Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji - F.E.A.R.

89 postów w tym temacie

Ja mam nadzieję, że grę którą wybrałem jako wygranę (właśnie F.E.A.R.) ujrzę w premierowym wydaniu bo te z PK mi się nie podobają :P
Co do gry - niespodziewałem się, że wyląduje w tej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię max jedną grę z tej serii (na więcej budżet i wolny czas nie pozwala). Jak na chwilę obecną będzie to AoE, ciekaw jestem czy najlepsze gry były na początku żeby zainteresować graczy samą odswieżoną edycją czy może uświadczymy jeszcze jakiś lepszy tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 13:01, Todryk napisał:

Kupię max jedną grę z tej serii (na więcej budżet i wolny czas nie pozwala). Jak na chwilę
obecną będzie to AoE, ciekaw jestem czy najlepsze gry były na początku żeby zainteresować graczy
samą odswieżoną edycją czy może uświadczymy jeszcze jakiś lepszy tytuł...

Według cdp teraz co nastepna gra w PK ma byc coraz lepsza a ostatnia to ma byc hicior....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze. Chciałem kupić F.E.A.R. Ale tego nie zrobiłem. Jak zobaczyłem, że będzie w Platynie, to stwierdziłem "kupię!". Ale po zastanowieniu się, chyba jednak nie... DLACZEGO?! Ach, dlaczego wydajecie F.E.A.R. na 5 CD!!!!!??? Czy płyta DVD to jakiś luksus w tym pokopanym kraju?! I to jeszcze robi kto? Największy i najlepszy wydawca! Aż się przykro człowiekowi robi... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR zostanie wydany w Platynie w dwóch wersjach: CD i DVD. W sklepie (w karcie FEAR) możesz wybrać jaką chcesz wersję. Popatrz na obrazek, który załączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co będzie dalej: Rollercoaster Tycoon 3 z dodatkami. W Polsce jeszcze nikt nie wydał. A skoro jest NWN to znaczy, że ta gra z ATARI też będzie. Jestem pewien.

No chyba żebym się mylił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostałą czwórke widziałbym sobie tak

Warhammer 4k DoW: Złota Edycja (już wczoraj tak pisałem i dzisiaj dalej obstawiam tak samo)
Empire Earth 2: Złota Edycja (też zostaje z tym typem od wczoraj)
SWAT 4: Złota Edycja (tu również)

a na ostatnią pozycje typuje

Guild Wars (to będzie ten wielki hit w którym to dadzą tą ogromną instrukcje.) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes,Yes,Yes!!! <hehehe>

No nareście F.E.A.R. ''a dali w normalnej cenie :D
Jakiś czas temu zastanawiałem się nad zakupem , ale stwierdziłem ,że lepiej dokupić kostke pamięci.
A teraz FEAR znów może wrócić na moją listę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra fajna grałem u kumpla ale u mnie chodzi na najniższych ;/ wiec nie pogram bo wtedy grafa odstrasza ;/ jak ktoś ma F.E.A.R. to niech srpawdzi i będzie wiedział czemu nie gram ;/ no i wolno mi chodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fear ?! szkoda nie lubie takich gier bardzo szkoda myslałem ze bedzie ds2 to by mi bardzo pasiło albo w fable bym se tez popykał i nawet toca3 by o wieele wiecej mi pasiło niz fear no mówi sie trudno jeszcze 4 tytułki mam nadzieje ze bedzie to cos fajnego i warto bedzie czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować