Zaloguj się, aby obserwować  
MiSuS_X

Mam problem z Lionheart

42 postów w tym temacie

POMOCY JAK GO ZABIĆ ???????????????????????????? MAM 40 POZIOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 13:39, kerad Kaisuk napisał:

gzie są jaskinie nostradamusa i jak się do nich dostać(mam już TĄ włócznię)


O ile pamiętam musisz porozmawiać z Da Vincim (ale nie w Barcelonie tylko w tej nawiedzonej wiosce we francji) i on Ci zaznaczy na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 13:39, kerad Kaisuk napisał:

gzie są jaskinie nostradamusa i jak się do nich dostać(mam już TĄ włócznię)


No chłopie jaskinie nostradamusa to jest piekło, strasznie ich nielubie :/ !! Jak chcesz się tam dostać to najpierw musisz mieć je zaznaczone na mapie świata, ktos ma ci o nich powiedziec, niewiem czy to Da Vinici czy jakis inny ziomek z wioski. A potem w jaskiniach to już idziesz gdzie cię myszka ponisie, troszke tego chodzenia jest a więc powodzenia :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 13:05, mart1972 napisał:

> ja ich rozwalilem przed zdobyciem wloczni :) rozwal wpierw tych slabszych a potem oslab
czarem odpowiednim glownego zeby
> mozna bylo go wogole trafic i tez go rozwal...:)
Dzieki za odpowiedz ciesze sie że zabicie ich jest możliwe moe powiecie jakiej broni uzywaliście,
lub jakie czry najlepiej na to dzialają, moze wiecie jak podnieść siłe bohatera .
Pozdrawiam


Od kiedy mialem dojsc do chana goblinow zdobyle od jakiegos goscia mlot Wieczny (super mlotek:P)
A ja uzywam magii umyslu, elektrycznosc: 304.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 problemików :
1. Gdzie jest wygnany nekros ?
2. Jak można dać kowalowi ten miecz ?
3 . Gdzie kupić mikstórki złodziejskiego mistrza ?
4 . Gdzie jest muza dla Szekspira ?
5 . Gdzie kupić porządny chełm i pas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:30, Germanianiak napisał:

Mam 5 problemików :
1. Gdzie jest wygnany nekros ?
2. Jak można dać kowalowi ten miecz ?
3 . Gdzie kupić mikstórki złodziejskiego mistrza ?
4 . Gdzie jest muza dla Szekspira ?
5 . Gdzie kupić porządny chełm i pas ?


1- w kazamatach niewolników (tam gdzie zaczynałeś niedlaeko wejscia do ich kryjowki)
2-jest w kanałach u zwierzoczleka zebraka (mozna zabic wszystkich w lokacji albo odkupic za 500sztk zlota zeby dac trzeba wybrac opcje dialogowa z ksiazeczka)
3-w sklepach(np u qinna(rzadko) czasem u weng choi w specjalnej ofercie.(obaj w barcelonie)
4- u shylocka jak byłes w tawernie w dzielnicy portowej i pogadales z shylockiem lub cortezem (trzeba sie za kis opowieeziec) to idz do dzielnicy sawiatynnej tam jest jego dom (niedaleko lochow inkwizycji)
5- jak wyzeju weng choi (barcelona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie ma pojecia jak zbic smoka chaosu ja bije rekami a slaba mam magie na multi moge pilnowac tyly a ktos smoka i ktos do leczenia magia heh asasyny to badziewie tylko do smoka nie moge podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 11:19, Daro152 napisał:

> gzie są jaskinie nostradamusa i jak się do nich dostać(mam już TĄ włócznię)

No chłopie jaskinie nostradamusa to jest piekło, strasznie ich nielubie :/ !! Jak chcesz się
tam dostać to najpierw musisz mieć je zaznaczone na mapie świata, ktos ma ci o nich powiedziec,
niewiem czy to Da Vinici czy jakis inny ziomek z wioski. A potem w jaskiniach to już idziesz
gdzie cię myszka ponisie, troszke tego chodzenia jest a więc powodzenia :)!!



wy chyba nie wicie co jest trudne jakbyscie powiedzieli ze pustynny smok to sie zgodze bo ledwo ledwo go zabilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 08:23, Matii147 napisał:

POMOCY JAK GO ZABIĆ ???????????????????????????? MAM 40 POZIOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11



czyzbys zmagal sie ze smokiem chaosu jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nalezy isć do chaty drwala (ja wychodzisz z barcelony to prosto )potem znaleść przejcie na zachód i troche do góry potem pogadać lub zabic tego gostka potem zabic cale mase potworów poszukac zejscia w duł ekranu i tam poszukaj bedzie takie zejscie do kanaleów na zachodzie i tam pozabijaj wszyslich koniec The end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko . mam templaiuszke i mam zadanie iść do pierwszej relikwi . W dzienniku pisze że moge skorzystać z kryształu . Gdzie taki jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki znalazłem . rozwiązanie . Ale gdzie można drogo sprzedać skóry , gdzie jest la bestia Miguela i gdzie odprowdadzić tego gostka co był uwięziony przez gobliny ? ( ten podobny do strażnika ) I gdzie moge znaleźć Strażnika Toma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 14:54, GRYZEK22 napisał:

... Ale gdzie można drogo sprzedać skóry,

Chyba nigdzie, najlepiej sprzedawac je na mapie z bramą miasta u sprzedawcy po prawej stronie. Lepiej zbierac magiczne amulety itp. do sprzedaży.

Dnia 27.05.2007 o 14:54, GRYZEK22 napisał:

gdzie jest la bestia Miguela

Musisz udać się z Cervantesem do warsztatu Leonarda da Vinci (w Dzielnicy Świątynnej zaatakuje coś/kogoś to nie mów mu że jest szalony tylko powiedź mu że ty będziesz prowadził i idź do warsztatu). Leo wyjaśni co i jak. Potem idź na Rozdroża, potem na Wybrzeże Barcelońskie, potem odnajdź na mapie wiatrak i Don Kichota. Tam jak masz retorykę powyżej 35 to możesz go namówić do opuszczenia świata (to jest właśnie "La Bestia") a jak nie masz 35 pkt retoryki to walczysz. Cervanes nie może zginąć do momentu gdy wykonasz zadanie.

Dnia 27.05.2007 o 14:54, GRYZEK22 napisał:

i gdzie odprowdadzić tego gostka co był uwięziony przez gobliny ? ( ten podobny do strażnika )

Tego nie kojarzę, napisz coś więcej (jaka mapa, jak się nazywa ten strażnik, co to za zadanie)

Dnia 27.05.2007 o 14:54, GRYZEK22 napisał:

I gdzie moge znaleźć Strażnika Toma ?

Też napisz coś więcej (j.w.) bo tylko dzieciaka o takim imieniu spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2007 o 15:11, Vormulac napisał:

> i gdzie odprowdadzić tego gostka co był uwięziony przez gobliny ? ( ten podobny do strażnika
)
Tego nie kojarzę, napisz coś więcej (jaka mapa, jak się nazywa ten strażnik, co to za zadanie)

Przed wejściem na tereny rejonu kazamnów Niewolników po prawej . Taki gościo . Nie ma żadznego zdania

Dnia 27.05.2007 o 15:11, Vormulac napisał:

> I gdzie moge znaleźć Strażnika Toma ?
Też napisz coś więcej (j.w.) bo tylko dzieciaka o takim imieniu spotkałem.


To ponoć dowódca strażników . Jemu mam złosić zabójstwo za murami w prawo i za Saldynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować