Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 20:05, fifak64 napisał:

Mam pytanko jak mogę zagrać w pesa 6 przez neta?


Musisz mieć oryginalną grę Pro Evolution Soccer 6, mieć lub stworzyć konto, podczas którego podasz cd-key jak i również hasło i adres e-mail.
P.S.
Najlepiej gra się przez siec na padzie ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 07:57, Cmq napisał:

> Mam dwa pytania:
> 1. Jak strzelić gola z piętki (kombinacja klawiszy)?
> 2. Jak strzelić gola z przewrotki (kombinacja klawiszy)?
Zdaje mi się, że nie ma na to określonych kombinacji. Na strzelenie gola z piętki może jakaś
jest, ale nie pamiętam :P. Wiem na pewno, że gole z przewrotki wychodzą bardziej przypadkiem,
bo na to sprawdzonego manewru nie ma.


Skoro nie wiesz to nie pisz, na klawiaturze raczej się nie da (mówię raczej bo są wyjątki), na pewno da sie na padzie, bo sam robię, wystarczy dobra konfiguracja i staje się to bardzo proste ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:39, fifak64 napisał:

no to pech bo ja mam pirata


A wiesz, że bana powinieneś dostać, przeczytaj regulamin i wróć na forum z powrotem ;)
Jak wiesz nikt tu nie toleruje piractwa, ale cóż, różni są ludzie ;>

Dnia 13.04.2007 o 20:39, fifak64 napisał:

Ale dzięki


Bardzo proszę :)

Dnia 13.04.2007 o 20:39, fifak64 napisał:

Za tydzień se kupie to pogram


To jakaś pozytywna myśl, kupuj i graj. Pamiętaj pirat to twój wróg numer jeden ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Pamiętaj pirat to twój wróg numer jeden ;)

Dnia 13.04.2007 o 20:43, piotrek-heroes napisał:


Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Zgadzam się z tobą ;] wybić piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:10, piotrek-heroes napisał:

/.../

Robisz bezproblemowo, to sam nie spamuj tylko napisz jak. A ja mówię o wersji na PS2, tam nie ma jak grać na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że PES6 jest o niebo lepsze od fify i nawet jeśli by EA Sports chciała dorównać PES to nie da rady . PES6 jest bardzo realistyczny podobają mi sie akcje i grywalność jest znakomita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:48, mattex napisał:

Uważam że PES6 jest o niebo lepsze od fify i nawet jeśli by EA Sports chciała dorównać PES
to nie da rady . PES6 jest bardzo realistyczny podobają mi sie akcje i grywalność jest znakomita
:)


Pewno że tak PES6 jest najlepszym symulatorem piłki. Jeszcze dodatkowo jak sie po wgrywa facjaty, stadiony itp zrobione przez patchmakerów to już wogóle FIFA może się chować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:31, Kubinho1916 napisał:

> Uważam że PES6 jest o niebo lepsze od fify i nawet jeśli by EA Sports chciała dorównać
PES
> to nie da rady . PES6 jest bardzo realistyczny podobają mi sie akcje i grywalność jest
znakomita
> :)

Pewno że tak PES6 jest najlepszym symulatorem piłki. Jeszcze dodatkowo jak sie po wgrywa facjaty,
stadiony itp zrobione przez patchmakerów to już wogóle FIFA może się chować:)


Może i stadiony są lepsze ale w Pro Evolution Soccer 6 są żanujące komentarze naszych super komentatorów, mianowicie pana Borka i Kołtonia ;) Czasem walną taki tekst, że człowiek leży na glebie i się brechra ;> Najlepsze jest: ,,Teraz przez resztę meczu będzie musiał chodzić na paluszkach", w komentarzach nie ma jak dobra FIFA z naszymi dwoma panami z TVP :)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest: ,,Teraz przez resztę meczu będzie musiał chodzić

Dnia 16.04.2007 o 13:06, piotrek-heroes napisał:

na paluszkach", w komentarzach nie ma jak dobra FIFA z naszymi dwoma panami z TVP :)

>
Komentarz się wyłącza i po problemie,a fifa od 3 lat to to samo-jedno wielkie badziewie,teraz wyszła ta liga mistrzów i jest identyczna jak fifa 07.Pes za to jest super,szczególnie przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka. KubiBem se orginalnego PES 6 i wsrodku znalazlem plyte z gra i plyte o nazwie uaktualnienie. Zainstalowalem obydwie. Ale u mnie wybieram Chelsea Londyn i Fc Liverpool maja CL cale niebieskie stroje a FCL cale czerwone a na zdjeciach widzialem ze Chelsea ma normalne z herbem itp Wy tez tak macie? I jeszcze pytanie na temat tych dodatkow z internetu. Jak i gzie moge zciagnac nowe rzeczy do pes6 np. pilki itp i jak to zainstalowac? A tak po za tym to gra jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:12, choper napisał:

Mam pytanka. KubiBem se orginalnego PES 6 i wsrodku znalazlem plyte z gra i plyte o nazwie
uaktualnienie. Zainstalowalem obydwie. Ale u mnie wybieram Chelsea Londyn i Fc Liverpool maja
CL cale niebieskie stroje a FCL cale czerwone a na zdjeciach widzialem ze Chelsea ma normalne
z herbem itp Wy tez tak macie? I jeszcze pytanie na temat tych dodatkow z internetu. Jak i
gzie moge zciagnac nowe rzeczy do pes6 np. pilki itp i jak to zainstalowac? A tak po za tym
to gra jest super.

Musiałeś kupić złą płyte bo ja tak nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:26, radzio12345 napisał:

> Mam pytanka. KubiBem se orginalnego PES 6 i wsrodku znalazlem plyte z gra i plyte o nazwie

> uaktualnienie. Zainstalowalem obydwie. Ale u mnie wybieram Chelsea Londyn i Fc Liverpool
maja
> CL cale niebieskie stroje a FCL cale czerwone a na zdjeciach widzialem ze Chelsea ma normalne

> z herbem itp Wy tez tak macie? I jeszcze pytanie na temat tych dodatkow z internetu. Jak
i
> gzie moge zciagnac nowe rzeczy do pes6 np. pilki itp i jak to zainstalowac? A tak po za
tym
> to gra jest super.
Musiałeś kupić złą płyte bo ja tak nie miałem.

ale ja kupilem orginalnego pes6 i tam byla karteczka od cd-project i pisalo tam zeby poprawic jakosc rozrywki czy cos takiego to dodaja to uatualnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:43, choper napisał:

> > Mam pytanka. KubiBem se orginalnego PES 6 i wsrodku znalazlem plyte z gra i plyte
o nazwie
>
> > uaktualnienie. Zainstalowalem obydwie. Ale u mnie wybieram Chelsea Londyn i Fc Liverpool

> maja
> > CL cale niebieskie stroje a FCL cale czerwone a na zdjeciach widzialem ze Chelsea
ma normalne
>
> > z herbem itp Wy tez tak macie? I jeszcze pytanie na temat tych dodatkow z internetu.
Jak
> i
> > gzie moge zciagnac nowe rzeczy do pes6 np. pilki itp i jak to zainstalowac? A tak
po za
> tym
> > to gra jest super.
> Musiałeś kupić złą płyte bo ja tak nie miałem.
ale ja kupilem orginalnego pes6 i tam byla karteczka od cd-project i pisalo tam zeby poprawic
jakosc rozrywki czy cos takiego to dodaja to uatualnienie.

Kolego ja też mam PES 6 orginalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:59, Manieklbl napisał:

Najlepsze jest: ,,Teraz przez resztę meczu będzie musiał chodzić
> na paluszkach", w komentarzach nie ma jak dobra FIFA z naszymi dwoma panami z TVP :)
>
Komentarz się wyłącza i po problemie,a fifa od 3 lat to to samo-jedno wielkie badziewie,teraz
wyszła ta liga mistrzów i jest identyczna jak fifa 07.Pes za to jest super,szczególnie przez
neta.


Taaaaaaa, ale jakoś kijowo bez komentarza się gra, nie uważasz ????? ;) Jest za cicho jak dla mnie ;>

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:08, piotrek-heroes napisał:

> Mam pytanko jak mogę zagrać w pesa 6 przez neta?

Musisz mieć oryginalną grę Pro Evolution Soccer 6, mieć lub stworzyć konto, podczas którego
podasz cd-key jak i również hasło i adres e-mail.
P.S.
Najlepiej gra się przez siec na padzie ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Kiey ja mam oryginał naciskam .żeby się zalogowałi wychodzi błąd.Zainstalowałem nawet patch (jest w pudełku z grą) HeLp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować