Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2007 o 15:23, Ninja Seba napisał:

> Dodaje ci to np. jeśli masz amulet UG to masz o siedem ptk. więcej w żyćku itp. Może i
to ma
> otoczkę nawalanki, ale to dalej jest actionRPG. :D

Chyba się nie rozumiemy. Ja nie mówię o klejnotach, które się wkłada do amuletu (które dźwigają
staty), tylko na ekranie postaci po wejściu w technikę (jest też do przełączenia na opcję latawce).
Tam znajduje się parę rzeczy, które dostałem, ale samo ich bycie w ekwipunku nic nie zmienia
w statach, a raczej powinno. Dlatego zastanawiam się czy tego się jakoś nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te techniki dodają określone modyfikatory do statystyk. Jeśli nie wierzysz - zapisz grę, sprawdź jakie masz wysokości poszczególnych atrybutów, następnie zaopatrz się w jakąś technikę u kupca, a zobaczysz, że rzeczywiście wpływają na postaći. =]
PS. Przepraszam, za post powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam jedno pytanie. Wpadłem dziś do empiku z zamiarem kupna gry i były ale za 129,90 zł, niezależnie czy z koszulką czy nie. Mógłbym mieć taniej zamawiając u dystrybutora, ale nie chciało mi się czekać i chciałem koszulkę. Nie żebym narzekał, ale się zastanawiam jak to jest że sugerowana cena wydawcy to 99,99 zł, a w empiku sobie policzyli 30 zł więcej? Zazwyczaj z tego co pamiętam, w empiku gry były w standardowych cenach, a często nawet taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:51, Gordek napisał:

Hmm ja mam jedno pytanie. Wpadłem dziś do empiku z zamiarem kupna gry i były ale za 129,90
zł, niezależnie czy z koszulką czy nie. Mógłbym mieć taniej zamawiając u dystrybutora, ale
nie chciało mi się czekać i chciałem koszulkę. Nie żebym narzekał, ale się zastanawiam jak
to jest że sugerowana cena wydawcy to 99,99 zł, a w empiku sobie policzyli 30 zł więcej? Zazwyczaj
z tego co pamiętam, w empiku gry były w standardowych cenach, a często nawet taniej.

To dziwne, ja kupiłem grę w empiku za 96,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 16:10, darth 16 napisał:

Może tak, jest to KOTOR bez walki turowej w klimacie japońskich legend. :D Gra jest super,
może lekko grafa nie dzisiejsza, ale miód ocieka. :P


Dżizas chińskich a nie japońskich. To jest spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:15, DarthGhost napisał:

Byłby ktoś skory spakować plik dialog.tlk oraz folder fonts i wysłać mi na maila
? darthghost@o2.pl . To niecałe 7 mb. Z góry dzięki.

a po co ci? nie masz oryginalnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest moja prośba. Po co zadawać pytania skoro przez ten czas można to wysłać ? Eh...znajdzie się choć jeden żeby poświęcić temu 5 minut ? To nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh tak to jest jak sie nie oglada hypera... ja myslalem ze jade empire to jakies bijatyki czy cos takiego, jeszcze ta okladka.A wczoraj pierwszy raz od gdzies 3 miesiecy obejrzalem hypera i pokazywali jade empire, super gra nawet troche podobna do fable:D bede musial uzbierac kase ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie troche ociera się o Fable,ale jest ponoć o wiele bardziej rozbudowana pod wzgledem fabuły,więc dłuzej można się pobawić, też już z bieram kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 09:44, DarthGhost napisał:

To jest moja prośba. Po co zadawać pytania skoro przez ten czas można to wysłać ? Eh...znajdzie
się choć jeden żeby poświęcić temu 5 minut ? To nie dużo.


Pytania zadawać warto, gdyż ta prośba piractwem pachnie. Poza tym w PL gra została wydana jedynie w kinowej polskiej wersji językowej, więc wszelcy posiadacze wersji niepolskojęzycznej albo sprowadzili grę tydzieńń przed premierą z zachodu, albo po prostu "zaoszczędzili" i teraz dodatkowo na forum wydawcy chcą po raz koplejny "zaoszczędzić" nie płacąc za pracę nad tłumaczeniem i wydaniem gry, a tego tutaj nikt nie popiera. Skoro nie jesteś skłonny wesprzeć ludzi, którzy jednak odwalili kawał dobrej roboty nad tłyumaczeniem, a próbujesz "oszczędzać", to "oszczędzaj" sobie w wersji angielskiej i nie namawiaj nikogo do uczestniczenia w Twoim procederze "oszczędzania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi wam o piractwo..rozumiem. Taki mam problem i dlatego potrzebna mi jest polska czcionka bo mam obydwie. Jak widzicie, mam dosyć dziwny problem, grę po angielsku i po polsku. Nie próbowałem reinstalki gry gdyż wątpię żeby to coś pomogło. Nie pisałem tego w problemach technicznych bo wydaje mi się, że można machnąć tylko dialog.tlk oraz fonts a jeżeli to nie pomoże, to spróbuje reinstalki lecz z kolei jeżeli ona sobie nie poradzi to wtedy machne tam posta.

20070309115957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące pracy kamery w Jade Empire.Troszkę o tej grze poczytałem i często poruszane były podobieństwa do SW KotOR.W Star Warsach bardzo mi się nie podobały duże ograniczenia pracy kamery , czyli w pierwszej części brak możliwości rozglądania się w osi pionowej , a w drugiej części bardzo ograniczona taka możliwość.Jak jest w przypadku JE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:51, KrzychW napisał:

Mam pytanie dotyczące pracy kamery w Jade Empire.Troszkę o tej grze poczytałem i często poruszane
były podobieństwa do SW KotOR.W Star Warsach bardzo mi się nie podobały duże ograniczenia pracy
kamery , czyli w pierwszej części brak możliwości rozglądania się w osi pionowej , a w drugiej
części bardzo ograniczona taka możliwość.Jak jest w przypadku JE ?


Jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:09, darth 16 napisał:

Sorry, że Cię uraziłem. Teraz już nie ma takiej różnicy. :D


Nie uraziłeś tylko zwalczam przejawy ignoranctwa. Japonia i Chiny to dwie różne kultury. Nam jest dużo bliżej do Rosjan niż Japończykom do Chińczyków:) Nie będę nosił żadnej urazy pod warunkiem, że ostatni raz się tak pomyliłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować