Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 19:27, Miśkov napisał:

Cały ten chaos i mariny to mięczaki. :) Chowają się tchórze za tymi swoimi "power armorami"
Taki gwardzista imperialny to ma jajca dopiero!! :P Biegają chłopaki praktycznie w samych
gaciach ( Catachanie) i strzelają światełkami. :D

Taaa pierwsza bitwa w wydaniu Gwardii Imperialnej.
- NAPRZÓD HOŁOTO NA CHWAŁĘ IMPERATORA
-YEEEAAAHHHH!!! (churem)
- YEEEAAAHHHH!!! (przykładowy szeregowy gwardzista)
- NAPRZÓD!!!
(ruszają, szeregowy gwardzista z nimi, wyskakują na wzgórze, gwardzista z nimi)
- In the name of Blood God Khorne
(Padają jak ścięta trawa, gwardzista z nimi ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie komisarz to chodzace jaja gwardi o.O dlatego kocham tych gosci maja taka sieczke welbie ze az strach:D
-Komisarzu 300 gwardzistow zginelo w pierwszych minutach starcia 2 pluton zostal rozbity
-To byl dobry dzien dla imperium.....A ty co t robisz ZA IMPERATORA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:39, RafiXxx napisał:

jungle fighters


W tej kategorii to mam jedną z moich ulubionych ever rycin, przy okazji całkiem a''propos wypucowanego intra do DoWa 2.

Muszę przyznać... faszystami są, ale do tych dwóch gostków to mam pełen respect.

20080930194723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:42, Miśkov napisał:

Komisarz to po prostu gwardzista z większymi jajami. :D

I proporcjonalnie krótszym życiem ^^

Dnia 30.09.2008 o 19:42, Miśkov napisał:

Hubi Koshi pssss cichooo.... słyszysz ? to leci pocisk z battlecannona ^^

Taaa prosto w oddział gwardi walczący w zwarciu z Chaosami. Hej ostatecznie można poświęcić trochę mięska armatniego by posłać Chaośniaków z powrotem do Warpu ^^
Ja jeśli miałbym być w Gwardii to byłbym chyba Ogrynem, duży, silny, na tyle głupi że nie boi się śmierci i czerpie ogromną przyjemność z rozwalania frajerów z swojej wielkiej Spluwy. Trochę jak Ork ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:31, Nagaroth napisał:

Catachanie to buce :P


Nie popieram.Catachanie są mocarni

Dnia 30.09.2008 o 20:31, Nagaroth napisał:

Korpusy Śmierci z Krieg to jest dopiero regiment, sami pchają się w najgorsze strefy
wojny :D


Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gwardiaków to ja uparcie stawiam na Vostroyanów. Zahartowani od najmłodszych lat. Brani do woja niezależnie czy chłop czy szlachcic, walczą ramię w ramię jak bracia. No i ten image :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do orków mowa (natrudziłem się, aby znaleźć ta fotkę) znalazłem takie cuś. Tak się dzieje jak dojdzie do spięcia :). Fakt nie jest to czterdziestka, ale i tak orkowie się nie zmienili pod tym względem a że szukałem tego dobre 2 godziny żal mi było nie dać.

20081001210305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:04, Hacket napisał:

A co do orków mowa (natrudziłem się, aby znaleźć ta fotkę) znalazłem takie cuś. Tak się
dzieje jak dojdzie do spięcia :). Fakt nie jest to czterdziestka, ale i tak orkowie się
nie zmienili pod tym względem a że szukałem tego dobre 2 godziny żal mi było nie dać.


Pierwsza dziesiątka na Cool Mini Or Not, znalezienie tego to 10 sekund :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakąś pozycję, traktującą o jednostkach mechanicznych w "czterdziestce" (Leman Russ, itp)? Coś o budowie, wyposażeniu..; żadnych tam kodeksów, tylko "szczegóły techniczne".
Zdravim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 10:26, darsz napisał:

Czy ktoś może polecić jakąś pozycję, traktującą o jednostkach mechanicznych w "czterdziestce"
(Leman Russ, itp)? Coś o budowie, wyposażeniu..; żadnych tam kodeksów, tylko "szczegóły
techniczne".


Imperial Armour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do wyposarzenia, to może ktoś orientuje się, czy Workshop wykonuje repliki 1:1? Np. pancerze szturmowców z uniwersum Star Wars są dostępne od jakiejś tam firmy, o pancerzu z Halo też słyszałem i widziałem. A co z pancerzami mięsa Imperatora? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:57, szweider napisał:

Imperial Armour

Dzięki :))
Tak wiem, ale w Imperial są podane wartości punktowe pancerzy i takie tam. Szukam raczej (może jakiś fanowskiej) stron (wydawnictw), gdzieś ktoś starał się to przeliczać na centymetry czy kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczur22--> a no faktycznie nie patrzyłem na all time przez co znaleźć nie mogłem zresztą i tak do końca nie pamiętałem która to kategoria :). Choć te przeglądanie wyszło mi na dobre, bo tak mnie natchnęło do malowania :D i trochę wzorów zobaczyłem same plusy.

Dobra koniec offa. Mam pytanie odnośnie jednego zakonu Spejs marynatów chodzi mi głownie o Czarnych Templariuszy gdzie oprócz kodeksów mogę się, co nie, co dowiedzieć o fluffie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować