawczyni przekona dyrektorką do lekkiego przegięcia przepisów.


Mam nadzieję, że zamiast Giertycha dadzą kogoś, kto naprawdę wie, jaka jest sytuacja ze szkołami w Polsce. A nie żeby tu taki Giertych swoje reformy wymyślał, które tak naprawdę nie dają wiele oprócz wyższej popularności wśród moherków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 15:39, Zyzio Ziom napisał:

Mam Dziennik w domu i wyczytałem, że ustawa z mundurkami i innymi pierdołkami nie przeszła
w sejmie bo za mało ludzi głosowało :)

Dziwna ta informacja,biorąc pod uwagę fakt że jakieś dwa miesiące temu podano do wiadomości że od września 2007 roku zostaną te mundurki jednak wprowadzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:42, Darkstar181 napisał:


> Mam Dziennik w domu i wyczytałem, że ustawa z mundurkami i innymi pierdołkami nie przeszła

> w sejmie bo za mało ludzi głosowało :)
Dziwna ta informacja,biorąc pod uwagę fakt że jakieś dwa miesiące temu podano do wiadomości
że od września 2007 roku zostaną te mundurki jednak wprowadzone...

Wszystko jest dziwne, podobno dopiero dzisiaj rząd miał przyjąć projekt "zero tolerancji", w Polskim bagienku nic nie jest wiadomoe


Zyzio a niby skąd Giertych ma wiedzieć jak wygląda sytuacja Polskich szkół publicznych jak swoje dziecko (dzieci) wysłał do prywatnej szkoły 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:42, Darkstar181 napisał:


> Mam Dziennik w domu i wyczytałem, że ustawa z mundurkami i innymi pierdołkami nie przeszła

> w sejmie bo za mało ludzi głosowało :)
Dziwna ta informacja,biorąc pod uwagę fakt że jakieś dwa miesiące temu podano do wiadomości
że od września 2007 roku zostaną te mundurki jednak wprowadzone...


Pewne komplikacje nastąpiły w PIS-sie.
Życzę im z całego serca szybkiego i trwałego rozłamu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:09, legenda27 napisał:

Pewne komplikacje nastąpiły w PIS-sie.
Życzę im z całego serca szybkiego i trwałego rozłamu!

A niby po co? Chaos polityczny Ci potrzebny? Nowe wybory z Twoich pieniędzy? Nawet gdyby, to kto by rządził? Platforma sama nie dałaby rady, jedyny możliwy sojusz to PO+SLD, dziękuję postoję. Za trzy lata będą nowe wybory, wtedy oceni się poprzednią ekipę i wybierze skrajnie do niej przeciwną - ot, taka prawidłowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powidźcie mi, czy mundurki mają obowiązywać także w liceach? Oraz co z tą maturą z matmy. Bo oba te pomysły są tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby te mundurki to były jednolite stroje, nie marynarki czy coś w tym stylu ;P. Np. Granatowa bluza, granatowa koszulka i jakieś czarne spodnie, np. jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:57, PRZEMOSAL napisał:

Zero tolerancji dla przemocy! Co maja do tego mndurki?


Mundurki są częścią tego planu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:52, Danio X napisał:

Powidźcie mi, czy mundurki mają obowiązywać także w liceach?

Jak we wszystkich szkołach,to we wszystkich...podstawówki,gimnazja...na jakiej podstawie miałyby być od tego zwolnione licea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:19, Darkstar181 napisał:

> Powidźcie mi, czy mundurki mają obowiązywać także w liceach?
Jak we wszystkich szkołach,to we wszystkich...podstawówki,gimnazja...na jakiej podstawie miałyby
być od tego zwolnione licea?

Na podstawie ustawy :p Nakazuje ona jednolite stroje w podstawówkach i gimnazjach, a dyrektorzy szkół średnich mają wolną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 20:50, gaax napisał:

Na podstawie ustawy :p Nakazuje ona jednolite stroje w podstawówkach i gimnazjach, a dyrektorzy
szkół średnich mają wolną rękę.

No tak...licea nie są u nas obowiązkowe.
Mi to wisi, ja w swoim i tak muszę nosić strój szkolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować