Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie


Witam.
Mam problem z PES6 Online, a dokładnie wyskakuje mi komentarz "W trakcie weryfikacji wystąpił błąd".
Co może być tego przyczyną? Dziś było rejestrowane. Może potrzeba jakiś czas żeby to zatrybiło?
Pomóżcie bo ja nie mam pojęcia o co chodzi.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 19:54, jcl99 napisał:

Czy jest jakiś patch czy coś takiego aby na początku gry odrazu być w I lidze a nie w II ?

Nie. Musisz zdbyć odpowiednią ilość punktów PES i wykupić w sklepie PES możliwość edycji trybu kariery (to najdroższe, nie pamiętam ile dokładnie). O ile wiem innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 09:59, kamel1234 napisał:

Podczas wybierania drużyny np. na mecz towarzyski jest zawsze wykres z właściwościami (at,
szy, tech, obr, twk) danego zespołu. Co oznacza to TWK ?

To jest praca zespołowa (czyli jak się im współpracuje na boisku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:51, muniok napisał:

Pro Evolution Soccer 6 to zajefajna gra, tylko szkoda że nie ma tam wszystkich drużyn jak w
fifie 2007.


Niestety nie wszyscy mają tyle kasy co EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 20:12, Berengar napisał:

Szkoda że w Pes 6 jest tak mało klubów:/

Z tym z roku na rok będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma takie pytanie co trzeba zrobic zeby na padzie byl normalny strzal tak jak na klawiaturze w ustawieniach gry na strzal biore 4 a zamiast strzelac to mi caly czas lobuje zawodnik bramkarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.... mój kumpel ostatnio się chwialił, że ma pes''a 6 na PS3... coś mi się wydaje, że PES 6 nie wyszedł na PS3, czy dobrze mi sie wydaje? czy PES6 wyszedł też na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:14, lukas1144 napisał:

Mam pytanie.... mój kumpel ostatnio się chwialił, że ma pes''a 6 na PS3... coś mi się wydaje,
że PES 6 nie wyszedł na PS3, czy dobrze mi sie wydaje? czy PES6 wyszedł też na PS3?

W google coś pisze że można emulować, ale w gry-online nie pisze żeby wyszedł na PS3.
A tak w ogóle gra jest super, szczególnie na PS2. Zaraz idę sobie w to pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam spory problem i proszę was o pomoc. Zakupiłem grę PES 6 i zarejestrowałem na konami żeby pograć w sieci i miał mi przyjść mail potwierdzający i już minęło sporo czasu i dalej go nie dostałem i nie mogę zagrać w sieci. Co mam robić? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nie potrzeba żadnego maila i takowy nie przychodzi.
2.Nie wiem jak sie rejestrowałeś:
Jak wkładasz płyte to masz taki panelik i na samej górze jest przycisk rejestracja to na to naciśnij i tam sie zarejestruj.
P.S. Radze zapisać wszystko co piszesz

PzDr, i miłej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:48, Ari Zmc napisał:

1.Nie potrzeba żadnego maila i takowy nie przychodzi.
2.Nie wiem jak sie rejestrowałeś:
Jak wkładasz płyte to masz taki panelik i na samej górze jest przycisk rejestracja to na to
naciśnij i tam sie zarejestruj.
P.S. Radze zapisać wszystko co piszesz

PzDr, i miłej gry :P

dzieki za odpowiedz wiec jesli nie przychodzi to nie wiem co jest pisze ze w trakcie weryfikacji wystąpił błąd co się dzieje bardzo chciałem pograć a tu coś takiego co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich pesomniaków do ligi pesa. w lidze gracie kim chcecie, kiedy chcecie i kim chcecie i z kim chcecie I ZDOBYWACIE NAGRODY RZECZOWE...liga jest oczywiście bezpłatna....taki mały opis w kilku zdaniach a to już większe szczegóły.

Rozgrywki składają się z kilku części:

* Liga
* Puchar Ligi
* Liga Mistrzów
* Puchar UEFA
* Mistrzostwa Świata
* Turnieje Dnia
* Puchary Dnia
* Sparingi (tzw. challenge)
* Ligi Krajowe - angielska, włoska, hiszpanska, holenderska, francuska i others
* PesTour Awards
* Turniej i Puchary dnia
* Rankingi


Wyniki wszystkich spotkań rozgrywanych w ramach systemu są rejestrowane i przechowywane. Na podstawie wyników tworzony jest ranking graczy. Czas trwania jednego sezonu ligowego to 2 miesiące ( 8 tygodni ). Ranking jest tworzony na podstawie wyników gracza z ostatnich 3 miesięcy. Nie ma obowiązku uczestnictwa w lidze, można jedynie rozgrywać mecze towarzyskie i na tej podstawie być klasyfikowanym w rankingu. Mecze ligowego są punktowane zawsze w ten sam sposób na podstawie klasy rozgrywek. Punktacja za mecz pucharowy jest ustalana na podstawie fazy pucharu w ramach której rozgrywane jest spotkanie. Punktacja w meczach towarzyskich ustalana jest jedynie na podstawie pozycji graczy w rankingu. Więcej szczegółów dostępnych jest w regulaminie.

Kontakt w przypadku problemów i pytań:
Lista kontaktów dostępna jest w dziale załoga, a jak sie wam nie chce zajrzeć to do maćka_pl gg 6016495

GRAMY TYLKO NA ORGINAŁACH

Kanał irc:
Nazwa naszego kanału IRC to #pesleague.pl w sieci QuakeNet.
Serwery tej sieci: irc.quakenet.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :) Każdy kto gra w pesa on-line powinien spróbować swoich sił z najlepszymi. Liga bardzo profesjonalnie zorganizowana. Co jakiś czas organizowane są turnieje z nagrodami. :) Konkursy na najpiękniejsza bramke itp. Również zapraszam na pesleague :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie patch no i masz kupione wszystkie efekty (blee) i jak je wyłączyć chodzi mi o ten kiedy taki kolorowy pasek leci za piłką na repleyach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można ściągnąć jakieś nowe elementy do Pes 6? Chodzi mi o stroje z nowego sezonu, piłki, buty itp. Ale przedewszystkim jak się to wgrywa do gry? Trzeba mieć jakiś program czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować