Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 13:28, Rympal3k napisał:

Witam napisałem o tym w innym temacie ale proszono mnie o przeniesienie tutaj.
Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić ale sugerując się faktem ,że CD-project jest dystrybutorem
pesa chciałbym się dowiedzieć co jest nie tak. A mianowicie od kilku dni nie jest możliwe zagranie
w godzinach wieczornych na koncie stworzonym przed 14 stycznia br. Logując się rano wszystko
jest ok. Wczoraj wieczorem stworzyłem nowego gracza który niema problemu z wejściem do pokoju
aby zagrać. Z rozmów z innymi graczami wynika ,że nie tylko Ja mam taki problem. Przez dłuższy
czas myślałem ,że problem tkwi po mojej stronie ale tak nie jest. Podobno ma to związek z ostatnimi
statystykami graczy. Proszę o pomoc.


Mam podobny problem i czekam na maila z CD Projekt
Moze napisz i Ty niech wiedza, ze jest nas wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie gram sobie spoko w PESa przez neta ale to nie o to chodzi.
Co daje dodatkowa Płyta UAKTUALNIENIE zainstalowałem patcha i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mój problem dotyczy gry Pro Evolution Soccer 6, i polega na tym, że po gwizdku kończącym pierwszą połowę gra zawiesza się. Jest to skomplikowany problem ponieważ raz się włącza okienko, w którym dokonuje się zmian i na którym widoczny jest wynik itd. a raz nie. Ekran robi się czarny i przez jakiś tam okres czasu słychać jedynie ten żenujący komentarz i odgłosy wydawane przez kibiców. Reinstalacja gry nie pomaga. Nikt z moich znajomych nie ma tego problemu. Oczywiście posiadam oryginalną kopię gry. Także cierpliwość nie popłaca. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problemy z grą online. Wyświetla mi się błąd że nie może się połączyć do serwa. Widziałem tutaj parę takich postów z tym problemem ale nie było odpowiedzi.

http://forum.gram.pl/upl/forum/2006_52/20061227150119.gif


PS O CO KAMAN !!! CZEMU PROBLEMY Z GRAMI ZAWSZE DOTYCZĄ MNIE CZY ZA TE 129 zł nie mogę oczekiwać bez problemowej zabawy!!! UFF sry ale nie mogłem wytrzymać
BTW Wcześniej kupiłem HOMM5 i DoW z dodatkami i też nie mogę w nie grać przez neta a HOMMa nie mogłem nawet zainstalowac a potem spachtować. I mam dość olewactwa CDP i kupuję tylko gry cenegi (wszystkie działają) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrób Reinstalke Windowsa bo niewiem czy robiłeś Reinstall windowsa czy Pesa
Pierwszy raz spotykam sie z takim problemem mi dzisiaj przyszło :D wcześniej grałem w ... chyba sie domyślacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz za słąbe łącze chociaż ja sie na tym nie znam a i jak kupujesz gry z cenegi to sie nie ponapawasz tymi świetnymi grami. :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 20:42, Ari Zmc napisał:

Ja mam pytanie gram sobie spoko w PESa przez neta ale to nie o to chodzi.
Co daje dodatkowa Płyta UAKTUALNIENIE zainstalowałem patcha i nic :)



z tego co wiem patch daje możliwość włączenia menu edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:45, Smooqu napisał:

> Ja mam pytanie gram sobie spoko w PESa przez neta ale to nie o to chodzi.
> Co daje dodatkowa Płyta UAKTUALNIENIE zainstalowałem patcha i nic :)


z tego co wiem patch daje możliwość włączenia menu edycji

to napewno źle wiesz :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:37, Smooqu napisał:

posiadam oryginalną kopię gry.

Jeśli posiadasz orginalną kopie gry to znaczy że była oan kopiowana z orginału :PP Na Następny raz zastanawiaj sie co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:41, Smooqu napisał:

mam problemy z grą online. Wyświetla mi się błąd że nie może się połączyć do serwa. Widziałem
tutaj parę takich postów z tym problemem ale nie było odpowiedzi.

http://forum.gram.pl/upl/forum/2006_52/20061227150119.gif


PS O CO KAMAN !!! CZEMU PROBLEMY Z GRAMI ZAWSZE DOTYCZĄ MNIE CZY ZA TE 129 zł nie mogę oczekiwać
bez problemowej zabawy!!! UFF sry ale nie mogłem wytrzymać
BTW Wcześniej kupiłem HOMM5 i DoW z dodatkami i też nie mogę w nie grać przez neta a HOMMa
nie mogłem nawet zainstalowac a potem spachtować. I mam dość olewactwa CDP i kupuję tylko gry
cenegi (wszystkie działają) Pozdrawiam


Sory za 3 post pod rząd ale te gry nie chodzą na pegazusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:58, Ari Zmc napisał:

> mam problemy z grą online. Wyświetla mi się błąd że nie może się połączyć do serwa. Widziałem

> tutaj parę takich postów z tym problemem ale nie było odpowiedzi.
>
> http://forum.gram.pl/upl/forum/2006_52/20061227150119.gif
>
>
> PS O CO KAMAN !!! CZEMU PROBLEMY Z GRAMI ZAWSZE DOTYCZĄ MNIE CZY ZA TE 129 zł nie mogę
oczekiwać
> bez problemowej zabawy!!! UFF sry ale nie mogłem wytrzymać
> BTW Wcześniej kupiłem HOMM5 i DoW z dodatkami i też nie mogę w nie grać przez neta a HOMMa

> nie mogłem nawet zainstalowac a potem spachtować. I mam dość olewactwa CDP i kupuję tylko
gry
> cenegi (wszystkie działają) Pozdrawiam

Sory za 3 post pod rząd ale te gry nie chodzą na pegazusie :)


HAHAHAHAHAHA!!! ALE ŚMIESZNE. :/ rozbawiłeś mnie normalnie. nie uważam że neo 512 to jakiś luxus ale to nie jest słabe łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem wyświetla mi się ten komunikat nie wiem co robić. Mam Pesa 6 na playstation2. Wszystkie inne gry przez internet mi działają/

20070125153203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham tą gre najlepsza piłka na PC, xboba i ps. Teraz jednak mi się znudziło już granie różnych pucharów teraz wziąłem się za chwytanie smiesznych screenów :D. Można zobaczyć na moim gramsajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qlorowy ja już ściągam to :). Załatwiłem sobie zwolnienie lekarskie na tydzień, qmpel będzie u mnie ze swoim kompem lada chwila, przywiezie też sześciopak piwa :D:D:D. Zapowiada się majaczka na full obrotach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:51, haderQ napisał:

Qlorowy ja już ściągam to :). Załatwiłem sobie zwolnienie lekarskie na tydzień, qmpel będzie
u mnie ze swoim kompem lada chwila, przywiezie też sześciopak piwa :D:D:D. Zapowiada się majaczka
na full obrotach :D

co ściągasz ? coś związanego z PES 6 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ari Zmc tak. Ten link, który podał Qlorowy :). Zajmuje co prawa 2 giga ale jest tam cała masa wszystkiego do gry. Jeśli jest Valium na ircu to spytaj go, co jest zawarte w patchu - on wie :)
miłego grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować