Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Gusta graczy

47 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2005 o 21:30, Ponury rzniwiaż napisał:

Grałeś w demko cal of duty 2 wymiata.


gra jest supeeeeerrrrrooooooooooowwwwwwwaaaaaa!!!!
przeszedłem ją chyba z 14 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:22, UMC.Hugo napisał:

ja lubie wszystko. każdy rodzaj. ważne żeby gra była super: Dungeon Siege II, Need for Speed Underground 1 i 2, Empire Earth
2, Worms 4, Silent Storm Sentinels, Soldiers Ludzie Honoru, Call of Duty 1 i 2, Heroes of Might and Magic 4, Zoo Tycoon
2, Far Cry, Tropico, Europa Universalis 2, Prince of Persia Piaski Czasu, Ghost Master, Sudden Strike 1 i 2, Blitzkrieg
1, Tony Hawk Pro Skater 2 3 i 4 i U2, Medal of Honor Alied Assault, Medal of Honor Wojna na Pacyfiku. i wiele, wiele innych
:D

P.S. ale najbardziej lubię gry powiązane z II wojną śiwatową(szczegulnie strzelanki) ;)

\

\

czemu nie wymieniłeś SpellForca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie gram w większość typów gier, tylko że nie czuję "tego czegoś" gdy gram w FPS''y czy gry sportowe (kolejne fify), w odróżnieniu od wszelkich erpegów i strategii. Mnie również wytrącają z równowagi stwierdzenia typu gra xxx jest be ponieważ to strategia, szczerze powiedziawszy, dostaję wtedy szewskiej pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam najbardziej lubie strategie turowe, bo RTS to dla mnie nie strategia tylko nalogowe klikanie myszka;)
Niepogadze dobrym FPSem czy eRPeGiem, nielubie scigalek(no chyba ze to NFS;) i gier sportowych. Ale teraz to dla mnie niewazne jakiego gatunku jest gra, tylko czy ma dobry multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Gram w to co dobre:) lub świetne:) Przeważnie to Strategie, RPG choć Strzelankami dobrymi nie pogardze;) i samochodzikami czasem sobie lubie posmigac:) Teraz (od jakiegos pol roku) to Tylko WoW --- to narkotyk nie gra:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moimi ulubionymi gatunkami są RPG-i i RTS-y, ale też bardzo lubię od czasu do czasu wpaść na fraga do CS czy zajefajnego Soldata ;p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 23:52, DARO GOTHIC napisał:

czemu nie wymieniłeś SpellForca :)


tak jakoś wyszło ale grałem w tą grę mam ją z CLICKA!
nawet nizła ale znudziła mi się. momentami jest dla mnie za trudna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 14:20, UMC.Hugo napisał:

> czemu nie wymieniłeś SpellForca :)
> >
tak jakoś wyszło ale grałem w tą grę mam ją z CLICKA!
nawet nizła ale znudziła
mi się. momentami jest dla mnie za trudna :P

Spelfoce jest nudny natomiast mój sąsiad wraz z bratem cioteczny to jej fanatycy (potrafią na najwyższym stopniu trudności ukończyć ją w jeden dzień.(ps o ironio losu giera jest moja i to ja ją im pożyczylem0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, chyba dyskusja zmieniła temat. Miały być opinie na temat krytykowania gier z powodu niechęci do danego gatunku, a wyszło wyliczanie ulubionych tychże gatunków i gier. A żeby dorzucić coś sensowniejszego do tematu, chciałbym was prosić o przesyłanie opinii o nieuzasadnionej krytyce nie tylko gier, lecz także innych dzieł, bądź czynności wykonywanych w życiu. Dla przykładu mogę podać, że takie "nieodpowiednie" opiniowanie zdarza się częściowo względem mnie bardzo często - prawie zawsze gdy mówię, że mam patent żeglarza i ogólnie interesuję się tym sportem, słyszę że sport ten jest nudny i "głupi" od ludzi, którzy nigdy nie byli na żadnej łódce, nie mówiąc już o jachtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 15:58, Furrbacca napisał:

Hmmm, chyba dyskusja zmieniła temat. Miały być opinie na temat krytykowania gier z powodu niechęci do danego gatunku, a
wyszło wyliczanie ulubionych tychże gatunków i gier. A żeby dorzucić coś sensowniejszego do tematu, chciałbym was prosić
o przesyłanie opinii o nieuzasadnionej krytyce nie tylko gier, lecz także innych dzieł, bądź czynności wykonywanych w życiu.
Dla przykładu mogę podać, że takie "nieodpowiednie" opiniowanie zdarza się częściowo względem mnie bardzo często - prawie
zawsze gdy mówię, że mam patent żeglarza i ogólnie interesuję się tym sportem, słyszę że sport ten jest nudny i "głupi"
od ludzi, którzy nigdy nie byli na żadnej łódce, nie mówiąc już o jachtach.

Bardzo trafne poniekąd odniesienie . I spotakalem się dokladnie z taką samą krytyką żeglarstwa na obozie na którym bylem.Ja żegluje już od 1996 . Natomist moi koledzy którzy byli wtedy pierwszy raz i siedzieli w ''''taxsówce'''' skwitowali to tak że żagle to tylko piciąganie jakiś glupich sznurków.(sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:32, Ponury rzniwiaż napisał:

Zastanawia mnie bardzo pewien problem.Zwykle jak jesteśmy fanem jakiegoś gatunku gier to nielubimy innych np:fan rpg ,,ci
od fpp to bezmózgowcy'''' a fan fpp ,,ci od rpg to lole,, ja uważam że takie podejście za dobre nie jest
i bardzo ogranicza.Np
mój kolega zawsze jak do mie przychodz to gadaka w tym stylu :fee ty żadnych strzelanek nie masz same strategie (pomijając
że te ,,strategie'''' to w rzeczywistości rpg ) i za nic nie da się przekonać że strategie też są bardzo fajne.Wydaje mi
że problem jest ciekawy i warty przedyskutowania.


Niestety to prawda, ale to zależy od osoby. Ja lubie RPG, RTS, strzalaniny, strategie i gry sportowe więc nie mam problemu z dogadywaniem się z graczami, no najwyżej z tymi ciwolągami od Tibii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mój kumpel całe życie grał w FPP, hiphopowiec za dyche :P Jednak po tym jak kupił nowego kompa to nie może odejsc od kompa jak ma włączone Dungeon Siege 2, czy Age Of Empires 3, mimo że nie umie grac w nie, bo nigdy nie spotkał się z takimi grami :) Ale ja mam dar przekonywania i chłopak sam już takie gry kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 21:53, Modest-Vermin napisał:

Heh mój kumpel całe życie grał w FPP, hiphopowiec za dyche :P Jednak po tym jak kupił nowego kompa to nie może odejsc od
kompa jak ma włączone Dungeon Siege 2, czy Age Of Empires 3, mimo że nie umie grac w nie, bo nigdy nie spotkał się z takimi
grami :) Ale ja mam dar przekonywania i chłopak sam już takie gry kupuje :D

Dugeon siege toprawiejakfpp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować