Zaloguj się, aby obserwować  
Elnord25pl

Unreal Sphere - MMORPG na forum

89 postów w tym temacie

Ehh... no i co mam zrobić??? Też czasu już nie mam... Został tylko Avalon i ja... Chyba sobie nie pogramy... Może ktoś jeszcze dojdzie??? Raczej nie... A szkoda... Miałem nadzieje że poprowadze fajne RPG ale brak czasu mi to uniemożliwił... Przepraszam za nieobecności na forum. Może w końcu zagramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeżeli ktoś chce grać to musi być obecny w nocy poniedziałek na wtorek od godz. 2:00 do 5:00. Tylko wtedy gra będzie się odbywać! [ciekawe czy znajdzie się ktoś, co gra o tej porze...] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 22:14, Goryczak napisał:

Ok ja gram :D

Takie pytanko działa na tym forum BBCode?


Drogi kuzynie takie pytania to w innych tematach. Nie pisz za dużo postów bo Cię zdegradują. Zrób sobie avatara. Wszystkie sugestie w kwadratowych nawiasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia gra się nie udała ze względu na moją obecność (a raczej jej brak). Postanowiłem reaktywować US i rozpocząć wszystko od początku. Gry będą odbywać się najprawdopodobniej w poniedziałki ok. 21:30.

Gra zaczyna się dopiero po znalezieniu 2-5 graczy. Muszą być Oni gotowi na to, iż Mistrz Gry (czyli ja) nie zawsze będzie obecny na forum (mogę być nieobecny nawet do 2 tygodni ale to rzadkość), pewni że chcą grać i myślą o grze poważnie.

Oto jak zacząć przygodę:

1. Najpierw należy wysłać zgłoszenie tu, na forum (treść ma zawierać: imię w grze, płeć w grze, 4 umiejętności (nie np. Ciężkie Uzbrojenie tylko np. Ciężka Broń Sieczna), sugerowaną ilość graczy, nr. GG (niekonieczne), wiek(niekonieczne)) i miło by było zobaczyć portret bohatera (przykład: Eldven Jakiśtam, kobieta, L.B.S., L.P., M. Światła, M. Lodu, 4 graczy, 6065349, 16).
2. Potwierdzić gotowość do gry.
3. Rozpocząć przygodę!!!

Opis Gry

Rasy :

-Ludzie

-Elfy

-Mroczne Elfy

-Orkowie

-Krasnoludy

-Lodowe Elfy

Umiejętności:
Dobierane są według upodobań

Ciężkie Uzbrojenie (Str-End) - Ciężka Broń Sieczna, Ciężka Broń Obuchowa, Ciężki Pancerz,
Średnie Uzbrojenie (Str-Agl) - Średnia Broń Sieczna, Średnia Broń Obuchowa, Broń Drzewcowa, Średni Pancerz,
Lekkie Uzbrojenie (Dex-Agl) - Lekka Broń Sieczna, Lekka Broń Obuchowa, Lekki Pancerz,
Broń Dystansowa (Str-Dex) - Proce, Krótkie Łuki, Długie Łuki, Kusze,
Biała Magia (WP-Knl) - M. Życia, M. Światła, M. Natury,
Czarna Magia (Int-Pow) – M. Śmierci, M. Mroku, Nekromancja,
Magia Żywiołów (Int-Knl) – M. Ziemi, M. Ognia, M. Lodu, M. Powietrza,
Magia Umysłu (Int-Cha) – M. Iluzji, M. Emocji, M. Ofensywna, M. Defensywna,

Relacje między MG a Graczami:

MG: Jesteście głodni. Co robicie???

Gracz: Szukam czegoś do jedzenia.

MG: Znalazłeś krzak malin.

Gracz: Jem maliny i wracam do obozu.

Na początku gry Gracze nie mają absolutnie NIC. Aby coś mieć trzeba zrobić to samodzielnie z materiałów obecnie dostępnych (przykładowo: prosta średnia gałąź (surowce) ŕ ostry kamień (narzędzia) ŕ pika (produkt); 1 długa gałąź, 6 średnich gałęzi, 10 małych gałęzi (surowce) ŕ szałas (produkt))
JA decyduje czy coś się udało czy nie.

Jeśli Gracz potrzebuje podpowiedzi co robić niech zwróci się do MG.

Jeśli znajdzie się więcej chętnych do gry to postaram się wprowadzić niektórych w odpowiedni sposób. Inni będą mogli tylko obserwować rozwój wydarzeń.
Wszelkie sugestie przesyłać na numer 6065349.

20070306001102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię : Alan
Płec : Mężczyzna
Umiejętności :

Broń dystansowa - długie łuki
Biała magia - magia natury
Lekkie uzbrojenie - lekki pancerz
Biała magia - magia życia

Sugerowana ilośc graczy : 4
Nr. GG : 8209335
Wiek : 16 lat

20070319200209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja ostatnia próba wznowienia gry. Z racji tego że posiadam laptopa grać możemy codziennie (choć na pewno zdarzą się dni gdy nie będziemy mogli pograć :P). Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany proszę dać znać na GG 6227320.

Wiem, że uprzednio rozpoczęta gra była niewypałem ale teraz będzie inaczej. Obiecuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować