Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 12:22, ak.47 napisał:

> > A może któryś z gramowiczów zagrałby teraz online w PES-a? Ja jestem chętny ^^
> Sory że jestem taki ciemny, ale niemoge znaleść x)

Czego nie możesz znaleźć? Pomogę;)

Tych patchy, np. Henry w Barcelonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 12:24, Be-Yacz napisał:

Tych patchy, np. Henry w Barcelonie ;)


Większość patchy to są Option File, które podmieniasz za swój. Tylko, że wtedy tracisz swoje osiągnięcia, wszystkie stworzone drużyny i piłkarzy, ja nigdy nie ściągam OFków, bo wolę już sam przeprowadzić transfery w Edit Mode;P.A gdzie jest dział download chyba wiesz;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 12:28, ak.47 napisał:

Większość patchy to są Option File, które podmieniasz za swój. Tylko, że wtedy tracisz swoje
osiągnięcia, wszystkie stworzone drużyny i piłkarzy, ja nigdy nie ściągam OFków, bo wolę już
sam przeprowadzić transfery w Edit Mode;P.A gdzie jest dział download chyba wiesz;).

Ale, Edit Mode nie działa online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 12:29, Be-Yacz napisał:

Ale, Edit Mode nie działa online ;)


Ja nie spotkałem się jeszcze z kimś, kto ma Henry''ego w Barcelonie itp. Nie wiem już co poradzić;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 12:32, ak.47 napisał:


> Ale, Edit Mode nie działa online ;)

Ja nie spotkałem się jeszcze z kimś, kto ma Henry''ego w Barcelonie itp. Nie wiem już co poradzić;).

No właśnie ja się spotkałem. Mówie mu, że to są zwykłe cheaty :P, a on mówi, że patch taki. Ale jeśli patch nie jest oficjalny, to moim zdaniem jest to oszustwo. (spotkałem już 3 osoby tóre miały henrego w składzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 12:34, Be-Yacz napisał:

No właśnie ja się spotkałem. Mówie mu, że to są zwykłe cheaty :P, a on mówi, że patch taki.
Ale jeśli patch nie jest oficjalny, to moim zdaniem jest to oszustwo. (spotkałem już 3 osoby
tóre miały henrego w składzie).


Konami nie wypuszcza i nie wypuszczało takich dodatków, więc muszą to być cheaterzy. Zał takich ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uruchomieniem pesa6 , zakupiłem oryginalną gre, zainstalowalem ale po właczeniu pokazuje sie tylko czarny obraz i nic wiecej dodam że raczej spełniam wymagania sprzętowe jeśli moze mi ktos jakos pomóc byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:39, yaca5 napisał:

mam problem z uruchomieniem pesa6 , zakupiłem oryginalną gre, zainstalowalem ale po właczeniu
pokazuje sie tylko czarny obraz i nic wiecej dodam że raczej spełniam wymagania sprzętowe
jeśli moze mi ktos jakos pomóc byłbym wdzięczny.

A mógłbyś podać konfigurację komputera?

Kolumb22---> A co to za różnica?! Jakieś uprzedzenia masz? Jeśli nie masz nic ważnego do napisania to nie pisz, yaca5 prosi o popoc a ty z takim czymś wyskakujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pes`a 6 od kilku dni i w trakcie meczu mój zawodnik przestaje strzelać tylko lobuje nie wiem co z tym zrobić 2 razy robiłem nowy profil i to pomagało ale niechce co2-3 dni bawić sie z tym od nowa więc prosze o pomoc
z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie lagi z komentarzami? Podajesz dołem na dobieg do partnera z druzyny i tekst w stylu "doskonałe górne podanie" lub strzelasz 9 metrow obok bramki po ziemi i tekst "piłka 20 metrow ponad bramka" czy cos w tym stylu?

z tym że ja mam w rejestrze i na dyskach tak nawalone ze moze sie mylic (i w pamieci tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas wybierania drużyny np. na mecz towarzyski jest zawsze wykres z właściwościami (at, szy, tech, obr, twk) danego zespołu. Co oznacza to TWK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:47, yaca5 napisał:

wyjątkowo kupilem oryginalną gre z myślą ze nie bedzie problemów ale niestety

Czyli piracisz, a Gramowicze nie lubią piratów xD Jakby to Oklit widzia...
Chyba będę musiał przyzwyczaić się do pada. Zmieniłem sterowanie na takie jak w Fifie, ale nadal to nie to samo...tylko radość z gry większa. Wspaniały to widok jak Cristiano Ronaldo pędzi skrzydłem, aby na 20 metrze zejść do środka ominąć 2-3 graczy rywala i uderzyć po długim...w słupek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:51, karollo1a napisał:

Hej wiecie jak dodać bandy, piłki, buty itp. do PES 6. Próbowałem wgrać sam, ale nie mogłem.
Pomóżcie!!!

Musisz ściągnąć i zainstalować Kitserver, taki mod, pozwalający dodać buty, stadiony, bandy właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:47, yaca5 napisał:

wyjątkowo kupilem oryginalną gre z myślą ze nie bedzie problemów ale niestety


mam to samo, ale gdy gra sie wczytuje wciskam enterkilkanascie razy i o dziwo mi to pomaga (gdy nie naciskam mam "zwis" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma takie pytanie co trzeba zrobic zeby na padzie byl normalny strzal tak jak na klawiaturze w ustawieniach gry na strzal biore 4 a zamiast strzelac to mi caly czas lobuje zawodnik bramkarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować