Zaloguj się, aby obserwować  
szczesio

Flyff czy ktos to zna?

68 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 21:44, szczesio napisał:

witam! czy znacie gre flyff?? ja w to gram od niedawna i sie nie znam a wy jak w tej grze stoicie?


Ja jej nie znam. Mógłbyś troche o niej napisać. Cyz ci sie pdoba, o co w niej chodzi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest gra mmorpg. podobne do tibii ale wiecej wszystkiego i ladniejsza grafika. wypierasz server tworzysz postac na poczatku masz jakies badziewne eq i mozesz isc expic lub zrobic misje(ja polecam expic tak do 10 levela do 3 na aibatach pozniej mozna na lepsze sie przezucic potwory ale tez trzeba miec lepszy eq). ogolem gra fajna bardzo ladna grafika, ale na poczatku masz troche podstawowego eq do zdobycia. exp idzie do 15 levela bo w tedy trzeba zmienic klase. zeby wiedziec jak to zrobic poszukaj w google gre flyff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:44, szczesio napisał:

witam! czy znacie gre flyff?? ja w to gram od niedawna i sie nie znam a wy jak w tej grze stoicie?


No witam serdecznie na forum! ;) Widzę, że skorzystałeś z mojej rady;D Może się powtórzę, ale życzę szybkiego awansu. A żeby nie było totalnego offtopa, to powiem, że moja kumpela w to pogrywa i chciała mi pokazać pokazac jak byłąm u niej ale się nie chcało wlączyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie darmowe. tylko maly problem, poniewaz sciaga sie 499mb(tak okolo tego). a jak bedzie blad podczas patchowania programu to nalezy szukac patcha w google jak znajde to podam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 14:50, szczesio napisał:

to jest gra mmorpg. podobne do tibii ale wiecej wszystkiego i ladniejsza grafika. wypierasz
server tworzysz postac na poczatku masz jakies badziewne eq i mozesz isc expic lub zrobic misje(ja
polecam expic tak do 10 levela do 3 na aibatach pozniej mozna na lepsze sie przezucic potwory
ale tez trzeba miec lepszy eq). ogolem gra fajna bardzo ladna grafika, ale na poczatku masz
troche podstawowego eq do zdobycia. exp idzie do 15 levela bo w tedy trzeba zmienic klase.
zeby wiedziec jak to zrobic poszukaj w google gre flyff.


Jak można gre porównywać do Tibii to ja nie wiem. I dzieje się tak często...jeśli to jest mmo to musi być "takie jak tibia"...ech

Kiedyś grałem w Flyffa (rok temu), jak były jeszcze beta testy... a angielska wersja miała przerwe miedzy beta testami, wiec grałem w koreańską wersję (i troche w japońską) :) A co :) Gra jest całkiem przyjemna i ciekawa. Najprzyjemniejszym elementem gry jest chyba to że można latać: na miotle/na desce lub na innych przyrządach. Bardzo ciekawa rzecz :)

To że klient jest mały (tak, 500MB to jest mało w grach MMORPG), przemawia tylko na korzyść.

Rok temu zrobiłem liste gier MMO w jakie grałem, oczywiście powinienem dodać parę tytułów do niej...a w sumie to tylko 1 ;] Guild Wars. Dopóki nie miałem GW to byłem łowcą darmówek i szukałem darmowych MMO.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=508&pid=10 - link do mojej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 13:49, szczesio napisał:

hehe. a widziales jak teraz wyglada ta gra???


Nie, bo mam GW i mi to w zupełności wystarcza :) Za darmo w nic lepszego nie zagram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....wygląda orginalnie kto wie może sobie sciągne. Tylko teraz mam pytanie na jakich serverach się w to gra ?? Na prywatnych czy na globalu czy na czym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 14:28, PAPISHON napisał:

Hmm....wygląda orginalnie kto wie może sobie sciągne. Tylko teraz mam pytanie na jakich serverach
się w to gra ?? Na prywatnych czy na globalu czy na czym ??


Zajżyj na tą strone http://flyff.gpotato.com/ tu znajdziesz wszelkie informacje na temat tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to globalne sa
ja gram na "mia" 4-2 malo ludzi a na 4-1 to ludzi mnostwo mialem takie lagi ze po 5 minutach odpowiadal za ruch myszki komp
na 4-2 sriednio wiec sie da grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 14:28, PAPISHON napisał:

Hmm....wygląda orginalnie kto wie może sobie sciągne. Tylko teraz mam pytanie na jakich serverach
się w to gra ?? Na prywatnych czy na globalu czy na czym ??

jak chcesz to sciagaj ta gre zajefajna jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszeczkę... zrobiłem jakiś mały level i grałbym sobie dalej, ale wkurzyłą mnie jedna rzeczi usunąłem gre ;p
Po 1 w rozdzielczości większej niż 800x600 jest jakieś dziwne odświerzanie i wsyzstko miga.
Po 2, nie mogę ustawić trybu okna.
Po 3, i najgorsze, bardzo często po wyłączeniu gry połowa skrótów (a jest ich spoooooro) na pulpicie zmienia swoje miejsce i musze je ręcznie przestawiać, to mnie strasznie wkurzało.
Grę więc odinstalowałem... pogram se w GW - do tego nie mam tam lagów (z powodu słabego łącza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowieku ja zaraz padne ze smiechu ja 20 robie w 4h a ty 13 w 20 dni hahahahaahah lol juz nie moge wejdzcie na glowna polska strone a nie przyglupów sluchacie www.flyff.pl lol hahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować