Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 10:41, piotrek-heroes napisał:

Tiaaa, i pewnie każdy umiejętności na maksa, nie ;) ?

Nie nie każy maksa ma tylko trzech zawodników, reszta to najlepsi piłkarzez innych drużyn: Henry, Ronaldinho itp.

Dnia 03.05.2007 o 10:41, piotrek-heroes napisał:

Tak jak każdemu, czasem wszystko wygrasz a czasem nie. NA czym grasz, na klawiaturze czy na
padzie ?

Na padzie, jest o wiele lepiej niż na klawiaturze

Dnia 03.05.2007 o 10:41, piotrek-heroes napisał:

Hehe, chciałbym tak, żeby było w rzeczywistości, nasza reprezentacja lepsza od Chelsea lub
Liverpoolu, marzenie, ale może kiedyś jak Chelsea spadnie albo zbankrutuje, w co wątpię z takim
budżetem i sponsorem.

Tak jakby tak polska grała to wygrali byśmy euro i MŚ... ale by było.. :) marzenia (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:49, pan m. napisał:

Właśnie gram w tą grę i jest super,tylko trochę kwadratowe menu.Aha,co to jest te punkty PES
co się dostaje po meczu?


Punkty, które dostajesz po meczu możesz wykorzystać w sklepie Pro Evolution Soccer i kupić np. jakiś zawodników lub odblokować kamerę. Najciekawszą rzeczą według mnie są stroje zwierząt, np. buldog lub inny pies, ach co teraz ludzie nie wymyślą :)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za kilka dni dam screena tylko że z PES 5. Pogram trochę na 5 gwiazdkach i zobaczę co uda mi się zrobić. Jak zaczynałem grać w Pro Evo 5 to odrazu od 3 gwiazdek. Na początku nie było łatwo, ale po dwóch sezonach awansowałem do Division 1 i na razie w niej prowadzę z dużą przewagą. Jedyne co mnie martwi to to że strzelam mało bramek. Średnio dwie na mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz w PES 5 na pięciu gwiazdkach wygrałem 2:0 po dogrywce. Grałem chyba z Racingiem w końcu od czegoś trzeba było zacząć. Trudno było szczególnie dlatego że przecinali większość moich podań. Miałem kilka 100 % sytuacji, ale dopiero w drugiej części strzeliłem bramki. Jedną po błędzie obrońcy i strzale z za pola karnego, a drugą po dośrodkowaniu z rożnego. Będę próbował dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 13:10, piotrek-heroes napisał:

> Mam nowe pytanie. Otóż mam Pes 6 zainstalowanego na jednym kompie. Teraz zainstalowałem
na
> drugim. No i wszystko dobrze sie zainstalowalo. Właczam Pesa 6 i pokazuje sie napis konami

> potem te loga no i potem pisze aby wpisac imie wiec je wpisuje. No i klikam enter ipotem
zamiast
> menu mam cqaly czarny obraz i nic sie nie dzieje. W instrukcji pisze ze gra nie obsluguje
kart
> graficznych mx czy jakis tam ale ja sprawdzilem i moją powinno obslugiwac.
> Pomocy!!!!!!!!

Kup orginał, to pomogę ci ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes
mam orginał a nie pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 11:01, choper napisał:

mam orginał a nie pirata


Skoro nie jesteś piratem, to mogę ci pomóc, aczkolwiek nie wiem czy ci pomogę usunąć błąd ;-)
Pierwsza sprawa, jakie masz sterowniki, czy to są najnowsze czy są starsze, nie ściągane ze strony producenta. Jeśli masz stare sterowniki, to postaraj się je zaktualizować do najnowszej wersji, jeśli masz najnowszą, to spróbuj odinstalować je kompletnie z systemu, i wgrać ponownie, tylko poprawnie. Błąd może wynikać również z tego, że masz nowy Chipset komputera, i jest nie obsługiwany, mimo, że pokazuję sie ekran powitalny KONAMI.
Jeśli nie zadziała, to spróbuj zrobić format dysku, nie masz nic do stracenia. Jeszcze jedno możliwe rozwiązanie może być najlepsze. Spróbuj usunąć Pro Evolution Soccer 6 i zainstalować ponownie, jak nie pomoże to format ;-)

Więc kroki jakie wykonaj:
1. Zainstaluj grę ponownie, jeśli nie pomoże, to
2. Zaktualizuj sterowniki do najnowszych
3 Format ostatecznie dysku zrób

Ooooo i możesz jeszcze do pomocy Technicznej CD-Projekt napisać.

Pozdrawiam, wasza pomoc techniczna ;P,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może pochwalimy się swoimi osiągnięciami z Master League? (Kariera w polskiej wersji, ja gram na języku angielskim)? Ja gram drużyną AS Saint-Etienne, w pierwszym sezonie w drugiej lidze na poziomie Top Player, zająłem drugie miejsce(pierwsze było Valenciennes, nienawidzę ich), wygrałem D2 Cup. W pierwszej lidze zająłem 1. miejsce z 1 porażką i dwoma remisami i dziesięcioma punktami przewagi nad drugim Lyonem. Wygrałem D1 Cup, a Diego Maradona został królem strzelców w obu tych rozgrywkach (liga-42 gole, puchar-6). Teraz gram drugi sezon w D1 i mam 3 punkty przewagi nad drugim (a jakże) Lyonem, Diego znów lideruje w klasyfikacji strzelców:). Mój obecny skład:
BR-Ustari(Curci),
LO-Marveaux PO-Dagaka ŚO-Kompany ŚO-Valeme(A.Ferdinand),
DP-Fae(Tiene) PP-Guarin(sporadycznie Aissati:) LP-Ribery OP-Yeste(Kranjcar,czasem Feinduno),
ŚN-Diego ŚN-Piquionne(lub Schwarz lub Adu, wszyscy świetni)
W nawiasach rezerwowi na dane pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 14:29, Norbi.7 napisał:

Czy mozna grac w PES 6 we 2 osoby na raz bez dodatkowego pada ? A jesli tak to jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:35, radzio12345 napisał:

> > Czy mozna grac w PES 6 we 2 osoby na raz bez dodatkowego pada ? A jesli tak to jak
?
>
jasne że się nie da

NIBY JAK TO SOBIE WYOBRAŻASZ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:38, Przemoo08 napisał:

> > > Czy mozna grac w PES 6 we 2 osoby na raz bez dodatkowego pada ? A jesli tak
to jak
> ?
> >
> jasne że się nie da
NIBY JAK TO SOBIE WYOBRAŻASZ?!

O SORRRY ! przeczytałem : "jasne że się da" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pes6 jest zbyt łatwy na singlu. Na najwyższym poziomie w trybie ML nie przegrałem jeszcze zadnego meczu. Czasem jakis remis sie trafi, ale to tez raczej niezbyt czesto. Zabawa dopiero sie zaczyna w trybie sieciowym. Heh tu przegrywam dosc czesto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 09:36, Mychaa napisał:

Moim zdaniem pes6 jest zbyt łatwy na singlu. Na najwyższym poziomie w trybie ML nie przegrałem
jeszcze zadnego meczu. Czasem jakis remis sie trafi, ale to tez raczej niezbyt czesto. Zabawa
dopiero sie zaczyna w trybie sieciowym. Heh tu przegrywam dosc czesto :/

Singl jest tylko to nauczenia sie grać ja tam gram tylko w Sieci :) i mam różne przestoje itp. Raz mi tak dobrze szło że wygrałem 13 meczy z rzędu, a potem zdarzało sie że nie mogłem zadnego wygrać:) ostatnio miałem 535 a potem spadłem do 447 ale teraz już mam 505 :) Powodzenia w dalszej grze w sieci. PzDr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pes6 to najgorsza część cyklu. Psuje to co było dobre w poprzednikach i zachowuje ich błędy(np. kretyńska pracę sędziów), a na klawie da sie grać w PES-a, np w czwórce wytgrałem z łatwością (:P) 6 do 1 strzelając wszystkie gole fernando torresem, żeby nie było grałem na 6 gwiazdkach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 15:06, Sebeko napisał:

PES 6 jest fajny, ale dużo bardziej wole PES 5 sam niewiem dlaczego ....


Może dlatego, że 6 jest bardzo podobna do 4. Piątka była ogromnie trudna i realistyczna i zejście do zręcznościowej 6 było krokiem wstecz (dla niektorych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować