Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 13:13, Chrisinho napisał:

chociaż mam PESa 6 i 2008 to ostatnio gram w 6. Jakoś lepiej mi się gra i mam tam fajne zapisy.

Według mnie i nie tylko mnie PES 6 jest o wiele lepszy od PES 2008, a jeszcze lepszy jest PES 5 według mnie to najlepsza część całej serii Pro Evolution Soccer. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam ważne pytanie.Zarejestrowałam się na tej stronie co daje kod/klucz do gry online,ale go gdzieś zgubiłam:/ Jest jakaś szansa żeby go odzyskać,czy z gry online nici?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem tryb kariery, wziąłem barce i chciałem grać w pierwszej lidze hiszpańskiej. Wybrałem i z jakimis tam slabymi druzynami z anglii gram i do tego moja barca ma jakiś tam 5 skład rezerwy. Czy musze pograc troche by to wszystko jakos odblokowac czy coś?

I czy jest jakaś tabela w tym trybie do wglądu na którym jestem miejscu? Jestem bardzo zagubiony w tej grze i chyba wróce do grania w fife, tak przynajmniej było przejrzyściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 21:36, kulfoniarz napisał:

Wybrałem tryb kariery, wziąłem barce i chciałem grać w pierwszej lidze hiszpańskiej. Wybrałem
i z jakimis tam slabymi druzynami z anglii gram i do tego moja barca ma jakiś tam 5 skład rezerwy.
Czy musze pograc troche by to wszystko jakos odblokowac czy coś?

I czy jest jakaś tabela w tym trybie do wglądu na którym jestem miejscu? Jestem bardzo zagubiony
w tej grze i chyba wróce do grania w fife, tak przynajmniej było przejrzyściej.


możesz wgrać patcha który odblokuje ci sklepik;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 21:47, Wintesun napisał:

nigdy nie grałem w tego PES-a ale jak zagrałem to wydało mi się takie sobie, zero taktyki czy
coś, t6ak te ludziki latają bez ładu, a jak piłka leci koło nich to stoją jak parylity


mi tam sie niepodobał rozegrałem kilka meczów i nigdy nie wróciłem. Dziwne bo w PES 5 grałem nałogowo:/ FIFA 07 lepsza.

Nie wyzywać mnie, za ten tekst to moja opinia i nic wam do tego. Jak chcecie sie kłócić to nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od niedawna zagrywam sie w ta wspaniala gierke i odnalazlem pewien irytujacy blad. chodzi o spalone. sedzia wygwizduje mi spalonego nawet wtedy kiedy podaje sam juz bedac przed ostatnim obronca. czyli dwoch pilkarzy wyprzedzilo cala obrone, wystarczy ze jeden do drugiego poda i jest spalony. uwazam ze to straszny blad, szczegolnie ze zdarza mi sie dosc czesto i przerywa wiele wspanialych akcji. czy mozna cos na to zaradzic? czy moze wyszedl jakis patch do gry?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:23, neo20003 napisał:

Witam wszystkich!

Od niedawna zagrywam sie w ta wspaniala gierke i odnalazlem pewien irytujacy blad. chodzi
o spalone. sedzia wygwizduje mi spalonego nawet wtedy kiedy podaje sam juz bedac przed
ostatnim obronca. czyli dwoch pilkarzy wyprzedzilo cala obrone, wystarczy ze jeden do
drugiego poda i jest spalony. uwazam ze to straszny blad, szczegolnie ze zdarza mi sie
dosc czesto i przerywa wiele wspanialych akcji. czy mozna cos na to zaradzic? czy moze
wyszedl jakis patch do gry?

Ja nie stwierdziłem takiej sytuacji ani razu. Ale za to kilka razy miałem sytuację że gra mi odgwizdała spalonego w sytuacji kiedy obrańca drużyny przeciwnej stał w bramce. Poprostu gra nie brała go pod uwagę. Jeżeli obrońca przekroczy linię boczną lub końcową to tak jakby go nie było i mimo sporego zapasu zawsze jest spalony. Najczęściej takie sytuacje się pojawiają przy rzutach wolnych, kiedy obrońcy wchodzą do branki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:23, neo20003 napisał:

Witam wszystkich!

Od niedawna zagrywam sie w ta wspaniala gierke i odnalazlem pewien irytujacy blad. chodzi
o spalone. sedzia wygwizduje mi spalonego nawet wtedy kiedy podaje sam juz bedac przed
ostatnim obronca. czyli dwoch pilkarzy wyprzedzilo cala obrone, wystarczy ze jeden do
drugiego poda i jest spalony. uwazam ze to straszny blad, szczegolnie ze zdarza mi sie
dosc czesto i przerywa wiele wspanialych akcji. czy mozna cos na to zaradzic? czy moze
wyszedl jakis patch do gry?

pozdrawiam


Takie są zasady piłki nożnej! Nie można podawać do przodu nawet jak wyprzedzi się całą obronę, punkt dodany przez FIFA w 2004 roku. To nie jest błąd gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 14:02, matzlap napisał:

jak zagrac?? moze mi ktos powiedziec??

Zakładasz konto na stronce, wybierasz interesującą cię ligę i zgłaszasz się. Jeżeli zostaniesz przydzielony do ligi napewno poinformują Cię o tym drogą emailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:31, matzlap napisał:

no dobra a pozniej klucz jak zarejestrowac i gdzie ten pokoj 1 czy cos??


Piszesz kompletnie niezrozumiale. Zarejestruj się na pesleague, znajdz interesującą cię ligę i zgłoś się do niej. Tyle, nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować