Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Siema !!
Mam pytanie, nie wiecie przypadkiem kiedy są mistrzostwa polski w Pro Evolution 6 , albo czy w ogóle są planowane ??

Dzięki z góry
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:46, czubar napisał:

Siema !!
Mam pytanie, nie wiecie przypadkiem kiedy są mistrzostwa polski w Pro Evolution 6 , albo czy
w ogóle są planowane ??

Dzięki z góry
Pozdrawiam


Oj poprawka zgubiłem Soccer przy nazwie gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slamazarny? Nie powiedzialbym... PES-y maja to do siebie ze jak masz za wolnego proca to one sie nie tna, one po prostu powoooooli chodza. Strasznie powoli. Pamietam po demku PES4 na starym kompie. Toz to masakra byla... Sprobuj wlaczyc najnizsze ustawienia i podaj mi configa swojego kompa to Ci powiem czy towj komp wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:58, fifomaniak napisał:

Slamazarny? Nie powiedzialbym... PES-y maja to do siebie ze jak masz za wolnego proca to one
sie nie tna, one po prostu powoooooli chodza. Strasznie powoli. Pamietam po demku PES4 na starym
kompie. Toz to masakra byla... Sprobuj wlaczyc najnizsze ustawienia i podaj mi configa swojego
kompa to Ci powiem czy towj komp wystarcza

Mam 3500+ i Geforca 7600 GT, do tego 1 GB ramu więc PES śmiga na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm grałem u kumpla gra średniej urody z dużą dawką grywalności . Hmm ogólnie mogę polecić ;] Takie moje zdanie o tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3500+ i Geforca 7600 GT, do tego 1 GB ramu więc PES śmiga na full detalach.
Ja mam procek Caleron 2,6, kartę Radeon 9250 i 512 ram i PES 6 równiez śmiega mi na full detalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche to off top :P on podawał swój config fifomaniakowi :P a nie chciał sie popisać jaki ma komp :P

Co raz bardziej mnie rażą te lamy to już sie robi głupie w tej grze że nie można spokojnie zagrać tylko ktoś będzie ci lamy ciągle wsadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak nowy PES jest dobrą gra nawet dorpacowaną ale nie wiem czemu mnie dalej ciagnie do Fify jakies takie odczucie mam ale oczywiscie popiram i mam wielki respect dla ludzi grających w PES6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi pomoc
Kupilem dzisiaj PES 6 zeby sobie popykac w sieci
Nie moge sie zarejestrowac na stronie ktora mi sie otorzyla po kliknieciu na Rejestracja Uzytkownika po odpaleniu plyty
Wpisuje wszystko kilkam Wyslij i nic nie chce sie wyslac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niemoge grać w PESa6 bo mi wyskakuje "połączenie z serwerem zostało przerwane". W sieci gram już sporo i nigdy takie coś mi nie wyskoczyło. Ma ktoś jakąś rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie szukać patchy edytujących składy drużyn w Pro Evo 6 przy grze przez internet? Jest jakas polska stronka? bo szukam i jakos niemoge natrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:02, Be-Yacz napisał:

Mam pytanie. Gdzie szukać patchy edytujących składy drużyn w Pro Evo 6 przy grze przez internet?
Jest jakas polska stronka? bo szukam i jakos niemoge natrafić.


http://issonline.pl . Kiedyś było jeszcze pro-evo.pl ale już chyba zlikwidowali, bo nie chce wejść.

A może któryś z gramowiczów zagrałby teraz online w PES-a? Ja jestem chętny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:20, Ari Zmc napisał:

pro-evo.pl - brat typa który założył stronę mówił ze servery zmieniają - dosyć długo :D


Kiedyś miałem tam zagrać w turnieju, ale mi się monitor popsuł i nie wyszło:/. Grasz online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:21, ak.47 napisał:

> pro-evo.pl - brat typa który założył stronę mówił ze servery zmieniają - dosyć długo :D


Kiedyś miałem tam zagrać w turnieju, ale mi się monitor popsuł i nie wyszło:/. Grasz online?

Niestety teraz nie mogę za godzinę i czterdzieści osiem minut jadę :D (cóż za dokładność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:18, ak.47 napisał:

A może któryś z gramowiczów zagrałby teraz online w PES-a? Ja jestem chętny ^^

Sory że jestem taki ciemny, ale niemoge znaleść x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:27, Be-Yacz napisał:

> A może któryś z gramowiczów zagrałby teraz online w PES-a? Ja jestem chętny ^^
Sory że jestem taki ciemny, ale niemoge znaleść x)


Czego nie możesz znaleźć? Pomogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować