Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Może ktoś zapodać linka na ,,aktualizacje,,? Chodzi mi o to, że składy,stroje,piłki itp będą takie jak teraz są np w pesie 2008. Przydał by się też patch na nowe ligi i licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry na klawiaturze co sie robi przyciskami z i c? Za co one odpowiadają? Jakieś triki?

choper widziałem wczoraj gdzieś patch, który dodaje licencje na wszystkie ligi, ale nie pamiętam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 14:04, choper napisał:

Jest taki patch w ogóle teraz?

Pogoogluj troche- nazywa sie toto "option file"

Ecko
Te klawisze to odpowiedniki L2 i R2 (dolnych triggerow z przedniej sciany pada). Zas sluza one do... zabij, nie pamietam. Tym bardziej, ze w PES-ie roznorakich kombinacji przyciskow jest od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 21:39, Ecko09 napisał:

Podczas gry na klawiaturze co sie robi przyciskami z i c? Za co one odpowiadają? Jakieś
triki?


c - R2, triki różnorakie, w sumie niepotrzebny, bo lepiej się w PESa gra bez nich ;]
z - L2, w połączeniu z [Q] i [E] można zmieniać nastawienie (atak/obrona - też kupę daje), a w połączeniu z krzyżykiem, kołkiem, kwadratem i trójkątem można ustalać taktykę, nie wiem dokładnie, nie korzystam, bo daje to... kupę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ PES 08 mi nie działa szukam patcha, który doda o PES''a 6 aktualne składy, stroje itp oraz takiego co doda nowe ligi i zawodników. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Jak chce grac kariere w pes''a to nie ma nowmalnych zawodników z drużynach tylko są tacy:Ordaz,ximelez.W każdej drużynie tak samo jest.Powie mi ktoś co trzeba zrobic żeby grac drużynami z normalnymi zawodnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:02, Chaotizz napisał:

Skąd można pobrać ciekawe i przydatne mody/patche do PES''a 6? Googlałem, ale nie wygooglałem,
nic zadowalającego, więc liczę na pomoc.

http://download.issonline.pl/index.php?act=category&id=185 Coś marnie goglałeś :P. Tu masz tutoriale, jakbyś nie wiedział co i jak. http://issonline.pl/tutoriale.php te z roku 2007 są w większości do PESa 6.
EDIT: Poza tym polecam tego tu http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1229704090 :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy serwer do grania na multi śmiga cały czas? Coś mi kolega ostatnio nawijał, że nie działa mu i nie może grać on-line...

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:42, piotr961103 napisał:

Może ktoś podać link do najnowszego patcha ?

Do pesa nie ma patchów, jest tylko poprawka do spolszczenia. Wszystkie inne "patche" to prywatne modyfikacje graczy.
Dodam, że ponad miesiąc temu serwery online zostały wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 22:17, Manieklbl napisał:

> Może ktoś podać link do najnowszego patcha ?
Do pesa nie ma patchów, jest tylko poprawka do spolszczenia. Wszystkie inne "patche"
to prywatne modyfikacje graczy.
Dodam, że ponad miesiąc temu serwery online zostały wyłączone.


To fajnie bo ja ponad tydzień temu grę zainstalowałem i widzę, że kicha będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepsza część Pro Evolution Soccer. Nowsze poszły na grafikę, a nie na rozgrywkę. Ostatnio znalazłem bardzo ciekawą stronę, która bardzo umila rozgrywkę. PES 6 menadżer czyli połączenie PESa 6 z menadżerem. Sytem jest dosyć rozbudowany. Obecnie można objąć jeden z dwunastu klubów francuskich. Dostępnych jest także 5 reprezentacji. administrator zapewnia, że wraz z nowymi menadżerami zwiększy się też liczba drużyn. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do wspólnej zabawy: http://nfw.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować