Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Mam prośbę. Potrzebuje pliku map ze strojami (razem z Orange ekstraklasa i bundesligą) oraz pliku OF aby to wszystko ładnie działało i współgrało. Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:09, Ari Zmc napisał:

Tutaj masz: www.google.pl xP
A jak nie znajdziesz, to poszukaj na: www.evofans.net

Ja mam ,ale nie mogę z tym dojść do ładu i skład. Jak mam paczkę ze strojami to nie pasuje OF i na odwrót. ale mimo wszystko dzięki. Jakieś inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie co zrobic z

Nie mogę przesyłać przy użyciu UDP....,
Będziesz musiał połączyć się bezpośrednio z internetem lub dopasować swoje urządzenie łącza, tzn. routera itp. przypisuej DMZ, Marowanie Portów, Kunfiguruje Tabelę NAT i inne ustawienia routera w konsoli. Poszczególne produkty mogą używać unikatowej terminologii.

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:49, Ari Zmc napisał:

Zobaczcie co mnie dzisiaj spotkało <lol> (patrz. prawa strona)
P.S. Ja jestem Arinho i mój skład jest po lewej !

Atak klonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
chciałbym uzyskac pomoc w kwestii ekranu startowego w pesie 6, jestem nowym uzytkownikiem tej gry i nie mam pojecia jak to przestawic o ile sie da,ponizej zamieszczam PrtSc obrazu poczatkowego gdzie na dole ekranu mam biały pasek a na nim (chyba) niektore opcje gry.mysle ze obraz jest inny sugerujac sie obrazem poczatkowym z rejestracji uzytkownika gdzie wszystko wyglada inaczej.proszę o jak najszybszą pomoc, dziekuje z gory i pozdrawiam

20070825173242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witka ponownie
i znowu mam problem,poniewaz nie moge grac w sieci,pisze ze nie moze mnie połaczyc za pomaca portu UPnP 5739, co mam zrobic aby było good?dziekuje z gory i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie. Szukam i szukam, ale nie moge znaleźć. Konkretnie chodzi mi o nazwiska jakie w PES mają Gago, Higuain lub Marcelo. Gago pamiętam, że kiedyś znalazłem, ale teraz jakoś nie moge. Oni mają zmienione nazwiska przez brak licencji ;(. Zna ktoś może te fałszywe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:04, forlan napisał:

Czy ktos wie co zrobic z

Nie mogę przesyłać przy użyciu UDP....,
Będziesz musiał połączyć się bezpośrednio z internetem lub dopasować swoje urządzenie łącza,
tzn. routera itp. przypisuej DMZ, Marowanie Portów, Kunfiguruje Tabelę NAT i inne ustawienia
routera w konsoli. Poszczególne produkty mogą używać unikatowej terminologii.

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja też to miałem duś strzałkę w górę bądź w dół i ci się będą pokazywać na tym pasku napisyza każdym razem inne są to różne opcje w menu głównym nie widzisz ich ale je zmieniasz a na psaku masz napisane na której obecnie jesteś.Niestety przyczyną tego jest za słaba karta grafiki myślę jednak że mecze będą z wszystkimi detalami.U mnie tak było i po kupnie nowej grafy zmieniło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w PESa 6 od jakiegoś czasu i nigdy nie odczuwałem potrzeby aktualizacji składów. Jednak po obejrzeniu kilku meczy tegorocznej Ligi Mistrzów, zechciałem rozegrać takie mecze na wirutalnych boiskach. Problem w tym, że w grze są nieaktualne składy. Stąd też moje pytanie: czy można skądś ściągnąć aktualizacje składów i czy jest to legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 13:54, Bumber napisał:

Gram w PESa 6 od jakiegoś czasu i nigdy nie odczuwałem potrzeby aktualizacji składów. Jednak
po obejrzeniu kilku meczy tegorocznej Ligi Mistrzów, zechciałem rozegrać takie mecze na wirutalnych
boiskach. Problem w tym, że w grze są nieaktualne składy. Stąd też moje pytanie: czy można
skądś ściągnąć aktualizacje składów i czy jest to legalne?


tutaj masz różne takie dodatki do pro evo tylko nie wiem czy tam są składy http://www.pro-evo.pl/download.php?id=010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować