Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.3

124 postów w tym temacie

Dobrze, ze 48mb sciaga mi sie w 3 minuty bo bym sie wnerwil, 3 raz patcha sciagam ale juz z ftp prosto a nie przez automatyczna aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 11:47, Fang napisał:

Mam patch 1.3 do polskiej wersji i nie było z nim jakoś takich dziwnych problemów jak z patchami
od CDP. Może Ubi nie podobało się wykonanie poprzednich patchy albo to ze CDP bardzo dugo robi
patche - patrz NVN każdy patch spóźniony miesiąc dwa...


Nie, fanowskie poprawki, zgodnie z obietnicą na tym forum zaproponowaliśmy w polskich tekstach do patcha 1.3, które wysłaliśmy do Ubisoftu. problem w tym, że nie dostaliśmy patcha do przetestowania, żeby sprawdzić co włożyli, jak włożyli i czy znów nie zrobili uwstecznień w lokalizacji z polskiego na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:06, Laczus napisał:

Zawsze lubie dobrze poinformowany :)
mam nadzieje że o przyszłych poprawkach raczą poinformować oficialnie


Przd chwilą rozmawiałem ze znajomym rosjaninem z ubi.com - też był zaskoczony patchem 1.3. Jak widac nie tylko nas "zapomnieli" poinformować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:05, Jay Z napisał:

Nie, fanowskie poprawki, zgodnie z obietnicą na tym forum zaproponowaliśmy w polskich tekstach
do patcha 1.3, które wysłaliśmy do Ubisoftu. problem w tym, że nie dostaliśmy patcha do przetestowania,
żeby sprawdzić co włożyli, jak włożyli i czy znów nie zrobili uwstecznień w lokalizacji z polskiego
na angielski.

Spokojnie, już pracujemy nad testami. Póki co wygląda to znośnie. Jest kilka drobnych usterek, ale nic, z czym nie damy sobie rady.
Dostaniecie gotowy Unofficial Patch 1.3 i - mam nadzieję - będziecie wiedzieli co z nim zrobić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:11, Krejt napisał:

> Nie, fanowskie poprawki, zgodnie z obietnicą na tym forum zaproponowaliśmy w polskich
tekstach
> do patcha 1.3, które wysłaliśmy do Ubisoftu. problem w tym, że nie dostaliśmy patcha do
przetestowania,
> żeby sprawdzić co włożyli, jak włożyli i czy znów nie zrobili uwstecznień w lokalizacji
z polskiego
> na angielski.
Spokojnie, już pracujemy nad testami. Póki co wygląda to znośnie. Jest kilka drobnych usterek,
ale nic, z czym nie damy sobie rady.
Dostaniecie gotowy Unofficial Patch 1.3 i - mam nadzieję - będziecie wiedzieli co z nim zrobić.
;)


Super, wielkie dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:11, olbin napisał:

> Zawsze lubie dobrze poinformowany :)
> mam nadzieje że o przyszłych poprawkach raczą poinformować oficialnie

Przd chwilą rozmawiałem ze znajomym rosjaninem z ubi.com - też był zaskoczony patchem 1.3.
Jak widac nie tylko nas "zapomnieli" poinformować :)


lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem na Zachodzie maja pretensje, ze takie w Polsce piractwo. Sadzilem, ze polski rynek gier sie rozwija i sprzedaz rosnie, a zatem powinnismy zaczac byc powaznie traktowani przez zachodnich wydawcow... ale widocznie dla Ubisoft liczy sie tylko sprzedany u nas egzemplarz gry, bo w naszym kraju nie tak latwo zwrocic gre do sklepu... wszystkie te hocki-klocki utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze jednak dobrze zrobilem wstrzymujac sie z kupnem nowych Herosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czemu jak ściągam patha z UpgradeLaunchera to mi wyskakuje jekiś error po ściągnięciu, jak ściągnąłem ze strony ubi to przy intalacji patha pisze ze nie mam zainstalowanego herosa. Ściągam wersje polską 1.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej moze przestaniecie zjmować się pierdamu w styl "ubi nas nieładne traktuje" . Mam pytanie kto z was zinstalował nową łatkę i choć chwile pograł, no kto. Bo tak naprawde dopiero ten patch sprawia że można prawie komfortowo zagrac w Herołsów V. Zawliłem pół nocki aby sprawdzić jak dziłają i co... jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Dali cztery nowe mapy do mylti - “Szkoła Magii i Miecza”, “Sprzymierzeńcy”,“Wind Rose",“Kraina niczyja”, troszke zoptymalizowali kod gry, dali EDYTOR MAP. Wiecie co to znaczy HOMM V jest wreszcie na drodze aby stać się mieśmiertelna na równi z III i IV. A jak poczytacie plik read me to chwycicie się za głowe widząc ile bagów było dotychczas w POLSKIEJ wersji ( w formacie wordowym błędy w polskiej wersji zajmują 9 stron zapisanych 12). Nie powiem zę nadal jest idealnie ale nie odechciewa się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne akcje z tymi wszystkimi patchami :/

Jeszcze mały komentarz polonistyczny do autora: partykułę "nie" z rzeczownikami piszemy łącznie, więc powinno być "nieprzekazaniem", w opisie tematu ;) (Tak, wiem...czepiam się, ale to takie zboczenie zawodowe;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować