Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji - F.E.A.R.

89 postów w tym temacie

Super!! F.E.A.R. w Platynie! kto by pomyślał :) fajnie jeszcze by było gdyby dali SpellForce''a 2 (ale raczej nierealne :/) no ale f.e.a.r kupie na 100 %! POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R to był pewnik, jednak elimuje on Fable`a. Czekam na te gre Hit i zupełnie nie mam pojecie co to może byc tyle tytułów po głowie chodzi ;). RollerCoaster Tycoon 3 :D albo jednak coś zupełnie nowego sam nie wiem, ale RC3 nie ma aż takiej grubej instrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale gupie gry nic super nie wiem czym sie podniecacie i co ze stanialo ? na allegro http://www.allegro.pl/item126614805_fear_f_e_a_r_nowy_oryginalny_w_folii.html 45 zlotych i to w folii nie rozumiem wogóle cd projectu z ta platyna. Cenega daje lepsze gry i to 10 zl tansze. Przykłady: Splinter Cell:Chaos theory Blitzkireg 2 twordza z dodatkami a nie kidy i premiera w SUPERSELLER> Podac przyklad? a macie Pirates choc wydane 1,5 roku pózniej ale i 1,5 raza tansz. I co tu myslec o cdprojectcie. Ze po prawie 1 roku da gre 40 zlotych tansza? I co z tego? Cenega dala king konga po 5 roku tanszego a blitzkriega jeszcze szybciej. A i premiery ma lepsze. A tu Oblivona wyrwali. A tu nowy hitman wyskoczyl. A tu Dreamfall itd. AAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaa i jesszcze zeby nie bylo nie jestem wrogiem cd projectu ale jedyne gry jakie mam od niego to z Nowej Klasyki NExt bo ta dalej bezapelacyjnie najlepsza tana seria gier. I jeszcze cos na koniec czy cd project w tym roku dal jakas wielka premiere bo oprócz ds2 i toci 3 nic sobie nie przypominami czekam dalej na gothica3 ale po wysłuchaniu r gawlinskiego moja twarz pokryl cien narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: Czemu demo F.E.A.R. EP jest takie krótkie ? :P 0.5GB i parę minut zabawy :( buuu - no i dużo powtarzalności z jedynki - dobrze, że pokazali jedną nową broń i potworki - sprytne i szybsze. Jest lepiej ale widać, że to nie 2 tylko dodatek :(. Zobaczymy jak z ceną będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega wcale nie jest lepsza!!Jak dla mnie to Oblivion to słaba gra, ja czekam na G3.Myśle jednak że dołożał jeszcze jakiegoś RPG''a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 18:23, Utcher napisał:

Cenega wcale nie jest lepsza!!Jak dla mnie to Oblivion to słaba gra, ja czekam na G3.Myśle
jednak że dołożał jeszcze jakiegoś RPG''a .

ALE JESTES GRALES WOGLE W OBLIVIONA 10/10 W CDA I TO JEST ZLA GRA ALE WDLUG CIEBIE NI. oBIEKTYWNA OCEN ASIE KLANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzę o GW! Miałbym wtedy okazję przekonaś się o nich (grałem u kolegi ale krótko) i mie jakąs alternatywę gdy mój raidforce w WoWie nie planuje raidu. No i mógłyb dosta Nightfall na urodziny (premiera jest dzień przed nimi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...Nowe tytuły w platynie na razie nie są dla mnie. Mam nadzieję,że będą lepsze tytuły- np: Złota edzia NWN.Cóż...mam nadzieję,że pozostałe tytuły będą lepsze i ciekawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz czas na settlersów V w złotej edycji, Warhammera 40000 także w złocie, TOCA 3 i być może FULL Spectrum Warrior (przynajmniej takie są moje typy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Fable się zgadzam... szkoda, że kupiłem za wczasu :( F.E.A.R - hmm, może być ciekawie, póki co nie miałem okazji zagrać (wstyd, łojjjj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować