Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3!

405 postów w tym temacie

Cóż... ja za Gothiciem nie szaleję, ale swe zdanie wyrażę :) !

Gawliński Pan-sam głos ma dobry (w sensie brzmienia, tembru i innych tego typu mądrych pojęć), ale jeśli chodzi o wygłaszanie całych kwestii... Nie podoba mi się akcent, "balans" i ogólnie Dolby Surround ;P . Miast obsadzać go w roli Elitarnego Woja-poczyniłbym go raczej postacią z gatunku nieco bardziej, hmm, "łasicowatych"...

Pan od Bezimiennego (mógłby ktoś podać jego miano)... W Gothica nie grałem przesadnie dużo, choć jego kwestie raczej pamiętam: solidna robota. Ale nigdy nie zapomnę "Dziś jest dobry dzień na umieranie..." z cudownego IWD 2, ach! Mój paladyn wypowiadał się właśnie jego głosem, baaardzo mi się to podobało :D !

Boberek Pan-rzeczywiście, czuć profesjonalizm, aczkolwiek... Brzmi ciekawie, choć nie tak, jakbym chciał ;) !

PS Nigdy nie zapomnę Henryka Talara z (oczywiście, o czym innym mógłbym mówić) Icewinda :D ! "Powiadają, że historia..." Bajer-full!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:04, MonkOfWar napisał:

Pan od Bezimiennego (mógłby ktoś podać jego miano)

Proszę bardzo... Jacek Mikołajczak się nazywa. :) Tak państwo nasz Bezimienny prywatnie ma imie i nazwisko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:04, MonkOfWar napisał:


Pan od Bezimiennego (mógłby ktoś podać jego miano)...


Pod Bezia podkładał głos Jacek Mikołajczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:09, Magwisienka napisał:

Ja przepraszam ale co z Edycja Kolekcjonerską???!!!???

w przyszłym tygodniu coś powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle choć spodziwałem się, że będzie w cenie 99,90. To komplikuje troszkę moje plany ale dla tej gry warto dać te 20 zł więcej. Jeśli chodzi o Gawińskiego to moim zdaniem nie jest źle, mam tylko nadzieję, że Xardas pozostanie ten sam.
No i intryguje mnie jeden z dzwięków bezimiennego: "...kiedy Lee zginie bohatersko w walce..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gawlinski brzmi troche dretwo :) Ale po jedenej czy dwoch probkach nie mozna oceniac calosci. Jestem pewien, ze podczas gry bedzie brzmialo to swietnie.
Bezimienny w starym dobrym stylu.
No i oczywiscie BOBEREK ! Tego goscia uwielbiam - czlowiek o tysiacu glosach :D Mam na swojej polce chyba z 15 gier, w ktorych sie udzielal. Nie wazne czy to kruk, wojownik czy kupiec - zawsze jest profesjonalnie. Ubostwiam jego głos w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czas znów użyć wPLN;) Brawo CDP! Pewnie nie wielu się spodziewałoże prace nad Gothiciem 3 tak dobrze i szybko postępuja;) Nic tylko się cieszyć i patrzeć z nadzieją w przyszłość że gra będzie na równi z premierą niemiecką!:)
Nie wiem czemu ale jestem z was dumny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest warta kazdej ceny ! :D
I pan Gawlinski ma u mnie duzy +, zreszta ma go kazdy co lubi te gre :D Teraz tylko jeszcze EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i Gawliński jest sławny, ale jak dla mnie większą gwiazdą jest pan Jacek Mikołajczak. Wielki szacunek należy sie temu człowiekowi, za to co zrobił z Gothic. Właściwie to w dużej mierze dzieki niemu Gothic ma ten wspaniały, niepowtarzalny klimat. A p. Robert to niech sie za przeproszeniem schowa i niech bije ukłony za to że może pracować z takim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że Robert Gawliński jako fan gothica podkłada głos za darmo... głos ma jak dla wojownika troszkę nie teges, ale może wieczorem przy ognisku będzie śpiewał ^^

próbki są wyśmienite, ale R.G. mógłby jakoś tym swoim dobrym głosem operować, chyba, że po prostu te teksty które są na tych nagraniach są troszku drętwe i na innych sprawuje się lepiej :P

no i ten Bezio.. ahhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:21, Bajuj napisał:

Ta gra jest warta kazdej ceny ! :D


To się jeszcze okaże :P
Nie raz zawiodłem się na grze która zapowiadała się na rewelację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos Gawliński brzmii tu tragicznie. Mniej więcej tak jakby chciał naśladować śmieszny głosik (a la Wrzód z G1), co niestety totalnie nie wychodzi - mam nadzieję, że nie będziemy go słyszeli zbyt często....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczylem ze G# bedzie kosztowac 99.90 i 20 wPLN plus darmowa przesylka jako ze zwykla dajom tak na zamuwienia przed premierowe i ze bede go mial za 79.90 no ale cuz bede musial dac 99.90 a co do zetonow to skoro zamuwiłem G3 pare miesiency temu to juz nie moge tego uzyc a pozatym te zetony dzialajom na 159 + lub ikonke kturej nie ma przy gothicu :]

co do wilka no to szczeze muwionc niech lepiej idzie z kaśką konie graść a nie pcha sie do gothica jego glos mnie irytuje a dotego cdp walło mu jakoms waznom role i pewnie jego postać będzie wilekim Paladynem w ślniącej zbroi a muwić będzie jak 10 letnia dziewczynka no ale cóż zawsze mozna wyłączyć głośniki i zdac sie na wzrok czytajon sobie samemu jego kwestie :P:P:P

co do bobera to jak zwykle super tylko mam takie maly dylemat pod kogo on glos podstawial w 2 i 1 bo mi sie zdaje ze pod Lee ale nie jestem pewien (fakt moglem grac wiencej NO i najemnikami )

co do beziego to mugl sie bardziej postarac sam głos jest dobry tylko sposub i jego tekst jest troche denny fakt ze to tylko urywki dłużyszych rozmów ale nasz bezi gada jak jakiś mędrzec a nie prosty skazaniec z khorinis no ale cóż zawsze moglo być gożej

ale i tak najlepszy podkład był pod beziego w ostatnim filiku G2 tego ze statkiem :P:P

a premiera mysle ze bedzie gura tydzien po niemiecko brytyjskiej do kturej zostało 34 dni 13 godzin i 2 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:09, Magwisienka napisał:

Ja przepraszam ale co z Edycja Kolekcjonerską???!!!???

pytałem o to wczesniej Jay Z-eta i powiedział ze EK pojawi sie w planie dopiero kiedy zboirą materiały zawarte w EK :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:57, Jastrząb6 napisał:


co do bobera to jak zwykle super tylko mam takie maly dylemat pod kogo on glos podstawial w
2 i 1 bo mi sie zdaje ze pod Lee ale nie jestem pewien (fakt moglem grac wiencej NO i najemnikami
)


Boberek w Gothicu 3 podkładał głos pod wiele postaci m.in. pod Miltena (a Lee dubbingował Jacek Kopczyński)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować