Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 20:08, piotrek-heroes napisał:

> Mam pytanko jak mogę zagrać w pesa 6 przez neta?

Musisz mieć oryginalną grę Pro Evolution Soccer 6, mieć lub stworzyć konto, podczas którego
podasz cd-key jak i również hasło i adres e-mail.
P.S.
Najlepiej gra się przez siec na padzie ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Kiey ja mam oryginał naciskam .żeby się zalogowałi wychodzi błąd.Zainstalowałem nawet patch (jest w pudełku z grą) HeLp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:40, W.S.A.D napisał:

Kiey ja mam oryginał naciskam .żeby się zalogowałi wychodzi błąd.Zainstalowałem nawet patch
(jest w pudełku z grą) HeLp!


Możliwe, że źle hasło wpisujesz lub jakaś osoba przejęła twoje konto. Popróbuj, może inne hasło wtedy podawałeś ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm Pes 6 omawiając tą gre mam taki dylemat kupiłem ja za 50 zł i praktycznie nici z zabawy.Ale dzieki profesjonalnej graficee i spolszczeniuu czego niee było w Pesie 5 mozna widziec pozytywy.Pro zawsze sie wspierwa z Fifa07 co jest lepsze.Mojim zdaniem oczywiście że Fifa jest rozbudowane menu grafika też .Jeśli miałybm oeniac to na 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 08:31, Gerswim CD-r napisał:

Hmmmmmm Pes 6 omawiając tą gre mam taki dylemat kupiłem ja za 50 zł i praktycznie nici z zabawy.Ale
dzieki profesjonalnej graficee i spolszczeniuu czego niee było w Pesie 5 mozna widziec pozytywy.Pro
zawsze sie wspierwa z Fifa07 co jest lepsze.Mojim zdaniem oczywiście że Fifa jest rozbudowane
menu grafika też .Jeśli miałybm oeniac to na 4


Fifa - Rozbudowane menu, grafika i co dalej? W grze piłkarskiej chodzi o rozgrywanie meczy, a nie o zachwycanie się jakimś tam menu. Fifie brakuje realizmu, niespodziewanych zdarzeń, zagrań, strzałów, emocji, a PES to wszystko posiada i dlatego wg mnie jest dużo lepszy od gry EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES to najlepsza gra o tematyce piłki nożnej:D
Zgadzam się też z rafisport że Fifce "...brakuje realizmu, niespodziewanych zdarzeń, zagrań, strzałów, emocji..."
I powiem jeszcze że mają słabych komentatorów.
Nie ma co porównywać Fify do PESa bo te gry różnią się diametralnie.

20070422122525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:38, osik 15 napisał:

wie ktoś gdzie sie ustawia te tępo gry czy nie ???


Szczerze mówią nigdy nie grzebałem w opcjach w PES 5 ale zapewne możn zmienic tempo gry w opcjach, ogólne i tempo gry lub szybkość ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:48, rafisport napisał:

> Hmmmmmm Pes 6 omawiając tą gre mam taki dylemat kupiłem ja za 50 zł i praktycznie nici
z zabawy.Ale
> dzieki profesjonalnej graficee i spolszczeniuu czego niee było w Pesie 5 mozna widziec
pozytywy.Pro
> zawsze sie wspierwa z Fifa07 co jest lepsze.Mojim zdaniem oczywiście że Fifa jest rozbudowane

> menu grafika też .Jeśli miałybm oeniac to na 4

Fifa - Rozbudowane menu, grafika i co dalej? W grze piłkarskiej chodzi o rozgrywanie meczy,
a nie o zachwycanie się jakimś tam menu. Fifie brakuje realizmu, niespodziewanych zdarzeń,
zagrań, strzałów, emocji, a PES to wszystko posiada i dlatego wg mnie jest dużo lepszy od gry
EA. niee zgadzam sie z tym Fifa i każda gra Ea sport posiada grafe nie do zbića Pes jest niezły ale to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:39, Gerswim CD-r napisał:

> EA. niee zgadzam sie z tym Fifa i każda gra Ea sport posiada grafe nie do zbića Pes jest
niezły ale to nie to


A czy ja napisałem, że Fifa ma złą grafikę. Napisałem, że poza grafiką w niczym nie jest lepsza od gry KONAMI. To jest moja opinia, a jeśli chcesz podyskutować to przedstaw jakieś argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:47, rafisport napisał:


A czy ja napisałem, że Fifa ma złą grafikę. Napisałem, że poza grafiką w niczym nie jest lepsza
od gry KONAMI. To jest moja opinia, a jeśli chcesz podyskutować to przedstaw jakieś argumenty...


Fifa ma dziwną grafike i wogle dziwne ruchy piłkarzy.Sztuczna gra i tyle.WE02 i PES6 rox! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:48, Manieklbl napisał:

Fifa ma dziwną grafike i wogle dziwne ruchy piłkarzy.Sztuczna gra i tyle.WE02 i PES6 rox! :D


Też fakt. Miałem napisać, że i tak PES wg mnie wygląda lepiej, a szczególnie te ruszające się siatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest wasz ulubiony zespół w pes gwiazdkowo?
Moje tak
2 gwiazdki SS Lazio 3 gwiazdki Zaragoza 4 gwiazdki manu 5 gwiazdek Real.Inter a z kadr: 2* Niegria 4* Portuaglia 5* Włochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe pytanie. Otóż mam Pes 6 zainstalowanego na jednym kompie. Teraz zainstalowałem na drugim. No i wszystko dobrze sie zainstalowalo. Właczam Pesa 6 i pokazuje sie napis konami potem te loga no i potem pisze aby wpisac imie wiec je wpisuje. No i klikam enter ipotem zamiast menu mam cqaly czarny obraz i nic sie nie dzieje. W instrukcji pisze ze gra nie obsluguje kart graficznych mx czy jakis tam ale ja sprawdzilem i moją powinno obslugiwac.
Pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 09:54, choper napisał:

Mam nowe pytanie. Otóż mam Pes 6 zainstalowanego na jednym kompie. Teraz zainstalowałem na
drugim. No i wszystko dobrze sie zainstalowalo. Właczam Pesa 6 i pokazuje sie napis konami
potem te loga no i potem pisze aby wpisac imie wiec je wpisuje. No i klikam enter ipotem zamiast
menu mam cqaly czarny obraz i nic sie nie dzieje. W instrukcji pisze ze gra nie obsluguje kart
graficznych mx czy jakis tam ale ja sprawdzilem i moją powinno obslugiwac.
Pomocy!!!!!!!!


Kup orginał, to pomogę ci ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować