Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.3

124 postów w tym temacie

zależy w jakim sensie sięnie instaluje, bo jak twierdzi że herosi nie zainstalowani to można spróbować: albo patcha prosto ze strony ubi, albo tego którego ściągnie ci autouptader (to coś o nazwie "sprawdź aktualizacje") albo ten ze strony gram.pl.

..a jeśli dzieje się tak że się instaluje ale tak naprawdę nic nie zmienia to nie wiem, sam mam właśnie ten problem, kupiłem w empiku herosów już zaktualizowanych do 1.2f, puściłem patcha 1.2-1.3(dvd)(egzemplarz ze strony gra.pl, ani ten z ubi ani z autoupdatera nie wykrywały herosów) i nic nie zrobił z wyjątkiem tego że już drugi raz się puścić nie da bo twierdzi że zaktualizował, a gra jak była tak jest ver1.2.

Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? wysłałem co prawda zapytanie do działu technicznego ale nie chce mi się czekaćdo wtorku a nie jestem w stanie znaleźć czegokolwiek wśród setek starych postów na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącam ale chciałam się zapytać o 2 rzeczy.Mianowicie:
1.Mam patche 1.1 , 1.2 i 1.3.Słyszałam że po zainstalowaniu któregoś kody znikają i nie można ich wywołać okienka do wpisywania oszustw.W moim przypadku nie było inaczej.Chciałam się spytać jak można z powrotem przywrócić kody do gry?
2.W czasie gry,gra mi się wyłącza tzn. gram gram i w pewnym momencie gra wyłącza się i komputer przechodzi do pulpitu.Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 18:50, Velixica napisał:

Przepraszam że się wtrącam ale chciałam się zapytać o 2 rzeczy.Mianowicie:
1.Mam patche 1.1 , 1.2 i 1.3.Słyszałam że po zainstalowaniu któregoś kody znikają i nie można
ich wywołać okienka do wpisywania oszustw.W moim przypadku nie było inaczej.Chciałam się spytać
jak można z powrotem przywrócić kody do gry?
2.W czasie gry,gra mi się wyłącza tzn. gram gram i w pewnym momencie gra wyłącza się i komputer
przechodzi do pulpitu.Dlaczego tak się dzieje?

W tej grze trzeba pomyśleć nad każda misją a nie od razu za czity się brać. Ja no normalnym poziomie męczyłem sie z wiekszościa misji bez czitów ale w końcu przechodziłem. Jeste tera w ostatniej misji elfów i nie wiem jak zabić nicolaia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować