Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 22:48, Snandalf8 napisał:


> W DOWie oszłem do winosku że orkowie co nie zniszczą to z tgo coś zbudują (Cosik jakby
Złomiarze)
> a i w jaki sposób oni podrużują po Wszechświecie?(Chyba są zbyt primitywni żebi budować
kosmiczne transportowce)
sorki za błąd (musze se kupić nową klawiaturę) w nawiaśie powinno być (Chyba są zbyt primitywni
żebi budować kosmiczne transportowce)


Coz, Orkowie zajmuja Space Hulki ktore wdryfuja w przestrzen wokol ich planet. Space Hulki to gigantyczne konstrukcje zlaczonych ze soba okretow, asteroid, kawalkow lodu i innego kosmicznego smiecia.
Oto jak wyglada jeden z nich. A co do Orkow... te prymitiwy wynalazly system teleportacji (za ten "wynalazek" odpowiedzialny jest Mekaniak Orkimedes)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 22:53, RafiXxx napisał:

Acha i pytanie czy morzesz mi polecic cos zeby muc grac tyrandami(niewiem dokladnie jak sie
pisze"te robale")??


tak jak mowilem wczesniej

1. Rulebook
2. Codex: Tyranids
3. Duzo cierpliwosci, bo malowania bedziesz mial po sufit (jedno wejscie troops u Tyranidow moze liczyc do 32 modeli, gdzie srednia to 10-15, na glowe bije ich tylko gwardia ktora w ramach jednego wejscia moze wystawic do 5 plutonow piechoty, po 10 modeli kazdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 22:58, BlackTemplar napisał:

Oto jak wyglada jeden z nich. A co do Orkow... te prymitiwy wynalazly system teleportacji (za
ten "wynalazek" odpowiedzialny jest Mekaniak Orkimedes)...

Tak się zastanawiam. Te paskudy są w stanie coś samemu wymyśleć czy też wszystko czerpią z tego technologicznego genu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co racja to raja i zato lubię orków. Oni z niczego(czyt. śmieći i złomu) potrafią budować pojazdy te Space Hulki. Jak trzeba pokombinować żeby to zadziałało i nie rozpadło się przy starcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 23:02, Hubi Koshi napisał:

Tak się zastanawiam. Te paskudy są w stanie coś samemu wymyśleć czy też wszystko czerpią z
tego technologicznego genu ??

Własne wynalazki chyba też mają... Nie wszystkie ich jednostki wyglądają na skardzione innym rasom.

W każdym razie mam takie pytanie... Czy w armiach Tau lub Nekronów występują różne rodzaje oddziałów? Czy są "jedni" jako rasy, czy mają jakieś odpowiedniki zakonów/klanów/legionów/craftworldów? Chodzi mi także o schematy malowania. Czy np. żółty to jedyny kolor armii Tau czy są także inaczej pomalowane regimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzba przyznać że tn kto wymiślił WH40k musiał mieć głowę nie od parady (Albo durzy spust przy piciu alkocholu{to wersja mojej mamy z tym alkocholem ale ją kręcą tylko serjale typu"Moda na sukces" itp.}: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 23:08, Czedwik napisał:

> Tak się zastanawiam. Te paskudy są w stanie coś samemu wymyśleć czy też wszystko czerpią
z
> tego technologicznego genu ??
Własne wynalazki chyba też mają... Nie wszystkie ich jednostki wyglądają na skardzione innym
rasom.

W każdym razie mam takie pytanie... Czy w armiach Tau lub Nekronów występują różne rodzaje
oddziałów? Czy są "jedni" jako rasy, czy mają jakieś odpowiedniki zakonów/klanów/legionów/craftworldów?
Chodzi mi także o schematy malowania. Czy np. żółty to jedyny kolor armii Tau czy są także
inaczej pomalowane regimenty?


Coz, jezeli chodzi o Tau to schemat kolorystyczny zalezy w duzej mierze od planety z ktorej pochodzi dana Hunter Cadre, dla przykladu standardowy kolor Tau (zolto-brazowy) wywodzi sie z ich macierzystej planety, a dla przykladu Hunter Cadre z planety Sa''cea korzysta z niebiesko-szarego. W przeciwienstwie do SM, Tau czesto korzystaja z kamuflazu, tak wiec w kwestii malowania Tau istnieje niemalze pelna dowolnosc. Co do pierwszego pytania, jezeli chodzi o sklad armii poszczegolne Hunter Cadry niczym sie nie roznia, nie ma pomiedzy nimi jako takiej specjalizacji. Istnieje Enklawa Farsight-a dowodcy, ktory odlaczyl sie od Tau i porzucil idee Wiekszego Dobra. Jego Tau sa nieco lepsi w walce wrecz, ale za to jego armia nie moze miec jednostek Etheral, Vespid czy Kroot. Takze obecnosc innych jednostek jest mocno ograniczona. U Nekronow rowniez nie ma podzialu jako takiego, chociaz wykonczenie powinno byc metaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>U Nekronow rowniez nie ma podzialu jako takiego, chociaz wykonczenie powinno byc metaliczne.

Dobra, Nekroni liczeni sa jako jedna frakcja, bez podzialow wewnetrznych, w przeciwienstwie do Tau niekorzystaja z kamuflazu, nie ma ograniczen jako takich, ale pamietajmy jaka nature posiadaja Nekroni i kim sa, tak wiec wedlug mnie najlepiej by gorowaly posrod nich raczej ciemne barwy, z metalicznymi wykonczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ptrzajcie moi mili, robie cos takiego :) Kto w MTG pocina ten wie o co chodzi, planuje zrobic kilka deckow grywalnych- na razie chaos, space marines i imperial guard. huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:36, Astmatyk napisał:

Ptrzajcie moi mili, robie cos takiego :) Kto w MTG pocina ten wie o co chodzi, planuje zrobic
kilka deckow grywalnych- na razie chaos, space marines i imperial guard. huhu


Pomysł przedni, ciekaw jestem dalszych kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:39, Sita napisał:

> Ptrzajcie moi mili, robie cos takiego :) Kto w MTG pocina ten wie o co chodzi, planuje
zrobic
> kilka deckow grywalnych- na razie chaos, space marines i imperial guard. huhu

Pomysł przedni, ciekaw jestem dalszych kart.


No to masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Black Templar, podziwiam go za jego wiedzę o W40K XD

Do jego co do Tau odrzucę tylko trochę więcej szczegółowych infotmacji.
Wyróżniamy 7 klanów Tau:

1. Klan T''au
2. Klan Ke''lshan
3. Klan D''yanoi
4. Klan Au''taal
5. Klan Sa''cea
6. Klan Bork''an
7. Klan Vior''la

Załączam jeszcze zdjecia poszczególnych klanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:53, General Sturnn napisał:

Ach ten Black Templar, podziwiam go za jego wiedzę o W40K XD

Do jego co do Tau odrzucę tylko trochę więcej szczegółowych infotmacji.
Wyróżniamy 7 klanów Tau:

1. Klan T''au
2. Klan Ke''lshan
3. Klan D''yanoi
4. Klan Au''taal
5. Klan Sa''cea
6. Klan Bork''an
7. Klan Vior''la

Załączam jeszcze zdjecia poszczególnych klanów.



Sobrze. Wiadomo będzie jakie w Dark Crusade w Skirmishu będą kolorki dla TAU.

Astmatyk ----> Świetne karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 18:24, General Sturnn napisał:

Jakby co to walcie do mnie. Mam przy sobie Kodeks Tau więc służę pomocą:)

W takim razie masz może jakieś screeny twarz Tau, szczególnie ciekawi mnie Commandor ShadowSun o której czytałem na Wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować