Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - wspomnienia z Halloween

17 postów w tym temacie

Chamberlyn

Na naszym serwerze pojawił się właśnie filmik prezentujący, jak przebiegało świętowanie Halloween w świecie Guild Wars. Jak się okazało, silnik gry jest bardzo podatny na modyfikacje, co pozwoliło na całkowite odmienienie klimatu panującego w trzech głównych lokacjach.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars - wspomnienia z Halloween" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję tylko, że nie załapałem się na prezenty od Mad Kinga... A tak bym chciał mieć dynię jako hełm :> Ale może na Boże Narodzenie będą czapeczki mikołajowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A 36 to było nic. Angielskei dystrykty przekroczyły liczbę 50 (chyba od początku istnienia tej gry w LA nei było na raz tylu ludzi), a Amerykanie w ogóle oszaleli i u nich distów było 181.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Europie angielskich dystryktów widziałem ponad 80 :D a amerykańskich faktycznie było prawie 200 :D mam też hełm i kilka prezentów halloweenowych ;) zarąbiście było ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy mi wkrecacie??to na gw tez sa oragnizowane takie impry jak w wowie jak np. fajerwerki??to znaczy ze programisci cały czas ulepszaja i robia niespidzianki??Chyba se kupie ta gre;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BaRt3k - Gra jest cały czas ulepszana ^_^. Czasami co kilka dni, czasami co 1-2 tygodnie wydawane są poprawki/nowe rzeczy, gra jest cały czas ulepszana XD. A pierwszy płatny dodatek planowany jest na 2006 rok.

Jak nasz newsman bez serca powiedział - Gra jest podatna na modyfikacje. To bardzo cieszy. Zabawa była przednia, i straaaaaaaasznie popularna, już od dawna nie było tak żywo w lion''s arch... Bo wszyscy tylko te Tomb''s i Tomb''s...

Zapewne dało to AN do myślenia. To ,że Społeczność GW kocha takie eventy ;).
Teraz zapewne będą częsciej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja kupilem GW dzien po zakonczeniu imprezy wiec mialem lekkiego wałka ! Pytanie dgzie jest Lions Arch i Tombs ? Ja narazie mam 12 lvl wiec jestem jeszcze lekki n00bek ;P aa jak to platny dodatek ? Gra bedzie daj my na to 120 zeta kosztowala czy oplaty miesieczne ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować