Zaloguj się, aby obserwować  
szczesio

Flyff czy ktos to zna?

68 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 16:41, szczesio napisał:

no coz ja doiero zaczynalem jakies 20 dni temu a mam malo czasu na granie wiec mam 13 level

niedenerwój ludzi szczesio jak powiem no tym kolegom we flyfie to beda miec przez pol godziny afk lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:44, szczesio napisał:

witam! czy znacie gre flyff?? ja w to gram od niedawna i sie nie znam a wy jak w tej grze stoicie?

cześc ja gram na serwerze lawolf mam 8 level moje imie to "Sebastus".
Według mnie ta gra przypomina pod względem grafiki WoW-a a wy jak sądzicie???
Jeśli ktoś jeszcze gra na lawolf-ie piszcie prosze bo mi smutno samemu grac!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 13:21, szczesio napisał:

oczywiscie darmowe. tylko maly problem, poniewaz sciaga sie 499mb(tak okolo tego). a jak bedzie
blad podczas patchowania programu to nalezy szukac patcha w google jak znajde to podam na
forum

Mi ciągneło sie to 4 godziny a mojemu koledze tylko godzine.
>A czy ktoś tu jest może z Żar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 11:09, Cezar94 napisał:

człowieku ja zaraz padne ze smiechu ja 20 robie w 4h a ty 13 w 20 dni hahahahaahah lol juz
nie moge wejdzcie na glowna polska strone a nie przyglupów sluchacie www.flyff.pl lol hahahahaah

no wiesz może nie wszyscy grają tak dobrze w gry MMO jak ty i nie wszyscy siedza po 4 godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2007 o 19:03, Sebix 31 napisał:

Mi ciągneło sie to 4 godziny a mojemu koledze tylko godzine.

Miło mi, że o mnie wspominasz....... :-D
>A czy ktoś tu jest może z Żar??
To nie jest temat ot tego...... Jak by co to możesz to napisać kursywą lub dać skrót BTW.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 11:09, Cezar94 napisał:

człowieku ja zaraz padne ze smiechu ja 20 robie w 4h a ty 13 w 20 dni hahahahaahah lol juz
nie moge wejdzcie na glowna polska strone a nie przyglupów sluchacie www.flyff.pl lol hahahahaah


Ja za to dla odmiany zaraz padnę ze śmiechu patrząc na poziom Twojego posta.
Po pierwsze - nazwałeś go przygłupem - z jakiej racji?
Po drugie - nie znam się na tej grze, ale skoro napisał, że ma mało czasu na granie i jeszcze w dodatku jest nowy, to z czego się niby śmiejesz?
Po trzecie - więcej "hahaha" zrób, może ktoś się zlituje nad Tobą i uzna, że powiedzmy trzeba Cię dokształcać w specjalny sposób, bo jeżeli ludzie Cię traktują jako normalną osobę, to jeszcze sobie w życiu sobie ze wszystkim nie poradzisz, inni Ci nie pomogą i będzie problem.

Jeżeli chodzi o Flyff''a - mój kumpel trochę w to grał, nie orientuję się specjalnie jak tam mu szło, ale pamiętam, że można było się pośmiać z niektórych potworków XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:28, legenda27 napisał:


> Mi ciągneło sie to 4 godziny a mojemu koledze tylko godzine.
Miło mi, że o mnie wspominasz....... :-D
>A czy ktoś tu jest może z Żar??
To nie jest temat ot tego...... Jak by co to możesz to napisać kursywą lub dać skrót BTW.......

A skąd wiesz że pisząc że koledze ciągnęło sie godzine miałem na myśli CIEBIE???? Dobra to był żart. LOL :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 19:04, Sebix 31 napisał:

A skąd wiesz że pisząc że koledze ciągnęło sie godzine miałem na myśli CIEBIE???? Dobra to
był żart. LOL :-)


Jesteś śmieszny....... Mam co najmniej 4 dowody na to, że myślałeś o mnie....... Dobra koniec offtopa......

BTW: Gratulację awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak gram wyświetla mi się błąd Neuz.exe. Teraz jak próbuję zalogować się na konto, ciągle mi to wyskakuje. Wiecie co to może być ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... czy ten temat jeszcze ktoś odwiedza :) ?
A teraz do rzeczy mam acrobat''a na 15 lvl''u i chcę go rozwijać na Krytycznego Bow Jestera, i co mam ładować wszystkie punkty w DEX ?? I jeszcze jak mam rozwinąć Skille :) ? Od początku żadnego punkta nie zużyłem, bo nie wiem gdzie wsadzić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać:] mam 4 lvl i już raz nawet mnie coś zarąbało.
Tylko mam pytanie: Tam są jakie Qesty? Bo łaziłem po tym miasteczku i nikogo chętnego dać mi zadanie nie było:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować