Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 13:10, piotrek-heroes napisał:

Kup orginał, to pomogę ci ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes


Takis cwaniak ?? Mam oryginal - napisz do cd projekt niech potwierdza - i mam ten sam problem

Oczekuje od Ciebie pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 09:54, choper napisał:

Mam nowe pytanie. Otóż mam Pes 6 zainstalowanego na jednym kompie. Teraz zainstalowałem na
drugim. No i wszystko dobrze sie zainstalowalo. Właczam Pesa 6 i pokazuje sie napis konami
potem te loga no i potem pisze aby wpisac imie wiec je wpisuje. No i klikam enter ipotem zamiast
menu mam cqaly czarny obraz i nic sie nie dzieje. W instrukcji pisze ze gra nie obsluguje kart
graficznych mx czy jakis tam ale ja sprawdzilem i moją powinno obslugiwac.
Pomocy!!!!!!!!


Mam dokladnie to samo - problem w moim przypadku rozwiazal sie przez przypadek - od czasu gdy na ekranie pojawia sie ladowanie opcji wciskam co 2,3s enter - idzie - bez tego mam zwieszke z czarnym ekranem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jest to błąd karty graficznej lub sterowników. Sprubuj zaktualizować sterowniki, jak nie pomożę, to chyba będzie konieczny format dysku.
Jesli masz wątpliwości, to napisz do pomocy technicznej ;)

Pozdawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:45, piotrek-heroes napisał:

Moim zdaniem, jest to błąd karty graficznej lub sterowników. Sprubuj zaktualizować sterowniki,
jak nie pomożę, to chyba będzie konieczny format dysku.
Jesli masz wątpliwości, to napisz do pomocy technicznej ;)

Pozdawiam,
piotrek-heroes


Stery najnowsze - a rada na format dysku - to kazdy moze powiedziec nawet laik (zeby bylo weselej instalowalem na czysciutenki dysk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 08:39, Ecko09 napisał:

Nom, grafika i stałe fragmenty (oprócz rzutów rożnych) są beznadziejne.


Napisz, ze nie potrafisz wykonywac, a nie ze sa beznadziejne ;)

Dla Ciebie polecam serie FIFA - tam wchodzi wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:00, xefs napisał:

pes 6 jezd gupie(bo ja tak mówię oczywiście).FIFA jest lepsza


Może mnie w końcu ktoś zjedzie za to co przed chwilą napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:00, xefs napisał:

pes 6 jezd gupie(bo ja tak mówię oczywiście).FIFA jest lepsza

Nikt Ciebie nie będzie zjeżdzał, masz prawo do własnego zdania :-) A że stylistycznie i merytorycznie zostało to napisane tak a nie inaczej, nikt raczej na poważnie nie traktuje tej opinii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:17, Cheed napisał:

> pes 6 jezd gupie(bo ja tak mówię oczywiście).FIFA jest lepsza
Nikt Ciebie nie będzie zjeżdzał, masz prawo do własnego zdania :-) A że stylistycznie i merytorycznie
zostało to napisane tak a nie inaczej, nikt raczej na poważnie nie traktuje tej opinii ;-)


Ja to po to napisałem żeby mnie ktoś zjechał.A tak na serio to w PESie są cienkie strzały z daleka,nie ma jakiegoś fajnego trybu kariery,a w fifie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 07:53, Gerswim CD-r napisał:

JA Pesa mam i nie ma z tego frajdy.Grafika strzał wykonywanie stałych fragmentów gry nic w
nim niewidze to jest moja opinia


Najpierw trzeba się nauczyć strzelać i wykonywać stałe fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że jestem fanem psa ale jak chodzi o żut wolny to nigdy nie udało mi się strzelić gola nawet na treningu o dziwo setki razy próbowałem. Co do strzelania to nieprawda bo przecierz na normalu strzeliłem gola niemal z połowy boiska(tylko owenem):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:30, buraczek18 napisał:

Musze powiedzieć że jestem fanem psa ale jak chodzi o żut wolny to nigdy nie udało mi się strzelić
gola nawet na treningu o dziwo setki razy próbowałem. Co do strzelania to nieprawda bo przecierz
na normalu strzeliłem gola niemal z połowy boiska(tylko owenem):)


"żut" - lol...

Jeśli chodzi o rzuty wolne to rzeczywiście trudno jest zdobyć bramkę. Do tego trzeba stosować te wszystkie klawisze co są w treningu podane. Ja z rzutów wolnych to na treningu dosyć często udaję się trafić, ale jak przychodzi mecz to nic nie wychodzi, dlatego dla mnie bardziej opłaca się podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:21, xefs napisał:

Ja to po to napisałem żeby mnie ktoś zjechał.A tak na serio to w PESie są cienkie strzały z
daleka,nie ma jakiegoś fajnego trybu kariery,a w fifie jest.

Rzeczywiście lepiej gra się z komputerem w lige w FIFE, jednak edycja 07 jest bardzo prosta po kilku godzinach można opanować poziom World Class, strzały wchodzą z każdej pozycji. Jednak nic nie odda klimatu PESa grając z kolegą na padzie :-) I tu jest ten olbrzymi plus tej gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 17:30, buraczek18 napisał:

Musze powiedzieć że jestem fanem psa ale jak chodzi o żut wolny to nigdy nie udało mi się strzelić
gola nawet na treningu o dziwo setki razy próbowałem. Co do strzelania to nieprawda bo przecierz
na normalu strzeliłem gola niemal z połowy boiska(tylko owenem):)


Ja strzeliłem z rzutu wolnego jeden, jedyny gol. Pamiętam to. strzał marzenie. Był doliczony czas w drugiej połowie. Grałęm w dziewiątkę. Remi 1:1. Miałem Inter (Serie A grałem). Jeśli byłby remis spadłbym przed końcem sezonu na 2 miejsce. I lekko uderzyłem i GOL!!! Z 5 min. się podniecałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam niezly problem i krew mnie zalewa prosze o pomoc.
Zakupilem sobie Pes6 glownie po to aby grac w sieci.
Elegancko sie zarejestrowalem.
Wymyslilem sobie jakies tam haslo.Krotko mowiac wszystko przebieglo pomyslnie.
Podczas proby polaczenia w sieci wyskakuje mi ze wystapil blad podczas weryfikacji?????
Mam moze nie najnowszy sprzed ale smiga (1.4Mhz 512M pamieci i karte graficzna GForce 6600 GT 128M)
Gra na singlu dziala ale w sieci nie chce.
Bardzo prosze o pomoc bede wdizeczny do konca zycia i jeszcze tydzien dluzej.

Ps.wszystkiem zapory wylaczone, a w ustawieniach gry online port jest na "auto" (5739)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w czasie meczu strzeliłem z wolnego kilka sprytnych bramek bez użycia klawisza strzału, mianowicie kiedy rzut wolny wykonujemy ze skraju pola karnego wystarczy skierować strzał w okienko i lekko musnąć klawisz długiego podania (u mnie "A") brama prawie za każdym razem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niestety napisz do POMOCY TECHNICZNEJ, ja tam nie pracuję, powinni pomóc ;) Lub odszukaj temt z pomocą techniczną gry.

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować