Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

a wiec jak sadzicie co panowie z konami tym razem nam podadza na tace??

dobrze wiadomo ze bedzie to w pelni po polsku gra ze komentatorami beda roman kolton i mateusz borek
ze na okladce obok adriano pojawi sie rowniez maciej zurawski
ze bedzie kilka wiecej "prawdziwych" reprezentacji
i..

no wlasnie i tu zaczyna sie nasza dyskusja pt.

"I co bedzie dalej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:57, Zauri napisał:

a wiec jak sadzicie co panowie z konami tym razem nam podadza na tace??

dobrze wiadomo ze bedzie to w pelni po polsku gra ze komentatorami beda roman kolton i mateusz
borek
ze na okladce obok adriano pojawi sie rowniez maciej zurawski
ze bedzie kilka wiecej "prawdziwych" reprezentacji
i..

no wlasnie i tu zaczyna sie nasza dyskusja pt.

"I co bedzie dalej"


nic fajna gra ;p i kolejne kłotnie co lepsze fifa 07 czy nowy pes ;p jak zwykle ale mogliby już wszystkie licencje na zespoły sprowadzić bo brak Liverpoolu mnie odstraszał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:12, Deejay napisał:

zanim stworzysz nowy temat sprawdz najpierw czy nie istnieje podobny...

ten temat poswiecam TYLKO produktowi konami co mnie obchodzi jakas tam fifa to nie zadne porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jedyny minus to te podrobione kluby i reprezentacje mam nadzieję że w zespole czech na pomocy nie bedzie Nertet tylko Nedved i że AS Monaco niebedzie sie nazywalo Azur itd. gdyby to zmienili to ta gra byla by idealna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to w najnowszym PESie zabraknie Bundesligi, z ktorej bedzie tylko Bayern w Other Teams (czyli, jak sadze, w grze bedzie o kilka klubow mniej). Oprocz tego pare nowych druzyn bedzie mialo licencje (m.in. Manchester i kilka reprezentacji np. Czech). Co do samej rozgrywki, to ta czesc gry jest ponoc jedna z najlepszych z calej serii. Bedzie sporo nowych fajnych opcji, a rozgrywka (z tego co wyczytalem w necie) ma byc troche wolniejsza i bardziej zbizona do symulatora.
Ja tam nie czekalem i juz zamowilem nowego pesa w sklepie gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gralem na PS2. Fenomen. Naprawde. Konami poprawilo juz i tak fantastyczna gre. Gra sie troche szybciej i dynamiczniej. Koledzy z druzyny wystawiaja sie na znosne pozycje. No i podania gora wreszcie mi wychodza :D Czekamy niestety do listopada :/ A koledzy zza granicy beda mieli ja tydzien dluzej by po sieci grac. Wrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES czy FIFA -.- PiS czy PO ??
I to dobre i to dobre. Chcesz strzelać bramki roku co 10 minut ? graj w FIFE. Chcesz strzelać bramki raz na jakiś czas ale za to z pięknej akcji i wykorzystaniu błędu obrony ? graj w PESa.

Mnie najbardziej rozbawiła licencja w PESie 5
Manchester United - Ruud Van Nisterlooy
Holadnia - Ruud Van Misterlum ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:11, sand napisał:

no i lipa. Gra rewelacyjna, ale komentarz Borka jest fatalny. Gorszej polonizacji nie widzialem.



gorsza polonizacja jest w fife 07 , tam kopiac pilke daleko od bramki (blisko lini autowej) szarqanowicz mowi ze musnela slupek!!!

to ile tam tych on slupkow widzial?? pijany byl podczas robienia polonzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować