Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2007 o 14:20, Zauri napisał:

chyba zrobilem cos nie tak, zarejestrowalem gre na ubisoft.com bez podawania zadnego kodu.



Ja mam Z Super Sellera i użyłem starego konta i nie musiałem wpisywać żadnego kodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:24, Alexx1 napisał:

Ja mam Z Super Sellera i użyłem starego konta i nie musiałem wpisywać żadnego kodu


Tez mam te gre z wersji Super$eller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:06, Zauri napisał:

a i jeszcze jedno, wam tez gra chodzi bez plytki ?? jak tak tzn ze instrukcja wprowadza graczy
w blad


Co za różnica, wielu i tak woli sobie zrobić obraz płyty i używać go potem w wirtualnym napędzie, niż ryzykować porysowanie płytki :) Ja tak robię i nawet gierki sprzed kilku lat wyglądają jak nówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:06, Zauri napisał:

a i jeszcze jedno, wam tez gra chodzi bez plytki ?? jak tak tzn ze instrukcja wprowadza graczy
w blad


Zależy ;) Jeśli chodzi o tryb Versus to nie musisz mieć płytki, a każdy inny musisz grać z, bo niestety, ale StarForce jest "be" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:49, Dark_Kai230 napisał:

Zależy ;) Jeśli chodzi o tryb Versus to nie musisz mieć płytki, a każdy inny musisz grać z,
bo niestety, ale StarForce jest "be" :(


ja gram w singla bez plytki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:34, Alexx1 napisał:

> Niedawno kupiłem sobie Splinter Cell: Chaos Theorry za 40zł. Premierka!! :) I oczywiście
nówka.
> Kupiłem na wirtusie.
> Gra świetna! Jestem już w 3 misji, czyli bank. :)
> Polecam!


Bank to najfajniejsza misja....Polecam wejście przez dach


I tak wszedłem, bo nie ma chyba innego wejścia. :) A może jest... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:05, mefiperes napisał:

I tak wszedłem, bo nie ma chyba innego wejścia. :) A może jest... :D


Przecież są jeszcze drzwi frontowe... :)
Ale tak samo jak ty, nawet o takiej alternatywie nie pomyślałem, bo byłoby ty zbyt głupie - włamywać się przez główne wejście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:22, Noxbi napisał:

> I tak wszedłem, bo nie ma chyba innego wejścia. :) A może jest... :D

Przecież są jeszcze drzwi frontowe... :)
Ale tak samo jak ty, nawet o takiej alternatywie nie pomyślałem, bo byłoby ty zbyt głupie -
włamywać się przez główne wejście? :)



A może właśnie przeciwnicy nie spodziewają się takiego czegoś??Żart/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:49, Alexx1 napisał:

A może właśnie przeciwnicy nie spodziewają się takiego czegoś??Żart/


To ja bym w takim banku nie inwestował pieniędzy... Wystarczy zajrzec lupą aby przekonać się, że w tej misji włamanie do banku poprzez drzwi frontowe szybko się może skończyć na samym włamaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 21:04, Sth`Devilish napisał:

> A może właśnie przeciwnicy nie spodziewają się takiego czegoś??Żart/

To ja bym w takim banku nie inwestował pieniędzy... Wystarczy zajrzec lupą aby przekonać się,
że w tej misji włamanie do banku poprzez drzwi frontowe szybko się może skończyć na samym włamaniu
:P

Ja tam przeszedlem ta misje 2 razy wchodzac z różnych stron wystarczy sie troche postarac i miećcierpliwość i z każdej można wejść:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest ten kanał wentylacyjny którym można dostać się do pokoju ochrony...Dość długo się trzeba czołgać ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem 5 misję i muszę stwierdzić, że gra jest rewelacyjna! Grafika, muzyka, dialogi - to wszystko jest idealne i sprawia, że aż chce się grać. Dużym, jeśli nie ogromnym plusem jest też tryb multiplayer. Coop, to według mnie powiew świeżości w trybie multi ogólnie. Versus mode to świetna zabawa, bo każda rozgrywka może potoczyć się inaczej. Co do polonizacji to IMO jest bardzo dobra Baka spisał się bardzo dobrze w roli Fishera. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:22, Noxbi napisał:

> I tak wszedłem, bo nie ma chyba innego wejścia. :) A może jest... :D

Przecież są jeszcze drzwi frontowe... :)
Ale tak samo jak ty, nawet o takiej alternatywie nie pomyślałem, bo byłoby ty zbyt głupie -
włamywać się przez główne wejście? :)


Ja tak dla ciekawości pierwszy raz wszedłem głównymi drzwiami. Najpierw wyłączyłem na zewnątrz światło. ;)
No i gdy byłem w środku, to tamte drzwi do dalszej części banku były zamknięte.. Albo ten ochroniarz je zamknął. Jednak wejście "od góry" jest najlepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:30, mefiperes napisał:

Ja tak dla ciekawości pierwszy raz wszedłem głównymi drzwiami. Najpierw wyłączyłem na zewnątrz
światło. ;)
No i gdy byłem w środku, to tamte drzwi do dalszej części banku były zamknięte.. Albo ten ochroniarz
je zamknął. Jednak wejście "od góry" jest najlepsze. :)

Tak, to ten gość... Zauważyłem (bo chciałem podłożyć wirusa w komputerze), że zamyka te drzwi jak tylko usłyszy jakikolwiek hałas - nawet gwizd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu w trybie wspolpracy z nikim nie moge sie polaczyc (tzn. z gra stworzona przez kogos) anie nikt nie moze dolaczyc do gry zrobinej przeze mnie ??

o i jeszcze jedno, ktos wczesniej wspominal, ze tryb versus jest robiony na innym silniku ( gorszym od tego uzytego w singlu i co-op) ale jak wlaczam misje treningowa cala grafika sie kaszani, a gdy wlaczam termowizor obraz sie niemilosiernie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jak wlaczam misje treningowa cala grafika sie

Dnia 23.02.2007 o 17:47, Zauri napisał:

kaszani, a gdy wlaczam termowizor obraz sie niemilosiernie tnie.


Splinter Cell na multi (dowolnie jaka część, bo tak na prawdę SC:CT się wiele nie różni graficznie od poprzednika) ma to do siebie, że wymaga solidnego sprzętu żeby dało się w to w miarę efektywnie grać. Owszem, można na niższej rozdziałce i na najniższych detalach, jednak sam z doświadczenia wiem, że na dłuższą metę ogranicza to szansę na wygraną. Co więcej, bez 512 MB RAM, w miarę porządnej karty graf. i szybkiego procka, to na wyższych detalach możesz co najwyżej sobie grę oglądać na trailerach :P Niestety, tacy już marni programiści w Ubisofcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:52, Sth`Devilish napisał:

Niestety, tacy już marni programiści w Ubisofcie :)

Ach, żeby tylko tam... :) - a ściślej to w studiu, które mieści się w pięknej francuskiej miejscowości Annecy (tam pracują nad multi do Splinterów) :)

Ja nigdy z multi nie miałem problemów, pewnie gdyby nie on nigdy nie spróbowałbym gry przez sieć (Pandora Tomorrow to pierwsza gra, w której odważyłem się włączyć tryb wieloosobowy)... Chyba nigdy mi się nie znudz :)i, zawsze zastanawiałem się dlaczego w Chaos Thery, Versus jest na starym silniku (ale było to do zrozumienia, w końcu Ubi Annecy mógł nie dostać na czas odpowiedniego kodu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:27, Noxbi napisał:

zawsze zastanawiałem się dlaczego w Chaos Thery, Versus jest
na starym silniku (ale było to do zrozumienia, w końcu Ubi Annecy mógł nie dostać na czas odpowiedniego
kodu :P).


Po co komu wymagania z singla do multi ? Zupełnie nieopłacalne jak na tamten moment, wtedt Shadery 3.0 były jeszcze czymś nowym :) To było zamierzone, bo w końcu w multi ważna jest płynność ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować