Zaloguj się, aby obserwować  
Elnord25pl

Unreal Sphere - MMORPG na forum

89 postów w tym temacie

Chociaż, ja tez przecież będe grał. To mamy piątke.

Imię: Eldven
Rasa: Elf
Klasa: Palladyn
Umiejętności:
Ciężka Broń Sieczna, Magia Światła, Siła, Inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoimy w białym pomieszczeniu.
Na środku sali znajduje się obraz 3d.
Widać w niej uciekającą Elfkę w lśniącej na niebiesko zbroi przed orkiem z wielkim toporem.
Ork dopada Elfkę i rozcina ją na pół a błękitna posoka Elfa bryzga do okoła.
Po chwili obraz znika i otwierają się wielkie wrota a w nich widać w nich masywnego trolla
który mówi "Teraz Wy".
Wychodzimy z pokoju i stajemy w ogromnej sali z trybunami i ogromną KULĄ pośrodku.
ziemia stopami zaczyna drgać i przesuwamy się w strone kuli.
Nagle oślepia nas przerażający błysk i....budzicmy się na piaszczystej plaży.
Słychać szum morza, trzeszczenie drzew... Niewiadomo z kąd pojawia się przed nami postać i mówi: "Zasady są proste zniszczycie obozy przeciwników lub zginiecie z ich ręki"...
Istota znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze, tu jest w miarę dobrze, ale ja pójdę na polowanie. - mówi Avalon i znika w lesie. W końcu znalazł piękną łanię i ustrzelił ją, gdy podchodził do martwego zwierzęcia usłyszał głosy...orków. Trzeba donieść drużynie - pomyślał wziął łanię na ramię i pobiegł do obozu. W obozie zaczął opowiadać - Orkowie na wschoodzie, uradźcie co robimy. Zakładamy obóz czy ruszamy na orków. Możemy tu zostać a jeden z łowców sprawdzi to dokładnie. To co robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[wiecie co? to nie było zbyt fair :P w takich RPG powinniśmy umuwić sie na godzine, a wy se sami gre zaczynacie :(( @Avalon - grałeś ty kiedyś w RPG? :P nie możesz sam niczego wprowadzać, nwaet nie możesz zapolować... wszystkie potwory, zdarzenia itd. są wprowadzane przez MG... tak jest nawet w Warcrafcie czy ZK chociaż nie są to swoiste RPGi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do MG: Coś widzimy? Jakieś krzaki, suche drewno? Może w pobliżu jest woda?

Chyba przyda nam sie ogień - mówi Quarion. Wyciąga dłoń, w kręgu obcych pojawia sie ognisko. - A tak wogóle, to zwe się Quarion Galanodel, Księżycowy Szept... Jestem ciekaw, z jakiego powodu wzięliśmy sie tu.


[ten post jest po to, żeby upewnić sie, czy o to chodzi ;) a tak to będziemy sie na godziny umawiać, bo inaczej nie ma sensu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ej no sorki, że cie pouczam, ale teraz przecież nie gramy :( jako MG powinieneś ustalić godzine gry, wszyscy muszą wtedy być i gra sie... bo inaczej jaki sens grać, jeśli piszesz w różnych momentach? w grach, w których pisze sie jedynie za jedną osobe, wszyscy muszą mieć prawo do wypowiedzi. no, i koniec offtopa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ale mnie może w tym czasie nie być :/. Ale Jakby co to się nie odzywam do was, a jak mnie ocoś zapytacie, to wzdycham ciężko :P. Dołącze do was trochę później.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować