Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Do boju żołnierzu!

483 postów w tym temacie

-ja jestem Colin Freeman. Rok temu zabiłem 30 niemieckich oficerów więc ze mną możecie czuć się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:16, Lamb3rt napisał:

Grupka nie znających się osób siedziała w środku namiotu. Wreszcie jeden z nich przerwał milczenia
słowami :

- A więc witajcie kompani! Nazywam się Sam Fisher. Już nie raz brałem udział w tajnych misjach
jako zwiadowca.
Mam więc duże doświadczenie. Na pewno nie wpadniecie przeze mnie. A jak wy się nazywacie? Powiedzcie
coś o sobie.


Moje imię to Ivan, Ivan Antropow toważyszu. Od małego interesowały mnie małe "petrdki" i inne ciekawe "wynalazki". Z tego tez powodu poszedłęm na studia Inżynierskie na politechnike moskiewską. Po jej ukończeniu studiów, ci zdrajcy niemcy zatakowali Rosję, więc przyłączyłem się do armii aby bronić matuszke rosije. Zostałem przydzielony do korpusu inżnierskiego, po jakimś czasie zostałem zauważony przez przełożonych i zostałem wysłany na zachód do tajnego alianckiego odziału. Tak się właśnie tu znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... co tam,spróbuje.

Imię i Nazwisko: Peter Mackenzie
Narodowość: Brytyjczyk
Klasa: Snajper
Stopień: Szeregowiec

[W zasadzie,to w którym roku wojny zaczynamy? Pamietajcie, że im później,tym mniejsze poloe zadań:) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Franek, Franek Dolot. Przemierzyłem spory kawałek świata walcząc z nazistami. Znam sporo języków, jestem też niezłym strzelcem, oraz dobrze znam się na cichym zabijaniu. Moi przełożeni uznali że przydam się do najbardziej elitarnego zespołu anty-niemieckiego i tak trafiłem tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglik spoglądał na pozostałych żołnierzy. Słuchał ich przywitań, ich słowa, ale sam siedział w milczeniu. Słuchał ich przechwałki, ich kłamstwa... Po chwili stwierdził, że jednak się odezwie.
- Witajcie. Nazywam się Adam Neville. Medyk polowy. Dla was być może czasem zbawienie, dla wrogów anioł śmierci... Mam już za sobą nie jedną i nie dwie bitwy, nie jeden rok w wojsku... - rozejrzał się po kompanach. - I chyba będę musiał was mieć wszystkich na oku, żebyście nie zginęli...

[krótko... na razie. Czekam, aż będzie można powiedzieć coś więcej... ale kilka uwag:
Marcinos - może ich 1000 zabiłeś? I dalej jesteś szeregowcem? zostawię to bez komentarza...
asior - co to ma, kurde, być? Tu raczej nie chodzi o napisanie czegokolwiek. Wczuj się w postać, w daną sytuację. I pisz po polsku... również nie będę komentował, bo chyba bym bana dostał za wyrażenia. Tyle.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Tak naprawdę to pomagałem ich zabić........ Byli na rozstrzelaniu i pomagałem ich związać.......... prawdę mówiąc do dobrze się skradam a jeżeli chodzi o zabijanie to nie jestem w tym mistrzem........

W przeszłości pracowałem jako taksówkarz. Mój starszy brat był zwiadowcą. Zabili go........ Musze się zemścić - dlatego wstąpiłem do wojska. Wiem kto to zrobił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 18:29, Marcinos07 napisał:

Musze się zemścić - dlatego wstąpiłem do wojska. Wiem kto to zrobił.....

[ I moze jeszcze znasz jego dokładną lokalizacje,na którym niby froncie się znajduje? Super... za nim napiszesz-pomyśl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gbybylem małym chlopcem Francuzi zaatakowali moj kraj. Moj ojciec był wtedy rosyjskim szpiegiem. podczas waznej misji, tata zosatl postrzelony i wykrwawil sie na smierc. Postanowilem ze pomszcze mojego tate i wraz z moimi towarzyszami zniszcyzmy Francuzow. Zostalem przypisany do jednostek snajperskich. Tak tu sie znalazlem. [Mam pytanie czy jezeli jestem pierwszym snajperem to bede dowodzca wszystkich rosyjskich snajperow ??]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:32, Darkstar181 napisał:


> Musze się zemścić - dlatego wstąpiłem do wojska. Wiem kto to zrobił.....
[ I moze jeszcze znasz jego dokładną lokalizacje,na którym niby froncie się znajduje? Super...
za nim napiszesz-pomyśl]


[Nie zauwazyłem, żebyś się dopisywał do gry, więc nie nabijaj tu postów i nie pouczaj innych ok?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisuje się
Imie: Władimir Włdimirowicz
Nazwisko: Putin
Klasa: Medyk
Stopień: Szerygowiec

Jestem jednym z lepszych lekarzy na tym świecie, więc każda rana będzie opatrzona po mistrzowsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisuje się
Imie: Władimir Włdimirowicz
Nazwisko: Putin
Klasa: Medyk
Stopień: Szerygowiec

Jestem jednym z lepszych lekarzy na tym świecie, więc każda rana będzie opatrzona po mistrzowsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 18:37, NFSU2.00 napisał:


Jestem jednym z lepszych lekarzy na tym świecie, więc każda rana będzie opatrzona po mistrzowsku
;)


[Liqid prosił o nie tworzenie postaci-herosów. Jesteś po prostu normalnym medykiem , a nie super-bossem który wyleczy nawet trupa]

[I nie wiem czy to dobry pomysł z tym kopiowaniem nazwisk... Ale to już nie moja sprawa.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:34, micaa napisał:

Gbybylem małym chlopcem Francuzi zaatakowali moj kraj.

[ Nieźle się zaczyna... Francuzi zaatakowali Rosję? To ile ty masz lat, bo o ile pamiętam Napoleon dosyć dawno zaatakował Rosję...
Nie wiem co na to MG, ale według mnie aż takiej swobody nie powinno być...niedługo ktoś napisze że Polska zaatakowała Niemcy pierwsza.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 18:37, Lamb3rt napisał:

[Nie zauwazyłem, żebyś się dopisywał do gry, więc nie nabijaj tu postów i nie pouczaj innych
ok?]

[ To się przypatrz uważniej...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:38, NFSU2.00 napisał:

Sorki że wyszło podwójnie


zapomniles napisac z kad pochodzisz ale domyslam sie ze z rosji jak zgadlem to witaj towarzyszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować