Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dobra zaczne moze ja...

Oficjalna strona Jade Empire: http://jade.bioware.com/

Generalnie, nie lubie takich gier, ale ta naprawde mnie zainteresowała jakis czas temu... grałem u kumpla i bylo całkiem przyjemne... swiat ładnie wyglada. Zobaczymy, co z tego wyjdzie na PC... oby bylo jeszcze lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Bioware mam zaufanie na tyle duże, że grę wypróbuję napewno, zwłaszcza że na Xboxie gra zbierała mnóstwo pozytywnych recenzji. Dodajmy jeszcze wielce interesujący świat (jestem lekko zboczony na punkcie dalekowschodnich klimatów) i niezły system walki i już mamy zadatki na grę conajmniej dobrą. Martwi mnie wprawdzie, że to konwersja z konsoli, ale z drugiej strony, programiści mieli duużo czasu na poprawienie błędów widocznych w pierwotnej wersji gry.
Podsumowując: jeśli tylko sterowanie będzie pecetowe, możemy spodziewać się gry conajmniej niezłej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:23, Night Elf napisał:

Generalnie, nie lubie takich gier, ale ta naprawde mnie zainteresowała jakis czas temu... grałem
u kumpla i bylo całkiem przyjemne... swiat ładnie wyglada. Zobaczymy, co z tego wyjdzie na
PC... oby bylo jeszcze lepsze...


Grafika ma być lepsza na PC niż na X-Box i ma dojść pare nowych elementów, ale to jeszcze nie oficjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:38, Anim napisał:

Grafika ma być lepsza na PC niż na X-Box i ma dojść pare nowych elementów, ale to jeszcze
nie oficjalne.


Ja czekam jaką Edycję Kolekcjonerską zrobicie na potrzeby tej gry. Może prawdziwą katanę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 23:14, Zauri napisał:

wie ktos jakie to bedzie mialo wymagania??


Nie znalazłem nigdzie w necie. Z tego co się orientuje to pomiędzy premierą KoTOR''a1 a Mass Effect studio Bioware nie stworzyło żadnego silnika graficznego. Czyli Jade Empire będzie śmigał na tym samym engine co Rycerze Starej Republiki. To są wymagania minimalne sequela Rycerzy Starej Republiki Pentium III lub Athlon 1 GHz, Pamięć 256 MB RAM, Karta Graficzna 32MB, Karta dzwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c PCtowy port JE będzie pewnie miał ciut wyższe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja troche poczytałem o jade empire i doszłem do wniosku , że jak ta gra bęezie taka jak obiecują choćby w 75% to będzie wielka gra. Czekam na nią .Być moze nawet upgraduje kompa dla niej[oraz gothica,crysisa,stalkera,obliviona i nwn2]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeczytałem w CDA o Jade Empire i jak tak będzie jak twórcy obiecują, to gra będzie wielka. Ale tak czy siak gra będzie fajna, bo tworzy ją niebyle jakie studio. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem zapowiedz w CDA, obejrzałem parę trailerów, obejrzałem jeden genialny teledysk z JE na youtube oraz wziąłem pod uwagę moje zaufanie do BioWare. Już zamówiłem tę grę :) Poza tym lubię mangę i wschodnią kulturę na której opiera się JE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:52, kris1985 napisał:

Kupie na pewno te gierke, ale niewiem czy nie bedzie to przerost formy nad trescia i czy nie
beda tylko sladowe ilosci rpg:(

Tak właśnie będzie. To typowa bijatyka, a nie rasowy RPG. Tak więc raczej dla fanów zręcznościówek niż roleplay''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze mialem jeszcze jakis czas temu wielka ochote na nia ale jak wszystko przemyslalem uznalem z jest to jak na razie chilowe zauroczenie. nie kupie je tez poniewaz :

-watpie aby poszla na mym sprzecie, wydawcy zapowiadali ze ma ona byc stworzona na sprzet nowej gen. a stary x box ma na pokladzie podrasowanego GF 3 ktory jest jedna lepszy od mojego 2 mx.

-orientalne klimaty nie zabardzo kojarza mi sie z rpg (wg mnie kwintesencja grycrpg jest gothic i pozniejsze jej odslony)

-bardzo chcialem ja zakupic tuz po premierze ale dostalem kare i przez kolejne 2 miechy nie bede dostawal kieszonkowego :P

tak czy siak kiedys zagrac bede musial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 22:41, Zauri napisał:

-orientalne klimaty nie zabardzo kojarza mi sie z rpg (wg mnie kwintesencja grycrpg jest gothic
i pozniejsze jej odslony)


Że kwintesencja gry crpg to Gothic?! W jakie ty rpgi grałes, że tak twierdzisz :D RPG powinien być nastawiony na fabułe a nie debilną młóćke jaką oferuje np. G3 w każdym mieście będząc po stronie buntowników. Gothici nigdy nie pobiją takich gier jak PT, FF i podobne, a co dopiero mówiąc o tytułach o wiele starszych niż te wymienione.
A niestety JE bardzo przypomina mi KOTORy. I nie powiem, zeby to byla dobra nowina, bo Kotory to conajwyżej rpgi średnie. Co najwyżej według wielu grafika wybija je ponad inne... O gorszej grafice... W Nwn2 tez uzyto wiele zapozyczen z Rycerzy Starej Republiki, ale dodano lepszą fabułe, ponadto gra mniej też jest skupiona na bezsensownej młóćce.
A Gothic mimo, że jest grą dobrą to nie można go nazwać "podstawą" gatunku RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować