Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3!

405 postów w tym temacie

Zapomnialem czegos dodac, mi sie zdaje(ale to tylko domysly) ze wlasnie przez takich gawlinskich cena gry rosnie bo chyba nie spada a urozmaicenie jest male bo nie wyobrazam aby jego glos wytwarzal nastroj Gothica.... i jeszcze jedno do ceny kiedys nie pamietam w ktorym numerze CDA bylo napisane ze Gothic bedzie kosztowal 99zl (te takie niby gazetki wasze promocyjne((przeciw ktorym nie mam nic przeciwko))) no i tu jest roznic... pytanie czy to specjalnie czy blad... no i w ostatnim CDa pisze ze JTF bedzie kosztowal 59.90zl no ale ja juz nie mieszam sie w ceny:) na Gothicu w kazdym badz razie mi juz nie zalezy:P CoH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:05, nadol91 napisał:

a i kiedy bedzie uaktuanione info o gothicu 3 w sklepie co ?? No i kiedu wreszcie EIK tam dacie
:)): ALL PEOPLE WAITING !!!


Z tego, co dowiedziałem się ze skomplikowanego systemu obsługi sklepu ;) cena w sklepie w tej chwili nie może być nałożona, jako że nie została rozróżniona karta na EK. W każdym razie cena podstawowa = 129,90 PLN - 30 wPLN oraz za żeton darmowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i tak nie wierze ze g3 zostanie wydany w pażdzierniku moge sie nawet o to załozyc!heh a co do ceny no coz i tak wiadomoz e gra sie sprzeda nawet przy takiej cenie wiec ja nie widze w tym nic dziwnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:07, Biohazardus napisał:

Zapomnialem czegos dodac, mi sie zdaje(ale to tylko domysly) ze wlasnie przez takich gawlinskich
cena gry rosnie bo chyba nie spada a urozmaicenie jest male bo nie wyobrazam aby jego glos
wytwarzal nastroj Gothica.... i jeszcze jedno do ceny kiedys nie pamietam w ktorym numerze
CDA bylo napisane ze Gothic bedzie kosztowal 99zl (te takie niby gazetki wasze promocyjne((przeciw
ktorym nie mam nic przeciwko))) no i tu jest roznic... pytanie czy to specjalnie czy blad...
no i w ostatnim CDa pisze ze JTF bedzie kosztowal 59.90zl no ale ja juz nie mieszam sie w ceny:)
na Gothicu w kazdym badz razie mi juz nie zalezy:P CoH!!


Tak, w druku zdarzają się błędy, natomiast na stronie podajemy aktualne informacje. Co do aktorów i ceny produktu, bardzo się mylisz, bo Heroes V miało obsadę w postaci 5 gwiazd z pierwszych stron gazet a cena pozostała 99,90 PLN. Widocznie jakieś sprawy licencyjne nie pozwalały obniżyć ceny. Zresztą 129,90 nie jest jakąś nowością na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbki Pana Gawlińskiego niespecjalnie przypadły mi do gustu... Słowa są jakoś dziwnie akcentowane... z pewną przesadą

Pozostałe nagrania są świetne... Godne poprzednich części ;)

Za to nie mogę się doczekać informacji o EK G3...

Zmartwiła mnie z kolei informacja o wymaganiach podana w sklepie... Jest tam napisane, że gra wymaga pixel shaderów w wersji 1.3... wcześniej tego nie widziałem... Mój Radeon ma wersję 1.1... więc nie wiem czy pójdzie u mnie ta gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, chciałem EK, ale nie wiem co to będzie... Jeśli to na święta :P
Ale to oznaczenie +16 może pokrzyżować moje plany ]:-<
Akcje związane z przypominaniem o tych znaczkach może odwrócić się przeciw mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałem ze kupie jesli wczesniej zagram w demo i zobacze ze nie chodzi mi skokowo(nie mysle tutaj o jakis wysokich detalach ) jesli jednak na niskich mi bedie przycinac to oczywiście nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem ze CDP ma gry nie droższe niz 99zł ale chyba teraz nie :(. Poczekam do gwiazdki jak stanieje tylko jedno bede juz zacofany w graniu i za 2 miesiace gra bedzie juz stara po premeirze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:13, fanfilmu.pl napisał:

Heh, chciałem EK, ale nie wiem co to będzie... Jeśli to na święta :P
Ale to oznaczenie +16 może pokrzyżować moje plany ]:-<
Akcje związane z przypominaniem o tych znaczkach może odwrócić się przeciw mnie :(

oczywiscie zartujesz... kto zwraca na to uwage? starsi niepozwola Ci geac? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:11, Jay Z napisał:

Tak, w druku zdarzają się błędy, natomiast na stronie podajemy aktualne informacje. Co do aktorów
i ceny produktu, bardzo się mylisz, bo Heroes V miało obsadę w postaci 5 gwiazd z pierwszych
stron gazet a cena pozostała 99,90 PLN. Widocznie jakieś sprawy licencyjne nie pozwalały obniżyć
ceny. Zresztą 129,90 nie jest jakąś nowością na rynku.


No tak ja wiem, Homm V byl Bardzo udawnym wydaniem ktore do dzis podziwiam... Jednakze wlasnie CDP slynal z wyadawania gier premierowych w cenie 99.90 no ale dobrze... zobacze na komentarze ludzi co juz w to grali i moze jednak sie skusze, pozyjemy zobaczymy... troche my gramowicze jestesmy nie fair bo wkoncu nie braliscie Gawlinskiego na zlosc ale aby pomoc no ale czlowiek to czlowiek... Zycze udanej edycji tej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej spox czy te znaczki dla ciebie maja jakies znaczenie - GTA jest od 18 lat a moj brat co ma 10 lat w to gra :p No ale d mnie doczepki by rodzice nie mieli, a jesliby* no to tylko rok dzieli mnie od tego "pełnoprawnego "grania

*jednak jestem 100% pewny ze nic by nie mieli - wogole ich to nie interesuje w co gram :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



... Jednakze wlasnie

Dnia 08.09.2006 o 17:17, Biohazardus napisał:

CDP slynal z wyadawania gier premierowych w cenie 99.90 no ale dobrze... zobacze na
komentarze ludzi co juz w to grali i moze jednak sie skusze, pozyjemy zobaczymy... troche my


Przecież chociażby neverwinter nights albo warcraftIII tez kosztowały w edycji premierowej 129,90 zł a przeciez okazały sie wielkimi hitami przynajmniej mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:15, Lamb3rt napisał:

Ten Gawliński trochę nie pasuje do klimatu Gothicka... Ale poczekajmy na usłyszenie tego w
rzeczywistości :)

no racja przecierz wiadomo ze taki glos na sucho to nie wyglada dobrze - a jelsi dojdzie do tego jakas zajefajna muzycka i głosy marudzących bezsensu obywatelek to spox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować