Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 14:49, Alexx1 napisał:

Na minimalnych powinno ci pójść


powinno, i to nie martwi , juz ostatnio wydalem 50 zl na gre ktora lezy na polce i sie kurzy a tez"miala" mi pojsc na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 14:59, Zauri napisał:

> Na minimalnych powinno ci pójść

powinno, i to nie martwi , juz ostatnio wydalem 50 zl na gre ktora lezy na polce i sie kurzy
a tez"miala" mi pojsc na minimalnych


Wymagania minimalne: Proceror 1.4 GHz | Pamięć: 256 MB | Krta graficzna obsługująca Shader Model 1.1 | Karta dźwiękowa kompatybilna z EAX 2.0

Pewnie pójdzie, nawet będzie działał płynnie... Bo Twój komputer odpowiada minimalnym wymaganiom (a graficzna jest nawet lepsza), więc jak powiedział Alexx1 - na minimalnych powinno pójść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 14:59, Zauri napisał:

> Na minimalnych powinno ci pójść

powinno, i to nie martwi , juz ostatnio wydalem 50 zl na gre ktora lezy na polce i sie kurzy
a tez"miala" mi pojsc na minimalnych



To zamiast kupować gry mały upgrade sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:37, Zauri napisał:

mam zamiar kupic te gre ale nie wiem czy pojdzie na mym sprzecie

athlon 1.34 GHz
256 ram
GF 6200 128 vram


Ja na identyczny sprzęcie tylko z procem athlon 1.8XP grałem w rozdziałce 1024/768 na low i kilkoma rzeczami na medium, chodziło bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:05, Alexx1 napisał:

To zamiast kupować gry mały upgrade sprzętu?


procek ktory chcialbym kupic kosztuje 250 zl (wiem ze tanio) i gdybym mial zbierac kase na niego to bym pewnie z ponad rok czekal, tak to ojciec wyda kase na sprzet (choc nie wiem kiedy, moze jeszcze w tym roku ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:36, Zauri napisał:

tu był post :D


Taki sprzęt Ci starczy :) Wystarczy nawet komp z 1.4 GHz, 256 RAM i Radeon 9000, więc nie powinieneś się martwić. A jeżeli chodzi Ci głównie o tryb versus to będzie Ci chodził na niezłych settach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:32, Dark_Kai230 napisał:

Taki sprzęt Ci starczy :) Wystarczy nawet komp z 1.4 GHz, 256 RAM i Radeon 9000, więc nie powinieneś
się martwić. A jeżeli chodzi Ci głównie o tryb versus to będzie Ci chodził na niezłych settach
^^


po skonczeniu singla (a nawet wczesniej) bede gral w co-op. widzialem filmiki z bobem i stevem, sa zarabiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:44, Zauri napisał:

po skonczeniu singla (a nawet wczesniej) bede gral w co-op. widzialem filmiki z bobem i stevem,
sa zarabiste :D


Single leci na silniku SCCT, więc wymagania te same. Gra nie ma super-h4x wymagań, więc powinno Ci wszystko działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:52, Dark_Kai230 napisał:

> po skonczeniu singla (a nawet wczesniej) bede gral w co-op. widzialem filmiki z bobem
i stevem,
> sa zarabiste :D

Single leci na silniku SCCT, więc wymagania te same. Gra nie ma super-h4x wymagań, więc powinno
Ci wszystko działac.



Nie to c paskudny Double Agent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:35, Alexx1 napisał:

Nie to c paskudny Double Agent


Nie wiem co wszyscy mają do DA. Jest po prostu inny niż poprzednie części i już źle. Tak samo było z 3 vs. 3 - zmiana jak zmiana, wymaga innego skilla to ludzie już skreślili DA zanim wyszło. To jest debilne. A wymagania, no cóż, takie są wymogi. Pod tym względem to i R6: Vegas jest paskudny -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:04, Dark_Kai230 napisał:

> Nie to c paskudny Double Agent

Nie wiem co wszyscy mają do DA. Jest po prostu inny niż poprzednie części i już źle. Tak samo
było z 3 vs. 3 - zmiana jak zmiana, wymaga innego skilla to ludzie już skreślili DA zanim wyszło.
To jest debilne. A wymagania, no cóż, takie są wymogi. Pod tym względem to i R6: Vegas jest
paskudny -_-''



Właśnie to już nie jest Splinter Cell to coś innego.....Gra jest łatwiejsza, uproszczona brakuje jej tego.....czegoś, ale multi jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:32, Skarmory napisał:

czy na moim kompie :
AMD Athlon 1,5 Ghz
384 Ram
128 mb GeForce FX 5200
Ruszy ta gra ??


Double agent nie-Chaos Theory tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:40, Zauri napisał:

gdzie w 2 misji znajde kajute kapitana??


Niedaleko mostka masz kajuty załogi - ostatnia, oddzielona od reszty małym korytarzykiem* to ta, której szukasz.

*dawno nie grałem, więc nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy chce zarejestrowac gre na ubisoft.com (mam juz tam konto) to przy podawanu kodu rejestracyjnego musze miec wlaczona spacje i przerwy odzielac (-) myslnikiem tak jak jest wydrukowane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem sobie Splinter Cell: Chaos Theorry za 40zł. Premierka!! :) I oczywiście nówka. Kupiłem na wirtusie.
Gra świetna! Jestem już w 3 misji, czyli bank. :)
Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:51, mefiperes napisał:

Niedawno kupiłem sobie Splinter Cell: Chaos Theorry za 40zł. Premierka!! :) I oczywiście nówka.
Kupiłem na wirtusie.
Gra świetna! Jestem już w 3 misji, czyli bank. :)
Polecam!



Bank to najfajniejsza misja....Polecam wejście przez dach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:44, Zauri napisał:

Gdy chce zarejestrowac gre na ubisoft.com (mam juz tam konto) to przy podawanu kodu rejestracyjnego
musze miec wlaczona spacje i przerwy odzielac (-) myslnikiem tak jak jest wydrukowane ??


Tam gdzie masz myślniki tam je wstawiaj ;) Powinno podziałać. Jak nie będzie wchodzić to spróbuj drugiego CDKeya, bo pierwszy jest tylko do StarForce`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować