Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2012 o 18:31, General_Sturnn napisał:

Czytał ktoś pierwszą cześć The Lion z Hammer and Bolter 17? Albo ma gdzieś jakieś streszczenie?


Mimo że jestem czytelnikiem Hammer & Bolter to omijam "The Lion", wolę przeczytać na raz, po premierze "The Primarchs". Jeśli interesują cie jednak spoilery i straszczenia to na forum Warseer znajdziesz je z całej Primarchowej antologii, paru gości było na tegorocznym Black Library Live i miało okazje kupić przedpremierowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:17, SpecShadow napisał:

Premiera w 2013 roku.

Mam nadzieję że nie będzie żadnych poślizgów i do premiery dojdzie bo zapowiada się naprawdę ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 17:42, Karharot napisał:

Mam nadzieję że nie będzie żadnych poślizgów i do premiery dojdzie bo zapowiada się naprawdę
ciekawie ;)


Do rzeczy podchodzi się profesjonalnie, Games Workshop dało zielone światło a nad scenariuszem podchodzi Aaron Dembski-Bowden, jeden z pisarzy Black Library. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak fanowski to szkoda, że jak zwykle biorą się za tak wyświechtany temat - znowu Imperium kontra Chaos a pomiędzy nimi jakiś artefakt. Świat ma tyle różnych ras i potencjał do zróżnicowanych wątków a zarówno fanowska jak i oficjalna twórczość eksploatuje w zasadzie tylko to. Wygląda w każdym razie lepiej od wspomnianego Ultramarines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już nie jest fanowski bo GW dało mu zielone światło i gość robi to pod ich patronatem więc to jest już oficjalny film :P
Po drugie, najlepsza część uniwersum przedstawiała wojnę między Lojalistami i Zdrajcami więc nie widzę powodu by robić film o walce orków z tyranidami czy tau z eldarami bo byłoby to po prostu nudne. Space Marines i Chaos są wizytówkami Warhammera i każdy fan ( a przynajmniej większość ) czeka na zobaczenie Astartes w akcji - zwłaszcza Grey Knights.
Po trzecie, scenariusz pisze Aaron Dembski-Bowden więc jestem spokojny o fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 16:20, General_Sturnn napisał:

W sumie to już nie jest fanowski bo GW dało mu zielone światło i gość robi to pod ich
patronatem więc to jest już oficjalny film :P


Nie robi go pod patronatem Games Workshop, po prostu pozwolono mu go zrobić i obiecano nie udupić jak to zrobiono z Damnatusem, to wciąż jest projekt Erasmusa Brosdau i Games Workshop nic tu nie pomaga, nie finansuje ani nic podobnego nie robi.

Dnia 27.03.2012 o 16:20, General_Sturnn napisał:

Po trzecie, scenariusz pisze Aaron Dembski-Bowden więc jestem spokojny o fabułę.


Prawda. A kto sceptyczny niech leci kupić Helsreach, The First Heretic albo Soul Hunter. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 16:20, General_Sturnn napisał:

Space Marines i Chaos są wizytówkami Warhammera i każdy fan
( a przynajmniej większość ) czeka na zobaczenie Astartes w akcji - zwłaszcza Grey Knights.
Po trzecie, scenariusz pisze Aaron Dembski-Bowden więc jestem spokojny o fabułę.

Niby tak, ale nie ukrywam, że mnie osobiście ten wątek już trochę znudził. Jak zwykle zapewne w szeregach lojalistów będzie zdrajca albo ktoś opętany mocą artefaktu :P A można by taki film urozmaicić np. Imperium tymczasowo sprzymierzające się z Eldarami czy Tau przeciwko Chaosowi będącemu w niepewnym sojuszu z jakimś klanem orków. Takie rzeczy się zdarzały w uniwersum a zawsze można by w to wplątać jakąś intrygę typu Eldarzy manipulujący konfliktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 17:22, Arcling napisał:

Niby tak, ale nie ukrywam, że mnie osobiście ten wątek już trochę znudził. Jak zwykle
zapewne w szeregach lojalistów będzie zdrajca albo ktoś opętany mocą artefaktu :P A można
by taki film urozmaicić np. Imperium tymczasowo sprzymierzające się z Eldarami czy Tau
przeciwko Chaosowi będącemu w niepewnym sojuszu z jakimś klanem orków. Takie rzeczy się
zdarzały w uniwersum a zawsze można by w to wplątać jakąś intrygę typu Eldarzy manipulujący
konfliktem.

Nigdy nic nie wiadomo, póki co ujawniono tyle, że oficjalna wersja z Chaosem napadającym na statek to kłamstwo. Liczę, że scenarzysta się postara i zobaczymy więcej niż 2 strony konfliktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w pełni będzie satysfakcjonować walka Grey Knights z Bloodlettersami :) Po za tym coś takiego jak sojusz z xenos nie jest w stylu Imperium, owszem, parę razy się zdarzało ale zaraz potem Inkwizycja zajmowała się dowódcami, którzy sobie na to pozwolili.
Obawiam się tylko by ten projekt nie umarł śmiercią naturalną i jednak został dociągnięty do końca. Z drugiej strony jak jeden gość to robi to pewnie za moją pierwszą emeryturę kupie sobię on-line premierową wersję tego filmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 21:28, Shveid napisał:


No cóż, mnie osobiście pomysł MMO bardzo się podobał, ale tak czy siak, zdecydowanie wolę grę SP niż całkowity cancel gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra może skończyć jako twór podobny do Space Marine, tylko z elementami MMO. Być może będzie to jakaś hybryda, trochę jak TOR, ale z jeszcze większym naciskiem na samodzielną rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 00:21, Arcling napisał:

Czyli gra może skończyć jako twór podobny do Space Marine, tylko z elementami MMO. Być
może będzie to jakaś hybryda, trochę jak TOR, ale z jeszcze większym naciskiem na samodzielną
rozgrywkę.

W sumie odebrałem to bardzie jako nacisk na element multiplayera. Ot, taki Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 14:11, Mercuror napisał:

W sumie odebrałem to bardzie jako nacisk na element multiplayera. Ot, taki Battlefield.

Lub coś bardziej skierowanego na coop, gdzie multi jest jakoś powiązany z singlem. Taki model też jest (niestety) dobrą okazją do wyłudzenia pieniędzy na dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 20:29, Arcling napisał:

Lub coś bardziej skierowanego na coop, gdzie multi jest jakoś powiązany z singlem. Taki
model też jest (niestety) dobrą okazją do wyłudzenia pieniędzy na dlc.

Coop na 32 osoby? Tego jeszcze zdaje się nie było, świetny pomysł, o ile nie będzie za dużo dzieciarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować