Zaloguj się, aby obserwować  
Fangir

Diablo - kIedy będzie można zamówic w gram pl?

15 postów w tym temacie

Ale granie na BN pozwala na prawdziwą frajdę i rozwinięcie skrzydeł. Singiel na dłuższą metę jest mało emocjonujący zwłaszcza wtedy kiedy ktoś naprawde nie umie rozwinąc postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie granie w Diabełka2 na BNecie nie wciągnęło. Nic tylko kto ma taki przedmiot, a kto kupi taki, a kto zrobi taxi, a kto chce taxi. Jeżeli na tym ma polegać gra, żeby najpierw nabić któryś tam x-dziesiąty level w jak najkrótszym czasie, to mnie to nie bawi. Wolę od czasu do czasu pograć w singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:20, VuLgAtUs napisał:

Mnie granie w Diabełka2 na BNecie nie wciągnęło. Nic tylko kto ma taki przedmiot, a kto kupi taki, a kto zrobi taxi, a kto
chce taxi. Jeżeli na tym ma polegać gra, żeby najpierw nabić któryś tam x-dziesiąty level w jak najkrótszym czasie, to mnie
to nie bawi. Wolę od czasu do czasu pograć w singla.



Masz racje. Mnie sie nudzi chodzenie z kumplami "na Balla, lub na Diablo" troche sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Diablo 2 wciąż wymiata ;p Tylko szkoda że już jej nie mam, a tak bym sobie teraz popykał na BN. No i właśnie ta wiadomość o reedycji Diablo 2 wraz z LoD niezmiernie mnie ucieszyła, jak chyba i tysiące innych diablomaniaków;p Pozdro =)=)=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:24, Budyn napisał:

> Mnie granie w Diabełka2 na BNecie nie wciągnęło. Nic tylko kto ma taki przedmiot, a kto kupi taki, a kto zrobi taxi,
a kto
> chce taxi. Jeżeli na tym ma polegać gra, żeby najpierw nabić któryś tam x-dziesiąty level w jak najkrótszym
czasie, to mnie
> to nie bawi. Wolę od czasu do czasu pograć w singla.

>

Dnia 13.10.2005 o 17:24, Budyn napisał:

Masz racje. Mnie sie nudzi chodzenie z kumplami
"na Balla, lub na Diablo" troche sie nudzi.



A nie nudzi Wam się przechodzenie tego samego 3 razy ? Taxówki robi się na koszu i hellu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powalona ta gra....nie dość że mi sie nie uruchamia wiesza mi się komp a klucz od D2 LoD nie wchodzi mi a wcześniej mi się wszystko uruchamiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jedna z lepszych gier (mimo mało rozbudowanej fabuły). Ja przeszedłem tę grę kilka razy, na różnych poziomach, i do teraz mi się nie znudziła. Gra każdą postacią wnosi cos nowego i nie nudzi się to szybko. Mimo wszystko BN według mnie jest taki genialny, za jaki się go powszechnie uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:23, Modest-Vermin napisał:

A nie nudzi Wam się przechodzenie tego samego 3 razy ?

A lepsze jest przechodzenie tego samego 3 razy, czy zabijanie baala po raz tysięczny? Co w tym ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 18:42, mkaa napisał:

> A nie nudzi Wam się przechodzenie tego samego 3 razy ?
A lepsze jest przechodzenie tego samego 3 razy, czy zabijanie
baala po raz tysięczny? Co w tym ciekawego?



Nie odpowiada się pytaniem na pytanie :) Poza tym zdałes takie same pytanie jak ja :) bo też tego nei rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:06, Fangir napisał:

KIedy będzie można zamówic diablo 2 w gram pl?

juz teraz:P a tak wogóle jak zakladasz temat to mogleś nazwać np diablo temat ogólny chyba że juz jest(teraz to na 100% jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować