Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3!

405 postów w tym temacie

Ja rowniez podziekuje za te gre mimo ze napalilem sie na nia zaraz jak wszedl pre-order. Gawlinski odpada w tej roli to samo bezimienny bogacz. Jeszcze cena ala''Cenega no thx... na szczescie juz niedlugo CoH w super wydaniu... a w G3 to niech se Gawlinski gra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

130 zeta O_o szczerze mówiąc to liczyłem na niższą cenę :/ nawet się zastanawiałem ostatnio nad EK, ale jeśli cena będzie taka jak w newsie to pozostanie mi tylko zwykła... przynajmniej pudełko edycji zwykłej jest ładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What !! ;0 zwykla edycja 129 zł ;/;/ To pewnie EK bedzie z 200 kosztować :/;/;/ ALE modle sie aby to było 160 zł (marzenia sa do spełnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofam, co przed chwilą powiedziałem. Gawliński nie nadaje się do tej roli . Nie wiem, do jakiej postaci by pasował.
Bezimienny i Boberek super. Niestety ta cena... . W środku muszą być jeszcze jakieś dodatki... . Wątpię, bym kupił ją w edycji premierowej :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście zapomniałem dopisac pare słów, edit edit gdzies ty sie podział;(
Bezimienny, chyba znowu się jakas światynia zawaliła, dostał kamieniem w głowę i został magnatem:]
Boberek? Może być, Gawliński? sam już nie wiem..
Narazie z zakupem G3 sie wstrzymam i tak jak napisałem wcześniej NWN2 bedzie pierwsze, a G3...to niech sobie Gawliński pogra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:57, Sebacom napisał:

Bezimienny, chyba znowu się jakas światynia zawaliła, dostał kamieniem w głowę i został magnatem:]


Ech, to zaledwie 3 próbki wycięte, z któregoś frgamentu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeju nie wiem co wy macie to tego Gawlińskiego przecierz ten głos jest calkiem wporzo. I teraz wielu bedzie rezygnowac z zakupu bo nie podoba im sie głos Gawlinskeigo :)) paranoja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:59, Jay Z napisał:

> Bezimienny, chyba znowu się jakas światynia zawaliła, dostał kamieniem w głowę i został
magnatem:]

Ech, to zaledwie 3 próbki wycięte, z któregoś frgamentu gry...

słuchaj jesli cena zwyklej edycji wynosi 129 zł to ilebedzie kosztowała Edycja Kolekcjonerska ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Boberek spoko, ale ten posenkarz tragicznie, dajecie tekst i tłumaczy? Wie chociaż w jakiej scenie będzie użyta. Zgrywa tekiego "rambo" a może to mo inaczej wyglądać. Najlepiej jak bry będą tłumaczone przez aktorów, bo byli przecież przuczanii do zawodu, więc wiedzą jak mówić. Najlepiej świadczy o tym przetłumaczony Baldur i Torment. Nie każdy lubi taką żenadę jak wilki, więc nie myślcie sobie, iż przez marketing Gawlińskiego coś zyskacie, raczej stracicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:00, Verbatim napisał:

Jarosław Boberek spoko, ale ten posenkarz tragicznie, dajecie tekst i tłumaczy? Wie chociaż
w jakiej scenie będzie użyta. Zgrywa tekiego "rambo" a może to mo inaczej wyglądać.


Wie, jak będzie to wyglądać. Robert dostał cały skrypt, opis postaci i scenariusz gry. Kerth, jak zostało wspomniane, jest elitarnym wojownikiem, wymiataczem i w moim przekonaniu super pasuje. Ale jako "niebieski" mogę się wydać nieobiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:00, nadol91 napisał:

słuchaj jesli cena zwyklej edycji wynosi 129 zł to ilebedzie kosztowała Edycja Kolekcjonerska
???


Tego akurat jeszcze nie wiem. Cenę będziemy znali, jak dostaniemy komplet materiałów do EK, tj. co będzie w środku. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:05, Proboszczo napisał:

129zł to dla was problem ? WIELCY fani Gothica żałują na niego kasy ?!
I tak pewnie WP zmniejszą cenę do 99zł, nie panikować, proszę się rozejść!

no tylko wiesz innym nie chodzi o cene raczej o ten głos Gawlinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować