Zaloguj się, aby obserwować  
nocnyszakal555

MANHUNT

66 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 14:38, KubamiszczuJ napisał:

> O klimaciik to ona ma:D Najlepiej jest jak uciekasz przd kilkoma przeciwnikami, chowasz
sie w cieniu, a oni przebiegaja szybko obok Ciebie, klną:D
A potem jak Cię znowu zobaczą to już gdzie się nie skryjesz, to Cię znajdą :P

Tak, szczególnie przejście przez cmentarz owocuje w takie akcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem Manhunta, lecz jak dla mnie, jest on trochę nudny. Rozegrałem poziom treningowy, i jestem w momencie, gdzie trzeba jakoś rozwalić kłódkę żeby przejść przez bramkę i tam zaraz jest save game... Jest to drugi epizod. Nie wiem z czego tą kłódkę rozwalić.

A myślałem, że gra jest brutalniejsza. Jak dotąd, to dla mnie mało brutalna gra, bo duszenie workiem, czy podcięcie gardła nożem, to nic nowego, było to i w GTA i w Splinter Cell i w innych grach...A gra jest nuda, bo tylko skradasz się i mordujesz, nic więcej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:25, JackXP napisał:

Właśnie zainstalowałem Manhunta, lecz jak dla mnie, jest on trochę nudny. Rozegrałem poziom
treningowy, i jestem w momencie, gdzie trzeba jakoś rozwalić kłódkę żeby przejść przez bramkę
i tam zaraz jest save game... Jest to drugi epizod. Nie wiem z czego tą kłódkę rozwalić.

Musisz troche pochodzic po terenie tej misji, jeden z przeciwnikow bedzie mial łom i nim rozwalisz klodke

Dnia 30.05.2007 o 17:25, JackXP napisał:


A myślałem, że gra jest brutalniejsza. Jak dotąd, to dla mnie mało brutalna gra, bo duszenie
workiem, czy podcięcie gardła nożem, to nic nowego, było to i w GTA i w Splinter Cell i w innych
grach...A gra jest nuda, bo tylko skradasz się i mordujesz, nic więcej... :P

Jak zdobedziesz ten lom zobaczysz co to brutalnosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:28, NuGGet napisał:

> Właśnie zainstalowałem Manhunta, lecz jak dla mnie, jest on trochę nudny. Rozegrałem poziom

> treningowy, i jestem w momencie, gdzie trzeba jakoś rozwalić kłódkę żeby przejść przez
bramkę
> i tam zaraz jest save game... Jest to drugi epizod. Nie wiem z czego tą kłódkę rozwalić.

Musisz troche pochodzic po terenie tej misji, jeden z przeciwnikow bedzie mial łom i nim rozwalisz
klodke
>
> A myślałem, że gra jest brutalniejsza. Jak dotąd, to dla mnie mało brutalna gra, bo duszenie

> workiem, czy podcięcie gardła nożem, to nic nowego, było to i w GTA i w Splinter Cell
i w innych
> grach...A gra jest nuda, bo tylko skradasz się i mordujesz, nic więcej... :P
Jak zdobedziesz ten lom zobaczysz co to brutalnosc:P



Ok, dzięki; co do brutalności to zobaczę. Najlepiej jest na czerwonym poziomie zabić, lecz nie zawsze się udaję tyle czasu stać za przeciwnikiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:33, JackXP napisał:

Ok, dzięki; co do brutalności to zobaczę. Najlepiej jest na czerwonym poziomie zabić, lecz
nie zawsze się udaję tyle czasu stać za przeciwnikiem... ;)


Ja tam całą grę przeszedłem zabijając na czerwonym. Może ze 3 razy mi się nie udało i kilka razy użyłem mniej ... "wyrafinowanych" metod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja tu mam mały problem.
Zaintalowałem Manhunta i zonk... moja śliczna i seksowna Vista nie wyraziła aprobaty dla tego tytułu i postawwiła wywalić błąd... we ktoś jak uruchoomić te grę na Viście? ( google przeszukane jak coś :P) to już dryga gra która nie lubi się z Vistą, pierwszą był Lineage 2 ale do niego znalazłem patcha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 15:46, Dark SMG napisał:

Ok, ja tu mam mały problem.
Zaintalowałem Manhunta i zonk... moja śliczna i seksowna Vista nie wyraziła aprobaty dla tego
tytułu i postawwiła wywalić błąd... we ktoś jak uruchoomić te grę na Viście? ( google przeszukane
jak coś :P) to już dryga gra która nie lubi się z Vistą, pierwszą był Lineage 2 ale do niego
znalazłem patcha....



Zainstaluj grę na XP`ku. Windows Vista ma problemy z uruchamianiem też wielu innych gier... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 11:19, Chlorofil napisał:

1. Fajna gra ?


Oczywiście... ;)

Dnia 12.10.2007 o 11:19, Chlorofil napisał:

2. Długa ?


Zależy jak będziesz grał... 20 poziomów

Dnia 12.10.2007 o 11:19, Chlorofil napisał:

3. Pójdzie na:
Win XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAM
Geforce 2 MX 400


Powinno iść, proc słaby, karta super nie jest ale odpalisz... Tak na 100% to nie wiem :(


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 11:26, Chlorofil napisał:

A po wiec mi jeszcze czy gra jest straszna ? Bo nie lubię strasznych :/


Zależy jak rozumieć słowo "straszna". Dla mnie strasznych gier nie ma. Czy straszne dla ciebie jest pozbawianie (np. obcięcie maczetą) kogoś głowy?

Cos mi się wydaje, że o Manhuncie mało wiesz... poczytaj kilka recenzji czy coś. Bym opisał co i jak z grą, ale jestem w pracy i nie za bardzo mogę poświęcić tyle czasu ;)


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 12:04, Chlorofil napisał:

3. Pójdzie na:
Win XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAM
Geforce 2 MX 400

Ja w Manhunta grałem na Celeronie 533mhz, 256ram, Geforce 2 i nie narzekałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do patcha do Manhunta, który pozwala grać na Windows Vista? Wiem że coś takiego jest, ale ni cholery znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem wyżej już nieaktualny, znalazłem patch. Ale mam inne pytanie. Jest może jakaś łatka spolszczająca Manhunta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 sekund w google :)

http://www.pobieralnia.pl/plik-2195-manhunt--spolszczenie.html

Niestety niewiele mogę powiedzieć o jego jakości, bo w Manhunta grałem może z 5 minut na wersji angielskiej. Ale nie powinno być złe, bo stoi za nim dość aktywna swego czasu grupa (obecnie od dłuższego czasu zajmują się polonizacją GTA IV, jak kogoś to interesuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest do wersji 1.2, a ja mam najnowszą. ;/
To spolszczenie mam, jedyne co jest przetłumacozne to menu główne. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować