Zaloguj się, aby obserwować  
cybekziom

Energy Drink

70 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 12:21, cybekziom napisał:

Ale czy opłaca sie to pić???Takie coś przepływa przez nerki a potem jest kłopot...


Na nerki najlepsze jest piwo : ) Ja ci radze nie pij tego, kup sok wieloowocowy i pij to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie najlepiej jest żłopnąć sobie małą czarną - pobudza jak nic.
ewentualnie można zainwestować w jakiś soczek - polecam pomarańczowe, jeno muszą być naprawdę gęste (moje ulubione :)) albo coś równie "zawiesinowatego" - poprawia humor i ogólnie żyć sie po takim napoju chce :)

odradzam wszelkiego rodzaju energy drinki - niby kopa dają, ale po kilku latach picia takiego syfu twoje nerki / wątroba / inny potrzebny do życia narząd są w opłakanym stanie. oczywiście podbnie jest, jak sie żłopie nie wiadomo ile kawy / alkoholu / herbaty na dzień - ale jak sie pije z głową, to wszystko powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie którzy to piją uważają że są prawdziwymi sportowcami, a wg. mnie wręcz przeciwnie. w końcu ćwiczy się po to żeby być zdrowym, a to coś to brudna chemia. nie, dzięki. wolę Tymbarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja tam pije tak co dwa dni, zależy kiedy się oderwę od komputera i pójdę do Carrefoura, mi tak smakuje xP.
Ale i tak wole 1,5l sok pomarańczowy w kartonie :). A jak Energy to tylko Burn ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:00, Madoc napisał:

końcu ćwiczy się po to żeby być zdrowym, a to coś to brudna chemia. nie, dzięki. wolę Tymbarka


Hah!Tez jestem maniakiem Tymbarka :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:02, cybekziom napisał:

> końcu ćwiczy się po to żeby być zdrowym, a to coś to brudna chemia. nie, dzięki. wolę
Tymbarka

Hah!Tez jestem maniakiem Tymbarka :PP

jabłko- mięta rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:02, Madoc napisał:

jabłko- mięta rządzi :)

Zgadzam się w 100 %!!!
Kiedyś Tymbarka kupowałem w małych (250 ml) butelkach a teraz w dużych 2 litrowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Zrobił się offtopic, rozmowa zeszła na Tymbark i mleko, a cybek nadal nie wie, czy jeśli będzie pił Energy Drinki przestanie rosnąć... A tak coś ode mnie, kiedyś piłem gówno typu Red Bull, potem brzuch boli jak nic i stolca walnąć nie ma jak... A w ogóle, to po co masz to pić? Jeśli czujesz zmęczenie, to idź odpocznij, nikt Cię nie goni do treningu! A studentem nie jesteś, po nocach się nie uczysz, więc nie pij!

To tyle.
PAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz że red bull to g*** bo ja piję zawsze przed zawodami i mi pomaga a jak ty siedzisz i żłopiesz przed kompem to nie dziwie sie że cie brzuch boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:05, witos92 napisał:

Nie pisz że red bull to g*** bo ja piję zawsze przed zawodami i mi pomaga a jak ty siedzisz
i żłopiesz przed kompem to nie dziwie sie że cie brzuch boli ...


Nie powiedziałem, że Red Bull, tylko, że gówno jemu podobne, chociaż... Co za różnica, wszystko szkodzi, a Ty, jak to pijesz przed zawodami, to dziwny jesteś... Przecież przed zawodami powinieneś być w pełni sił! Jeśli już pić, to nie wiem, może w przerwie między dwoma konkurencjami, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:00, keVlar napisał:

a cybek nadal nie wie, czy jeśli będzie pił Energy Drinki przestanie rosnąć...


Mi się wydaje, że przez te 3 (słownie: trzy) miesiące zdążył się dowiedzieć ;]
Ps. Patrz na datę założenia tematu, lub ostatniego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie pomiędzy konkurencjami bo ja mam tylko jedną chyba że puchar Humberta jedna biegowa i jedna techniczna. A Red Bull dodaja mi sił, mało ale zawsze sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja energy drinki biorę od czasu do czasu, gdy jestem strasznie zmęczony, a czeka mnie jeszcze praca, np. podczas rozbijania obozu lub długiej wędrówki(a tych mam dość często, z faktu że jestem harcerzem o pięcioletnim stażu ;] ) ... wszystko dla ludzi, ale z umiarem ;) od czasu do czasu można dać sobie kopa energetycznego, jak najbardziej, jednak nie można pozwolić, by kofeina i inne związki pobudzające organizm do działania stały się naszym prekursorem. Mi Tiger smakuje, piłbym go częściej, wolę jednak zatruć organizm dla odmiany Pepsi-Colą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:33, Lfdracon napisał:

Ja energy drinki biorę od czasu do czasu, gdy jestem strasznie zmęczony, a czeka mnie jeszcze
praca, np. podczas rozbijania obozu lub długiej wędrówki(a tych mam dość często, z faktu że
jestem harcerzem o pięcioletnim stażu ;] ) ... wszystko dla ludzi, ale z umiarem ;) od czasu
do czasu można dać sobie kopa energetycznego, jak najbardziej, jednak nie można pozwolić, by
kofeina i inne związki pobudzające organizm do działania stały się naszym prekursorem. Mi Tiger
smakuje, piłbym go częściej, wolę jednak zatruć organizm dla odmiany Pepsi-Colą :P


[offtopic]Oo, jesteś harcerzem? O.o Ja też! Z jakiego jesteś miasta i hufca?[/offtopic]

A no właśnie, niektórzy piją, bo im smakuje, np. mój kolega zawsze brał na plażę, uzależnił się i teraz kawę pije z kufla 0.7 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:25, Ari Zmc napisał:

Energy Drinki są słabe - te w Polsce
Moja babcia mi przywiozła z Holandi, nie mogłem zasnąć do 4 ( z reguły zasypiam o 1 ;)

Wiesz, może to restrykcje prawne w naszym państwie - w trosce o zdrowie obywateli. Nie ma tu żadnej ukrytej ironii o naszej władzy, po prostu - może w Polsce nie mogą zostać dopuszczone do handlu napoje energetyzujące jak w Holandii. BTW. Znasz skład tego napoju? Jeśli tak, porównaj go może z naszymi polskimi ''wytworami'' typu Tiger, Red Bull. Może ma większą zawartość kofeiny albo czegoś innego... nie musisz tego robić, ja bym porównał z czystej ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować