Zaloguj się, aby obserwować  
L0ck3

Splinter Cell: Chaos Theory - temat ogólny

535 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 14:23, dark knight15 napisał:

no wlasnie a mnie chodzi ze nic nie ma zadnego gadzeta

Bez żadnej broni i nic wymaga czasem cierpliwości na złapanie jakiegoś strażnika. Bez niczego byłoby możliwe przejcie gry :)

Dnia 26.12.2006 o 16:30, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytanie gdzie znajdują się save do Splinter Cella CT ? W katalogu z grą oraz w Moich
Dokumentach ich nie ma ? Wie ktoś gdzie mogą być ?

Ja też ich szukałem i znalazłem na C: Documents and settings/All Users/[tu nazwa użytkownika np.] Noxbi/Dane Aplikacji/Ubisoft/Splinter Cell Chaos Theory

Tam powinieneś znaleźć folder z save''ami :)

Dnia 26.12.2006 o 18:34, Noxbi napisał:

Ja też ich szukałem i znalazłem na C: Documents and settings/All Users/[tu nazwa użytkownika
np.] Noxbi/Dane Aplikacji/Ubisoft/Splinter Cell Chaos Theory

Tam powinieneś znaleźć folder z save''ami :)

Widzisz mam wszystko to to Ty , ale dochodząc do folderu Ubisoft , jest on całkowicie pusty i nie wiem co teraz.

Dnia 26.12.2006 o 18:36, oOreVenOo napisał:

> Tam powinieneś znaleźć folder z save''ami :)

Widzisz mam wszystko to to Ty , ale dochodząc do folderu Ubisoft , jest on całkowicie pusty
i nie wiem co teraz.

Szczerze mówiąc pamiętam, że niektóre foldery były ukryte (ustaw w opcjach folderów)
A co do lokalizacji to nie pamiętam czy to było C:/Documents and settings/All users, czy C:/Documents(...)/ Użytkownik
Spróbuj tam pogrzebać, bo nie pamiętam już dokładnie gdzie i jak... :)

A ja sobie dziś zamówiłem Splinter Cella CT... Co prawda i tak nie będę grał w sieci (za słaby internet), ale jako fan serii muszę przejść trzecią część. ;] Double Agent pewnie nie kupię, ale najpierw i tak zagram w demo...

Czy istnieje możliwość wyłączenia dźwięku przestrzennego/EAX w SC3, czy to poprzez edycję plików konfiguracyjnych czy jakoś inaczej? Mam zwykłą zintegrowaną dźwiękówkę i w niektórych fragmentach gry wręcz uszy odpadają od zbyt głośnego echa...

Dnia 20.01.2007 o 16:02, Mate0 napisał:

jesli zapytam o kody do pewnej gry to bedzie spam????OPD

Spamem było raczej to pytanie :] A co do drugiej bomby w CT - chodzi łaźnię ? Szukaj dokładnie, i wsłuchaj się w dźwięki jakie wydaje. To nie żaden problem ...

Dnia 20.01.2007 o 16:30, MateoKiszlo napisał:

> jesli zapytam o kody do pewnej gry to bedzie spam????OPD

Spamem było raczej to pytanie :] A co do drugiej bomby w CT - chodzi łaźnię ? Szukaj dokładnie,
i wsłuchaj się w dźwięki jakie wydaje. To nie żaden problem ...

Właśnie da się w to grać na 128kb?

Dnia 20.01.2007 o 16:33, TigerXP napisał:

Właśnie da się w to grać na 128kb?

Szczerze mówiąc niewiem, gdyż ja gram na łączu 512 kb i nie mam dosłownie ŻADNYCH problemów. Może jako Merc możesz mieć trudność z trafianiem :]

Nareszcie mam SC:CT grałem chwilkę w co-op i jestem uradowany :D Później napiszę coś więcej (chyba).

Ja tam bym bardzo chętnie zagrał z kimś w CT w Multiplayer. Sam kupiłem grę przed tygodniem, single zawalisty, a w multi jeszcze nigdy nie grałem.

Hmm w sumie już odinstalowałem zniechęcy bardzo małym zainteresowaniem, ale jakby się znalazły jeszcze 2 osoby, to może dołącze :) Swego czasu duuuużo grałem w multi SC:PT (był nawet taki skromny klan;]), ale potem tak jakoś wszyscy zaczęli grać w WoWka, i nikt już nie chciał w Chaos Theory się bawić - choć w sumie to nie dziwie się, bo zmian się wiele ta gra nie doczekała, a do tego nadal ma koszmarny interfejs i przeglądarke...

Dnia 10.02.2007 o 12:03, Sth`Devilish napisał:

Ciach ^^

Mylisz się ! Jest kilka polskich klanów, do tego liczących się na ogólnej scenie SCCT :)
Interfejs ? Co z nim nie tak ? o.O
To, że są host kille, problemy nOObi.com (tak, tak, Ubi.com = Newbie.com :P), ale gra jest doskonała. Naprawdę inna od całej reszty. Do tego kiedyś było nieźle na ESL.
Scena wciąż żyje i sobie gra :D

Dnia 10.02.2007 o 12:50, Dark_Kai230 napisał:

> Ciach ^^
Mylisz się ! Jest kilka polskich klanów, do tego liczących się na ogólnej scenie SCCT :)
Interfejs ? Co z nim nie tak ? o.O
To, że są host kille, problemy nOObi.com (tak, tak, Ubi.com = Newbie.com :P), ale gra jest
doskonała. Naprawdę inna od całej reszty. Do tego kiedyś było nieźle na ESL.
Scena wciąż żyje i sobie gra :D

Chodzi mi o samą przeglądarkę serwerów, interfejs w niej zawarty i chat na serwerze - jest taki sam jak w SC:PT, czyli nieczytelny, nie wygodny, nie dający się w żaden sposób konfigurować, a do tego powolno działający (jak ktoś grał choćby w CS:S to wie co to znaczy wygoda i czytelność przeglądarki serwerów). No i nie pogardziłbym jakimiś oficjalnymi, ładnie hostowanymi serwerami...

Nie twierdziłem jednak, że gra jest zła, nadal ją lubię i dobrze wspominam, wszak Splinter Cell na multi to w dalszym ciągu ewenement wśród sieciowych gier i istna rewolucja (i rewelacja). JA jednak żadnej sceny nie zauważyłem, co gorsza z samym znalezieniem gry miałem problem, bo po prostu nic wyszukiwarka nie znajdywała >_>

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować