Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Błędy STEAM''a

47 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 15:27, In The End napisał:

> Steam jest do kitu,ciagle mi sie wiesza:/
Wolny internet?!
Ja miałem problem z przypomnieniem sobie jak konto nazwałem po akcji wirusa. Dopiero po godzinie
zorientowałem się że to było bez spacji_I.

mam net 10 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbe do was, mam błąd podczas uruchamiania, niestetty pliki dll wybyły z instalki, co najlepse i tej z płytki i tej z neta...
moja prośba jest taka, prosił bym was o instalke dzałąjąego steamu, i jeśli i t nie pomoże to same pliki dll.
Kupiłęm dzis Halfa 2 i bardzosię ucieszyłęm jak znalazłęm pierwszą cześćź na silniku source i samego CS-a source, jednak nic mi po tym skoro cholerny steam nie działa......
bardzo bym was prosił o pomoc, kontaktójcię się prosze przez gg, tlena llub maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:59, Sand Wraith napisał:

Okej, dzisiaj steam poprosił mnie o hasło, wpisuję i patrz na screena => Daje te " Troubleshooting",
ale stron się tak wolno wczytuje że idzie się zabić ..., ktoś też ma dzisiaj taki problem?



Widzę że masz dobry gust, mam na myślu Twojego screna na którym jest zakładka o tytule "Hentai Movie" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Steam. Świetny system, podoba mi sie jego funkcjonowanie, wiecej mozliwosci dla mneijszych developerów itp,

Steam siadl bo burza pozbawiła kilkaset tysięcy osób prądu(w tym serwery) i trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam problem z Half Life Antologia - zakupiłm ta grę jakiś czas temu i o niej zapomniałem. Wczoraj wieczorem się zorientowałem , ze ja posiadam. Próbowałm ją zainstalować , instaluje się normalnie , jednak przy Steamie mój komputer szaleje i nie uznaje seriala podanego w Steamie. I nie chce się włączyć offline. Czy można to jakoś ominąć i grać offline ?


P.S. mój cd-key - nie wiedzieć czemu - nie działą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Steama nic nie mam :) Żadnych problemów, działa szybciutko oraz mam dostęp do tysięcy serwerów, nie tak jak kumple, co korzystają z Non-Steama, hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 13:05, Probos napisał:

Ja tam do Steama nic nie mam :) Żadnych problemów, działa szybciutko oraz mam dostęp do tysięcy
serwerów, nie tak jak kumple, co korzystają z Non-Steama, hahaha :P



ej , jak to zdobyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim Non-Steam jest prackim programikiem który ogłupia steama, dzięki niemu można piratckie gry odpalać.
a jak już wspomniałem TO PIRACTWO.
pisałęm ci wcześciej co zrobić.
weź wpisz keya, ajak nie działa odnieś grę do sklepu.
najwyraźniej klucz jest już zajęcy, co oznacza ze albo masz pirata albo masz wybrakowany egzemplarz, albo błąd przy druku albo ktoś go sobie już oblukał.
jak coś to pisz mi na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Non-Steam jest pirackim programem, dla osób które nie cenią sobie komfortu z rozgrywki :) Masz, bodajże tylko pięć serwerów, w dodatku mocno ograniczone...Ogólnie rzecz biorąc, lipa jakich mało, a ze względu, iż jest to pirat, nie podaję sposobu na dostanie go w swoje ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem ze steamem że siedzi w pamięci a nie chce się normalnie uruchomić ?? wiem jedynie że był jakiś update ale mi i tak nic nie działa nawet nie raczy się ikona włączyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 18:47, Zaskroń napisał:

jak zmniejszyć ping ze 170 do ok 20....10.....wszędzie się pytam a nikt nie wie...nie
powie....nie wiem PROSZE O POMOC



Ja miałem takie pingi pinki :) Ale tak na serio to kupiłem router i wszystko było w normie (tzn ping 10-20). Może być też inny powód : internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam iny błąd kiedy chcę odpalic Garry''s mod wyskakuje mi coś takiego : MuntFilesystem( 241) Failed: SteamMountFilesystem(3084,241,0x19cfd74) failed with error 5: No Steam Content Servers are available

Prosze o pomoc z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować