Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

Energy Drink

70 postów w tym temacie

Siema!!!
Napewno mnie juz znacie z innych tematów i mam do was pytanko.Od jakiegoś czasu pije Energy Drinki.Zawiera to duzo kofeiny...Mam 13 lat i jestem dość niski jak na swój wiek.Czy kofeina powoduje że człowiek wolniej rośnie lub wogle przestaje???Please pomozcie mi!!!
PS
Energy Drin ma tyle co filirzanka kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:24, cybekziom napisał:

Siema!!!
Napewno mnie juz znacie z innych tematów i mam do was pytanko.Od jakiegoś czasu pije Energy
Drinki.Zawiera to duzo kofeiny...Mam 13 lat i jestem dość niski jak na swój wiek.Czy kofeina
powoduje że człowiek wolniej rośnie lub wogle przestaje???Please pomozcie mi!!!
Energy Drin ma tyle co filirzanka kawy.

Kofeina jest ogólnie szkodliwa i toskyczna, więc w okresie dojrzewania (rośnięcia) ofradzałbym pić napoje energetyczne. Polecam za to pastyli z witaminami typu plusssszz. Polecam picie wapnia i magnezu, dają sporą dawnę
energi (tylko nie przesadzać z tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:28, cybekziom napisał:

Na serce???A serce ma wpływ na wzrost???


Jeśli serce nie bije to nie rośnieszi taka mała uwaga, przy okazji nie żyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:28, cybekziom napisał:

Na serce???A serce ma wpływ na wzrost???

Na wzrost może nie... ale jak się nafaszerujesz kofeiną za młodu, to serce może Ci walnąć potem. To poważna sprawa...

Nie faszeruj się żadnymi świństwami. To jest niezdrowe. Kofeina jest po to, żeby w ostateczności dać sobie energetycznego kopa. Tak naprawdę to ona nie daje nic poza tym, że zmusza organizm do wysiłku ponad jego możliwości. Regularne "jechanie na red bullach" tylko Cię wykończy.

Jak chcesz nabrać wytrzymałości, to polecam poranne bieganie :P Kondycha skacze aż miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:31, cybekziom napisał:

W sumie to Energy Drinki nie są wskazane dla cieci ale czy powodują jakieś zaburzenia w dojrzewaniu
czy we wzroscie???


Jak juz chcesz pic takie napoje to polecam ci Isostara. Ale po co to pijesz? Az taki duzy wysilek masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:31, cybekziom napisał:

dla cieci


fajnie to zabrzmiało ;) a ja nie piję Energy Drinków, bo po jakiego grzyba, skoro energii mam w nadmiarze? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:37, ProChaoS napisał:

> W sumie to Energy Drinki nie są wskazane dla cieci ale czy powodują jakieś zaburzenia
w dojrzewaniu
> czy we wzroscie???

Jak juz chcesz pic takie napoje to polecam ci Isostara. Ale po co to pijesz? Az taki duzy wysilek
masz?

Zjedz jabłko, pobiegaj, zrób kilkanaście pompek....taki sam efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:39, sony ericsson napisał:

> > W sumie to Energy Drinki nie są wskazane dla cieci ale czy powodują jakieś zaburzenia

> w dojrzewaniu
> > czy we wzroscie???
>
> Jak juz chcesz pic takie napoje to polecam ci Isostara. Ale po co to pijesz? Az taki duzy
wysilek
> masz?
Zjedz jabłko, pobiegaj, zrób kilkanaście pompek....taki sam efekt


Isostar uzupelnia twoje wody ustrojowe itd. Po wypiciu go, efekt jest natychmiastowy. Super orzezwienie. Wskazany dla ludzi, ktorzy ekstremalnie cwicza lub dla kierowcow. Jabłko tego Ci nieda ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:41, ProChaoS napisał:

Isostar uzupelnia twoje wody ustrojowe itd. Po wypiciu go, efekt jest natychmiastowy. Super
orzezwienie. Wskazany dla ludzi, ktorzy ekstremalnie cwicza lub dla kierowcow. Jabłko tego
Ci nieda ;o

Co nie zmienia faktu, że to sztuczne... Chłopak ma 13 lat... to nie jest czas na faszerowanie się takim świństwem.
Piszesz tutaj o ekstremalnie ćwiczących... szczerze wątpię, żeby on ćwiczył ekstremalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:43, sony ericsson napisał:

Dobrze wiesz, że po wypiciu iluśtam litró "tego" nie będziesz zdrowszy1


Akurat w przypadku isostaru niemasz tam nic szkodzacego zdrowiu. Naturalne i zdrowe. Poczytaj o tym napoju, a sie przekonasz. "Tajgery", energy drinki itp shity po 3 zlote to one sa nie zdrowe z tym moge sie zgodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:29, Bofors napisał:

Uprawiaj sport jesli chcesz byc wyzszy


Ja nie uprawiałem żadnego sportu, na w-fie grałem głównie w ping ponga a mam 191cm wzrostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:47, ProChaoS napisał:

> Dobrze wiesz, że po wypiciu iluśtam litró "tego" nie będziesz zdrowszy1

Akurat w przypadku isostaru niemasz tam nic szkodzacego zdrowiu. Naturalne i zdrowe. Poczytaj
o tym napoju, a sie przekonasz. "Tajgery", energy drinki itp shity po 3 zlote to one sa nie
zdrowe z tym moge sie zgodzic.

Założ się, że znajde tam coś nienaturalnego....!!!!!!!!! E-cośtam lub inne podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kofeina jest mniam. Rządzi. Facet, nie przejmuj się, pij na zdrowie. ;)

A tak serio to chyba faktycznie trochę za młody jesteś. Bo tak poza tym to z kofeiny nie jest wcale taki potwór, jak niektórzy chcą tu z niej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:46, Monastor napisał:

> Isostar uzupelnia twoje wody ustrojowe itd. Po wypiciu go, efekt jest natychmiastowy.
Super
> orzezwienie. Wskazany dla ludzi, ktorzy ekstremalnie cwicza lub dla kierowcow. Jabłko
tego
> Ci nieda ;o
Co nie zmienia faktu, że to sztuczne... Chłopak ma 13 lat... to nie jest czas na faszerowanie
się takim świństwem.
Piszesz tutaj o ekstremalnie ćwiczących... szczerze wątpię, żeby on ćwiczył ekstremalnie ;)



To zawartosc isostaru.

Isostar zawiera 100 ml napoju;
- węglowodany (g) 6,70
- białko i tłuszcze 0,00
- sód (mg) 69,00
- potas (mg) 18,00
- wapą (mg) 32,00
- magnez (mg) 12,00
- chlor (mg) 42,00
- fosfor (mg) 16,00
- woda (ml) 95,00
- wartość energetyczna 122 kJ (29 kcal)

Cos w tym nie zdrowego? Zawiera 2x mniej kalorii niz sok owocowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować