Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

Pes 6 - temat ogólny

634 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 10:21, le2enda napisał:

Mam takie pytanie. Czemu nie mogę grać w sieci w PESa? Pisze, że nie może połączyć czy
coś w ten deseń...

Zamknięcie serwerów jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 10:24, RazorBMW napisał:

> Mam takie pytanie. Czemu nie mogę grać w sieci w PESa? Pisze, że nie może połączyć
czy
> coś w ten deseń...
Zamknięcie serwerów jakiś czas temu.


Czyli, że już nigdy nie będzie można grać? Głupio trochę... Wiadomo na kiedy jest premiera 2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 10:27, le2enda napisał:

> > > Mam takie pytanie. Czemu nie mogę grać w sieci w PESa? Pisze, że nie może
połączyć
>
> > czy
> > > coś w ten deseń...
> > Zamknięcie serwerów jakiś czas temu.
>
> Czyli, że już nigdy nie będzie można grać? Głupio trochę... Wiadomo na kiedy jest
premiera
> 2011?

Są prywatne serwery
PES6j.net oraz Goalservers

Na PES6j w szczycie teraz gra ok. 400 osób.
Rano jest ok. 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 23:16, Maker3 napisał:

Są prywatne serwery
PES6j.net oraz Goalservers

Na PES6j w szczycie teraz gra ok. 400 osób.
Rano jest ok. 150


Dzięki wielkie :)
Też myślałem, że sobie nie pogram przez neta, a tu taka niespodzianka ;)
Aż głupio, że nie poszukałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 18:14, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

> Są prywatne serwery
> PES6j.net oraz Goalservers
>
> Na PES6j w szczycie teraz gra ok. 400 osób.
> Rano jest ok. 150

Dzięki wielkie :)
Też myślałem, że sobie nie pogram przez neta, a tu taka niespodzianka ;)
Aż głupio, że nie poszukałem :p

Jako ciekawostkę powiem, że na PES6j.net można gra nie tylko na PC ale także na PlayStation2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od nie dawna zaczełem grać w tą grę, na początku wybrałem sobie poziom "amator", strzelałem po 6-9 bramek, ale było za łatwo więc postanowiłem zwiększyć sobie poziom na "normal" i tutaj zaczeły się schody... Nie mogę wygrać ani jednego meczu, a jak już wygrywam to mam tylko jedną akcje, a piłka ledwo co się toczy.Łatwo tracę bramkę.Na cały mecz mam raptem trzy oddane strzały gdzie przeciwnik ma ich ze 12.Jak grać w takie gry.Mam ją już 3 miesiące i jakoś nie mogę grać na tych wyższych poziomach.Chyba jestem za cienki na tego typu gry.

Poradźcie jak robić zwody i triki.Czy są jakieś filmiki w necie z opisami jak je zrobić.Moje ustawienie klawiszy to:

D - strzał
S- podanie
W- podanie na dobieg
A - dośrodkowanie

E ( R1 )- sprint
Q ( R2 )

Z ( L 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:16, lpok napisał:


Na prawdę nie wiem jak może Ci nie iść, jak ze mnie taki cienias w sportówki, w które praktycznie nie gram ;)
Graj dużo wysunięciem, często jak jesteś pod bramką i biegniesz ze skrzydła to też wysuwaj gdzieś w środek, z reguły pewna bramka. Dużo klepania, kurcze nie wiem, ja w PESie to czasami prosto lecę jak strzała xD. A i nie strzelaj, jak biegniesz równolegle do bramki i nagle skręcasz, bo w PESie tak się strzelić bramki nie da, bo piłkarz kopie w kosmos Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przykład nie udaje mi się wykonać większości zwodów bo zaraz przeciwnik mi to uniemożliwia.Tak jest np. z przeplatanką.Może to wszystko nie wychodzi dlatego że gram na klawiaturze.Padem może byłoby lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:19, lpok napisał:

Na przykład nie udaje mi się wykonać większości zwodów bo zaraz przeciwnik mi to uniemożliwia.Tak
jest np. z przeplatanką.Może to wszystko nie wychodzi dlatego że gram na klawiaturze.Padem
może byłoby lepiej.

Możliwe, że ja byłem cienki w tę grę, ale zwody też nigdy mi nie wychodziły, ale że nie były potrzebne, to ich nie uzywałem.

PS. Używaj opcji odpowiedz w prawym górnym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:22, Nikodem95 napisał:

> Na przykład nie udaje mi się wykonać większości zwodów bo zaraz przeciwnik mi to
uniemożliwia.Tak
> jest np. z przeplatanką.Może to wszystko nie wychodzi dlatego że gram na klawiaturze.Padem

> może byłoby lepiej.
Możliwe, że ja byłem cienki w tę grę, ale zwody też nigdy mi nie wychodziły, ale że nie
były potrzebne, to ich nie uzywałem.

PS. Używaj opcji odpowiedz w prawym górnym rogu.


Choć generalnie nie idzie mi ta gra to zdarzały się mecze które dobrze mi szły.Stwarzałem wiele ciekawych sytuacji gdzie padło pare bramek.ale tak jak mówię zdarza się to sporadycznie.Ja generalnie gram spotkania miedzynarodowe i zawsze jako przeciwników najczęściej wybieram Anlię i Francję.Dlaczego najczęściej te zespoły bo najwięcej razy z nimi przegrałem i za każdym razem chce się odegrać.Kilka razy udało mi się ich wyeliminować a samemu wyjść z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najsensowniej będzie jak kupisz sobie pada - nie musi być jakiś bardzo drogi. W cenie do 50 złotych jeśli masz możliwość kupisz już pada którym spokojnie pograsz w PES-a i ogarniesz triki. A co do poziomów trudności w Pro Evo... dla mnie "szóstka" była najcięższa z serii, ale jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować