Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ile za HD-DVD?

39 postów w tym temacie

Owszem, na PS2, na XBoXIE 360 też... ale wiesz... mnie te konsole nie ruszaja bo nie ma na nie Ekonomi i RTSów.. więc wszystkim strzelankom i innym bezmyślmnym grom, mowie: NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 10:56, explotion napisał:

Owszem, na PS2, na XBoXIE 360 też... ale wiesz... mnie te konsole nie ruszaja bo nie ma na
nie Ekonomi i RTSów.. więc wszystkim strzelankom i innym bezmyślmnym grom, mowie: NIE!!


Jak niema jak są, peawda nie w takich ilościach jak na PC ale są. Na X360 wyszedła niedawno Bitwa o Śródziemie, w najbliszym czasie ma wyjść także Dawn of War oraz Company Of Heroes. Z resztą takie gry były zawsze, na PSX była Cywilizacja 2 i Command & Conquer, Red Alert też był, A na N64 wyszedł Starcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olkej, ale sterowanie bez pomocy szczurka jest strasznie mało wygodne... ;P
Pozatym w ekonomiach i RTSach nie jest ważna az tak grafika... a ja nawet nie zamierzam kupować konsoli za 1000 zł żeby ładnie mi powyglądalo i żebym się ruszył z miejsca muial bym się namęczyć padem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:32, explotion napisał:

Olkej, ale sterowanie bez pomocy szczurka jest strasznie mało wygodne... ;P


Widać, że już dawno nie grałeś w żadne RTS''y na konsoli. Od czasów Red Alerta dużo się zmieniło. Coprawda nadal myszka jest jeszcze wygodniejsza, ale dystans ergonomii zmniejszył się diametralnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najładniejszy wygląd ma XboX a cena mnie zaczyna odstraszać ;/ teraz to na pewno kupie Wii a tak mi już ładnie XboX w pokoju wygladał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP.

Dnia 10.09.2006 o 00:27, alekssy156 napisał:

ooo za późno napisałem :/

Szkoda, że w ogóle napisałeś. Witamy w gronie Bumelantów. :)
Proszę uważnie przeczytać regulamin, a nie w bezmyślnie dopisywać komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 12:04, Inki napisał:

najładniejszy wygląd ma XboX a cena mnie zaczyna odstraszać ;/


Tzn. wcześniej nie odstraszała? Niepokoi cię ta przystawka HD-DVD? Jeżeli nie masz HDTV to i tak nie musisz sobie tą przystawką głowy zawracać. Napiszę ci w tejemnicy, że ja też nie mogę się doczekać Wii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie mam telewizor hd.. i i tak nie czekam na zaden czytnik.. zanim w hd beda filmy i kanaly w telewizji w polsce to minie z rok lub 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, jak zwyle poczekam, aż to się upowszechni i będzie za rozsądne pieniądze :-) obecnie jestem na kupnie nagrywarki DVD, wiec do HD-DVD jeszcze daleka droga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do momentu, gdy next-geny potanieją i będą kosztować koło 900-1000 zł. Na razie nie stać mnie na zakup Xbox''a 360, kosztującego prawie 1700 zł, i na gry kosztujące grubo ponad 200 zł. Ponadto po przeczytaniu ceny napędu HD-DVD troszeczkę się przeraziłem (199 funtów? Wolę kupić za tę cenę Wii niż napęd nowej generacji, na którym przez najbliższe kilka miesięcy będę mógł obejrzeć może z 5 filmów, które na dodatek będą strasznie drogie). Zresztą niedawno kupiłem PS2, więc mam już zapewnione kilka miesięcy porządnego grania. Kiedy już przejdę wszystkie tytuły na PS2, jakie posiadam, wówczas rozejrzę się za jakimś next-genem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojna pany, sytuacja z Xklocem zmieni się jak będziemy mieć oficjalną premierę. Na początku cena na pewno nie będzie kusząca, ale z czasem wszystko się zmieni. ja jestem cierpliwy człowiek i wolę poczekać na porządna bilbiotekę gier i sensowne ceny odbiorników HD.

Co do walczycych ze swoją ciemną stroną pecetowców ;P mały hint:

Zadajcie sobie pytanie czy wolicie mieć sprzęt, na którym w 99% (czasami i na konsoli coś nie wyjdzie, nikt nie jest doskonały) wszystkie nowe gry będą zaiwaniać. Sprzęt, który co rok nie będzie wymagać modernizacji żeby rozkoszować się w grach ustawieniami HIGH. Sprzęt, na którym nie uświadczycie problemów z systemem operacyjnym, sterownikami itp. Sprzęt po prostu do grania. Czy może wolicie cały czas doładowywać kasę w kompa, by mieć możliwość pograć w nowości. Nie oszukujmy sie konsole w cale nie są dla bogatych, to tylko taki chory mit wymyślony przez pecetowców (też kiedyś w niego wierzyłem). W obecnej sytucji (premiera Xa w Polsce, zapowiadana edycja starszych gier w niższych cenach i świetnie prezentujący się plan wydawniczy na przyszłość (Gears of War, Mass Effect, Bioshock, Lost Planet) ... Auuu ;] na pewno warto ...

Pozdrawiam niezdecydowanych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie widzicie, żę z tymi konsolami to jest zwykły marketingowy chwyt? Owszem konsole zapewniają płynność, ale ilu z was nadal siedzi przy N64 albo PS1? Nie widzicie, że tak samo jak PCtowcy musicie się modernizować? Z resztą ja konsolę NXTGen kupiłbym tylko z jednego powodu: Doskonała obsługa filmów zarówno DVD jak i avi, mpeg (możliwość instalowania kodeków) dzięki czemu DVD Manta poszedłby w kąt forever. A kompa mam i cenię go sobie za wiekszą wszechstronność zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Nie oszukujmy sie konsole w cale nie są dla bogatych, to tylko taki chory mit wymyślony przez pecetowców (też kiedyś w niego wierzyłem).

Zgadza się. Najczęściej "odruchowo" bierzemy pod uwagę cenę komputera ze średnią konfiguracją i nie patrzymy na to, że konsola ma sprzęt z najwyższej półki. To nie jest chory wymysł producentów. Po prostu można aktualizować komponenty komputera, ale konsoli już nie. Dlatego, aby nie kupować coraz lepszych wersji jednej konsoli, wyposaża się ją w najlepszy, ale i najdroższy hardware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 19:01, hans olo napisał:

Czy nie widzicie, żę z tymi konsolami to jest zwykły marketingowy chwyt? Owszem konsole zapewniają
płynność, ale ilu z was nadal siedzi przy N64 albo PS1?


No jest spore grono takich osób. Nazywa się ich oldschoolowcami:P

Dnia 10.09.2006 o 19:01, hans olo napisał:

Nie widzicie, że tak samo jak PCtowcy musicie się modernizować?


Zależy jeszcze kwestia częstotliwości modernizacji PC i następowania kolejnych generacji konsoli;)

Dnia 10.09.2006 o 19:01, hans olo napisał:

Z resztą ja konsolę NXTGen kupiłbym tylko z jednego powodu: Doskonała obsługa filmów zarówno DVD jak i >avi, mpeg (możliwość instalowania kodeków) dzięki czemu DVD Manta poszedłby w kąt forever.


W takim przypadku to lepiej odpuścić sobie konsolę i zainwestować w dobry odtwarzacz. Rozwiązanie tańsze i dające lepsze efekty;)

Dnia 10.09.2006 o 19:01, hans olo napisał:

A kompa mam i cenię go sobie za wiekszą wszechstronność zastosowań.


A słyszałeś takie staropolskie powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego <uprzedzam, to akurat jest oczywiście żart, poprostu nie mogłem się powstrzymać;) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 21:21, shinian napisał:

W takim przypadku to lepiej odpuścić sobie konsolę i zainwestować w dobry odtwarzacz. Rozwiązanie
tańsze i dające lepsze efekty;)

Mam Emperora 011 i nie narzekam, ale jest sporo beznadziejnych przypadków np. unsupport audio i kicha. Na takiej konsolce nie byloby problemu. Oczywiście raczej nie kupowałbym jej zaraz po premierze, bo rzeczywiście dla samych filmów to za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam naped to bajka ale jak narazie płyty kosztuja przynajmiej jedna sztuka 50zł ;] wiec nie ma sensu kupowania tego napedu teraz czy jak wyjdzie bo za 6 miechów bedzie w normalnej cenie i tak samo płyty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować