Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Trespasser

33 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 21:47, des1og napisał:

> .Coś trzeba z tym zrobić :/.

Racja, coś trzeba z tym zrobić, ale co? Tej gry w zasadzie nie można już nigdzie kupić, Trespasser
to obecnie biały kruk na aukcjach, tak więc raczej już nikt z nas nie będzie mieć okazji zagrać
w tę wspaniałą strzelankę. A szkoda, naprawdę szkoda..


i tu się mylisz chłopcze:D mam dobrą wiadomość:D ja właśnie dzisiaj ściągnełem Trespassera przez BitTorrent''a:D
śmiga bardzo dobrze.Instalacja bez najmniejszych problemów jest też patch i mody ATX:)
plik zajmuje 658MB ale transfer jest w miare wysoki:) wiec ściągajcie:D tutaj link:

http://www.torrentspy.com/torrent/712601/Trespasser_DreamWorks_1998

jesli ktoś ma Windowsa 98 XP i nowsze to nie bedzie miał dżwięku ale tutaj tez nie bedzie problemu już tłumacze.
po zainstalowaniu Trespassera trzeba zainstalować Patch a potem mody ATX (wszystko w zipie)... jak juz wszystko się zainstaluje trzeba w głównym katalogu gry uruchomić plik ATXconfig.ini i w nim znaleść komende :
DisableA3DdllDetection=0 i zamienić ją na DisableA3DdllDetection=1 zapisać i bedzie gut:) Gdy potym wszystkim dalej nie bedzie dżwięku to z neta trzeba sciągnąc plik A3d.dll wgrac go do katalogu c:/windows/system i bedzie grało na 100% :)

ja tej gry szukałem przez 6 lat:)
PS. nie myślcie ze to jakaś podpucha, że to coś aż za kolorowo poprostu wiem co czujecie:) dlatego chce wam pomóc:) Pozdrawiam:)
PS2: jesli bedziecie mieli problemy to piszcie postaram się pomóc pozdr serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna gra, trzy razy przeszedłem.:) Nowatorska, niestety niedoceniona. To, czym twórcy chociażby Havoka chwalili się całkiem niedawno, Trespasser osiągnął w 1998. I - paradoksalnie - dlatego przeszedł bez echa! Ludzie narzekali na ZBYT REALISTYCZNĄ fizykę! Nie podszedł im też rewelacyjny interfejs, w którym mamy po prostu... rękę. I jeśli chcemy coś obejrzeć, przesunąć, to musimy poruszyć nadgarstkiem, łokciem... Rewelacja jak dla mnie.

Gra olśniewa, ale do dobrego grania potrzebny jest patch. Po jego zainstalowaniu daję grze 10\10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 02:32, ReZA85 napisał:

> > .Coś trzeba z tym zrobić :/.
> > > Racja, coś trzeba z tym zrobić, ale co? Tej gry w zasadzie nie można już nigdzie kupić,
Trespasser
> to obecnie biały kruk na aukcjach, tak więc raczej już nikt z nas nie będzie mieć okazji
zagrać
> w tę wspaniałą strzelankę. A szkoda, naprawdę szkoda..

i tu się mylisz chłopcze:D mam dobrą wiadomość:D ja właśnie dzisiaj ściągnełem Trespassera
przez BitTorrent''a:D
śmiga bardzo dobrze.Instalacja bez najmniejszych problemów jest też patch i mody ATX:)
plik zajmuje 658MB ale transfer jest w miare wysoki:) wiec ściągajcie:D tutaj link:

http://www.torrentspy.com/torrent/712601/Trespasser_DreamWorks_1998

jesli ktoś ma Windowsa 98 XP i nowsze to nie bedzie miał dżwięku ale tutaj tez nie bedzie problemu
już tłumacze.
po zainstalowaniu Trespassera trzeba zainstalować Patch a potem mody ATX (wszystko w zipie)...
jak juz wszystko się zainstaluje trzeba w głównym katalogu gry uruchomić plik ATXconfig.ini
i w nim znaleść komende :
DisableA3DdllDetection=0 i zamienić ją na DisableA3DdllDetection=1 zapisać i
bedzie gut:) Gdy potym wszystkim dalej nie bedzie dżwięku to z neta trzeba sciągnąc plik A3d.dll
wgrac go do katalogu c:/windows/system i bedzie grało na 100% :)

ja tej gry szukałem przez 6 lat:)
PS. nie myślcie ze to jakaś podpucha, że to coś aż za kolorowo poprostu wiem co czujecie:)
dlatego chce wam pomóc:) Pozdrawiam:)
PS2: jesli bedziecie mieli problemy to piszcie postaram się pomóc pozdr serdecznie:)


Jedno podstawowe pytanie - Czy to jest legalne?
Wiem, że to jest tak, że nikt nie czerpie korzyści finansowych z Trespassera już(chyba), ale czy twórcy dali grze status freeware/abandonware?
W końcu to nie może byc tak jak z tym nieszczęsnym MechCommanderem - Firma, która go tworzyla z tego co wiem upadła, prawa do serii przejął ktoś inny, a że wszelkie prośby fanów na nadanie serii statusu freeware przeszły bez echa, to oni(fani) "wzięli" sprawy w swoje ręce i wypuścili cała serię (MC 1, Gold, MC 2) na torrenty(pliki ISO płytek), co - jak się okazalo - nie było wcale takie legalne i prędzej czy później firma, ktora przejęła prawa do serii upomni się o swoje...
Tak więc nie możemy traktowac Trespassera jak darmowa gierke tylko dla tego, że nigdzie nie mozna jej zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 09:43, Tomek1990 napisał:

> > > .Coś trzeba z tym zrobić :/.
> > > > Racja, coś trzeba z tym zrobić, ale co? Tej gry w zasadzie nie można
już nigdzie kupić,
> Trespasser
> > to obecnie biały kruk na aukcjach, tak więc raczej już nikt z nas nie będzie mieć
okazji
> zagrać
> > w tę wspaniałą strzelankę. A szkoda, naprawdę szkoda..
>
> i tu się mylisz chłopcze:D mam dobrą wiadomość:D ja właśnie dzisiaj ściągnełem Trespassera

> przez BitTorrent''a:D
> śmiga bardzo dobrze.Instalacja bez najmniejszych problemów jest też patch i mody ATX:)

> plik zajmuje 658MB ale transfer jest w miare wysoki:) wiec ściągajcie:D tutaj link:
>
> http://www.torrentspy.com/torrent/712601/Trespasser_DreamWorks_1998
>
> jesli ktoś ma Windowsa 98 XP i nowsze to nie bedzie miał dżwięku ale tutaj tez nie bedzie
problemu
> już tłumacze.
> po zainstalowaniu Trespassera trzeba zainstalować Patch a potem mody ATX (wszystko w zipie)...

> jak juz wszystko się zainstaluje trzeba w głównym katalogu gry uruchomić plik ATXconfig.ini

> i w nim znaleść komende :
> DisableA3DdllDetection=0 i zamienić ją na DisableA3DdllDetection=1 zapisać
i
> bedzie gut:) Gdy potym wszystkim dalej nie bedzie dżwięku to z neta trzeba sciągnąc plik
A3d.dll
>
wgrac go do katalogu c:/windows/system i bedzie grało na 100% :)
>
> ja tej gry szukałem przez 6 lat:)
> PS. nie myślcie ze to jakaś podpucha, że to coś aż za kolorowo poprostu wiem co czujecie:)

> dlatego chce wam pomóc:) Pozdrawiam:)
> PS2: jesli bedziecie mieli problemy to piszcie postaram się pomóc pozdr serdecznie:)


Jedno podstawowe pytanie - Czy to jest legalne?
Wiem, że to jest tak, że nikt nie czerpie korzyści finansowych z Trespassera już(chyba), ale
czy twórcy dali grze status freeware/abandonware?
W końcu to nie może byc tak jak z tym nieszczęsnym MechCommanderem - Firma, która go tworzyla
z tego co wiem upadła, prawa do serii przejął ktoś inny, a że wszelkie prośby fanów na nadanie
serii statusu freeware przeszły bez echa, to oni(fani) "wzięli" sprawy w swoje ręce i wypuścili
cała serię (MC 1, Gold, MC 2) na torrenty(pliki ISO płytek), co - jak się okazalo - nie było
wcale takie legalne i prędzej czy później firma, ktora przejęła prawa do serii upomni się o
swoje...
Tak więc nie możemy traktowac Trespassera jak darmowa gierke tylko dla tego, że nigdzie nie
mozna jej zdobyc.



dla mnie to juz jest nie ważne czy to legalne czy nie cholercia szukałem jej 6 lat!! i gdy ja wkoncu znalazlem to nie bede w nią grał bo to nielegalne??:] wybacz ale przymknę na to oko;) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 11:39, ReZA85 napisał:

dla mnie to juz jest nie ważne czy to legalne czy nie cholercia szukałem jej 6 lat!! i gdy
ja wkoncu znalazlem to nie bede w nią grał bo to nielegalne??:] wybacz ale przymknę na to oko;)
pozdrawiam serdecznie.


Cóż - Ty możesz przymknąc oko i ja równierz - jest tylko jedno "ale":
Na tym forum propagowanie piractwa jest zabronione, więc jeżeli wejdzie tu modek to możesz dostac bana lub degrada(nie pamiętam jak to było dokładnie z piractwem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz sobie skojarzyłem, ze w momencie premiery gra ta miała tak olbrzymie wymagania sprzętowe, ze mało kto mógł sobie na nią pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 11:58, Tomek1990 napisał:


> dla mnie to juz jest nie ważne czy to legalne czy nie cholercia szukałem jej 6 lat!! i
gdy
> ja wkoncu znalazlem to nie bede w nią grał bo to nielegalne??:] wybacz ale przymknę na
to oko;)
> pozdrawiam serdecznie.

Cóż - Ty możesz przymknąc oko i ja równierz - jest tylko jedno "ale":
Na tym forum propagowanie piractwa jest zabronione, więc jeżeli wejdzie tu modek to możesz
dostac bana lub degrada(nie pamiętam jak to było dokładnie z piractwem).


Ja tylko i wyłącznie chciałem pomóc tym którzy jak ja szukali gry miesiacami latami bezskutecznie.gry nigdzie ale to nigdzie dostac juz nie mozna najwieksze sklepy czy internetowe czy w wiekszych miastach w ktorych bylem nie maja pojecia co to za gra.wiec tylko w ten sposób można ja dostać jesli dostane bana to trudno zalogowalem sie tutaj tylko po to by dać wam linka zeby powiedziec ze mozna ja sciagnac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło że ktoś pamięta o tej niedocenionej grze... w swoich czasach to był far cry. Wymagania wtedy były ogromne. Niestety bugi zabiły ten przełom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah... Trespasser!
Demko skończyłem dobre kilkanaście razy. Niestety kupno pełnych wersji w tamtych czasach było LEKKO utrudnione (brak sklepów z grami, wysokie ceny) i moje zakupy ograniczały się do prawdziwego minimum...

Dlatego nie zakupiłem pełnej wersji. Teraz bardzo żałuje, albowiem ostatnio naszła mnie ochotka na moje kochane, stare *Hity*. Przechodzę jeden po drugim ^^. Muszę upolować te grę na ebay''u albo allegro... Po prostu muszę (!) :D. Bo gra - nawet jak na dzisiejsze czasy jest bardzo oryginalna... Ta żywa ręka... I przeganianie dinozaurów patykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja demko skończyłem dobre KILKADZIESIĄT razy.I do dziś nie zdobyłem pełnej wersji!Trzeba sobie skądś tę grę skombinować,bo to jest jeszcze jeden przykład do potwierdzenia tezy,że "większość gier wydawanych dzisiaj to szajs w porównaniu z tymi wydanymi kiedyś".Howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować