Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.3

124 postów w tym temacie

@Keymaker7 i Gofer31
sciagnijcie sobie patcha za pomoca autoupdate albo bezposrednio z ubi.com tylko pamietajac o tym by patch byl sciagniety do odpowiedniej wersji gry ktora posiadacie.

jak sie nie instaluje przeinstalowac gre :) pojdzie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągłem już własnowęcznie z servera ubi i zainstalowałem - chodzi, (chodziaż co do poprawy optymalizacji kodu to bym sie nie zgodził) teraz jest na serverze gram.pl czy to to samo? ja mam zwykła wersje cd, patcha sciągnąłem i zainstalowałem tego z końcówka .pl bez hu teraz nie wiem czy moze ściągnąć tego z gram.pl i zainstalować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak :) to jest ten sam patch :)wiec sciagac nie musisz po raz drugi

za to polecam sledzic forum bo nieoficjalny patch 1.3a sie pojawi na pewno a bledow jest troche do poprawienia niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 22:09, Guska1 napisał:

CZEMU JAK PRÓBUJĘ ŚCIĄGNĄĆ PATCHA ZE STRONY GRAM TO TAMTA STRONA NIE OTWIERA SIĘ KOŃCA CHODZI
O PATCHA DO DVD? PROSZĘ O RADĘ!!!


Spróbuj opcji sprawdź aktualizacje /start--probramy--Ubisoft--HoMMV--aktualizacje/. I staraj sie nie pisać tylko dużymi literami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 22:13, olbin napisał:

> CZEMU JAK PRÓBUJĘ ŚCIĄGNĄĆ PATCHA ZE STRONY GRAM TO TAMTA STRONA NIE OTWIERA SIĘ KOŃCA
CHODZI
> O PATCHA DO DVD? PROSZĘ O RADĘ!!!

Spróbuj opcji sprawdź aktualizacje /start--probramy--Ubisoft--HoMMV--aktualizacje/. I staraj
sie nie pisać tylko dużymi literami ;)



Dzięki za radę!!!Już mam!!! A czemu mam nie pisać tylko dużymi literami?!?Coś nie tak,w czym rzecz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 23:54, Guska1 napisał:

Dzięki za radę!!!Już mam!!! A czemu mam nie pisać tylko dużymi literami?!?Coś nie tak,w czym
rzecz??

Jest to po prostu nieeleganckie, bo wielkie litery symbolizują krzyk. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes V to swietna gra, ale nie pamiem kiedy ostatnio widzialem tyle bledow w tlumaczeniu w jakimkolwiek innym tytule. Ubisoft zawalil :/. Dodatku do Heroes''a nie kupie, wole zainwestowac w Wiedzmina, albo kolejne Guild Wars. Arena.net przynajmniej nie olewa klientow, cdprojekt zwykle* tez nie.

*mam niemile doswiadczenia z ich pomoca techniczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troche nie w temacie... Czy musze sciagac wszytkie te patche?? Najpierw chcialem uruchomic ale nie uruchomiło się potem zostawilem żeby się sciagneło a tu 1 30 h (mam 512) ale dobra... Czy da się jakoś uruchomić patcha bez sciągania go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 17:41, Yoschi napisał:

Może troche nie w temacie... Czy musze sciagac wszytkie te patche?? Najpierw chcialem uruchomic
ale nie uruchomiło się potem zostawilem żeby się sciagneło a tu 1 30 h (mam 512) ale dobra...
Czy da się jakoś uruchomić patcha bez sciągania go??


Trzeba ściągnąć patch''a, bo inaczej nie zainstalujesz. i najlepiej ściągnąć wszystkie patche, aby mieć zbalansowaną i poprawioną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:53, morthi napisał:

@Keymaker7 i Gofer31
sciagnijcie sobie patcha za pomoca autoupdate albo bezposrednio z ubi.com tylko pamietajac
o tym by patch byl sciagniety do odpowiedniej wersji gry ktora posiadacie.

jak sie nie instaluje przeinstalowac gre :) pojdzie na pewno



U mnie nie poszło niestety i musiałem wysłać formularz do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 17:41, Yoschi napisał:

Może troche nie w temacie... Czy musze sciagac wszytkie te patche??


Tak , musisz ściągnąć i zainstalować wszystkie patche po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować