Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

A kapłan maszyny?? koleś tez ma dziwny głos jakaś maska jakiś egzo szkielet. Kabelki tez ma. On tez nie ma rozumu?? Czy jest tak jakby mniej zmodyfikowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egzoszkielet to rodzaj pancerza i modyfikacja układu kostnego. Struny głosowe są zastępowane modulatorem głosu. Poziom modyfikacji zależy głównie od stopnia, jaki zajmuje w hierarchii. Posiada jednak pełną świadomość, chociaż czasami ograniczaną.

Dla przykładu tutaj może być modyfikacja mózgu, gdzie połowa odpowiedzialna za uczucia i wyobraźnię jest zastępowana podzespołami wspomagającymi pracę drugiej półkuli, czyniąc z Techkapłana oddanego i ślepo wierzącego w swój cel pracownika. Nie jest jednak niewolnikiem jak serwitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techkapłani to wciąż ludzie, u niektórych ludzki zostaje tylko mózg (a nawet jego połowa) ale to wciąż ludzie, wieżą oni że im więcej posiadają metalowych części tym bliżej są Omnissiaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 22:58, Grond napisał:

Yarric miał osobisty uraz do Ghazgkhulla i stwierdził, że herszt jest zbyt niebezpieczny
aby mógł dalej dowodzić orkami, więc wyruszył w pogoń. Czarni Templariusze wyruszyli
aby pomóc Yarricowi.


Sora że dopeiro teraz odpowiadam ale nie miałem dostepu do kompa. To jedziemy:
Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie ! Dwa razy jest zadałem i dwa razy nie odpowiedziałeś, tylko się powtarzasz - jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz: powtórzyłeś tylko moje słowa: przecież dobrze wiedziałem że Yarrick miał uraz do Ghazzghkulla i wyruszył z Black Templars. A JA PYTAM WHY ? czemu nie wyruszył ze swoim regimentem IG ? Co wiadomo o Jego misji ? czytanie ze zrozumieniem się kłania -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten psionnik ma zakryte oczy?? Jak on widzi i tak samo cherubiny z witch hunters mod( te aniołki tez niektóre mają zasłonięte oczy)

>. Struny głosowe są zastępowane
> modulatorem głosu.
To on nie gada tylko jakaś maszyna czy co??

20080225162614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:30, Maciek2194 napisał:

Czemu ten psionnik ma zakryte oczy?? Jak on widzi i tak samo cherubiny z witch hunters
mod( te aniołki tez niektóre mają zasłonięte oczy)

Pisonicy są zwykle ślepi.Nie wiem ale to chyba efekt uboczny ich "magii".

P.S jak się ustawia takie jednostki do malowania?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.02.2008 o 16:34, Bingolo napisał:


P.S jak się ustawia takie jednostki do malowania?:P

To jest mod

Acha dzięki. ale kronikarz w Space Marine?? Kole jest widomy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:36, Maciek2194 napisał:



>
> P.S jak się ustawia takie jednostki do malowania?:P
To jest mod

Acha dzięki. ale kronikarz w Space Marine?? Kole jest widomy/

Bo to chyba jest efekt uboczny i kolo nie musi koniecznie byś niewidomy.

Podasz link do moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 20:02, arekskate napisał:

Aha, rozumiem. No, sam nie wiem, czy być normalnym SM czy służyć przez resztę życia w
puszce, heh.

Ale on nie ma wyjścia albo umrze i przekaże swoje genoziarna dalej, albo będzie służyć dalej ku chwale imperatoraz przez kolejne wieki a możej i tysiąclecia.
Mam pytanko czy venerable drednought różnie się czymś oprócz lepszego wyposażenia (czy na przykład jacyś wyżsi rangą zostają w nich zamykani?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:30, Maciek2194 napisał:

Czemu ten psionnik ma zakryte oczy?? Jak on widzi

Nie wiem :P Trochew to nierealne nie? ;D

Dnia 25.02.2008 o 16:30, Maciek2194 napisał:

>. Struny głosowe są zastępowane
> modulatorem głosu.
To on nie gada tylko jakaś maszyna czy co??


Nom, gada, gada. Podobnie z kapłanem. Te głosy nie są naturalne i troche przyjemność gry słabnie ;/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:46, Rts-p napisał:

> Aha, rozumiem. No, sam nie wiem, czy być normalnym SM czy służyć przez resztę życia
w
> puszce, heh.
Ale on nie ma wyjścia albo umrze i przekaże swoje genoziarna dalej, albo będzie służyć
dalej ku chwale imperatoraz przez kolejne wieki a możej i tysiąclecia.
Mam pytanko czy venerable dreadnought różnie się czymś oprócz lepszego wyposażenia (czy
na przykład jacyś wyżsi rangą zostają w nich zamykani?)



venerable dreadnought- to starsi marines od tych którzy są w zwykłym drednocie. Mają więcej doświadczenia itd ale na 100% nie jestem pewien

to nie jest temat o fluffie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Astropaci to psykerzy których zadaniem odbieranie i wysyłanie psychicznie zakodowanych wiadomości. Są niemalże niezbędni w funkcjonowaniu całego Imperium, bo taka forma komunikacji jest najwygodniejsza i najszybsza z dostępnych.

Outlander-pro: NIC nie wiadomo o jego misji, spytał się Marszałka Czarnych Templariuszy czy może z nimi gonić Ghazghkulla i jak mu pozwolili to z nimi poleciał.

Rts-p: Venerable ("Czcigodny") to raczej tytuł nadawany najstarszym Dreadnoughtom. Venerable nie staję się, "o tak". A oprócz lepszego wyposażenia różni się zwykle wyglądem (jak ma się ponad tysiąc lat to sam sarkofag jest traktowany jako świętość i dzieło sztuki, bo często zapomniano jak takie sarkofagi wytwarzać) i doświadczeniem (tysiąc lat walk robi swoje). Czcigodne Dreadnoughty to, dosłownie, maszyny do zabijania i zniszczenie takiego czegoś można uważać za ogromny sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:52, Mystix napisał:

> Czemu ten psionnik ma zakryte oczy?? Jak on widzi
Nie wiem :P Trochew to nierealne nie? ;D


Hełmik może być albo ze względów estetycznych, lub jest skonstruowany tak, aby wzmacniać moce psychiczne właściciela (tak jak robią to hełmy u Kronikarzy). Ewentualnie Reric dał ciała i stwierdził, że bojowy Psyker też nie ma oczu. A Psyker widzi "umysłem", jeżeli można to tak określić.

Maciek2194: to JEST temat o fluffie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować