Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 13:57, Magwisienka napisał:

> Hej, a wiecie może co trzeba zrobić na samym początku gry z tym posągiem lwa w domu mistrza

> Li ?? Bo niby tam jest jakaś zagadka i zadanie jest z tym związane. Wykonał ktoś z was
to zadanie
> ??
Najpierw musisz tak pokombinować z posągiem, żeby dał Ci jedną monetę. Później idziesz za szkołę,
tak gdzie trenuje dwójka studentów, i z nagrobka jakiegoś mistrza wyciągasz maskę lwa czy coś
takiego. Wracasz z tym z posągu i kombinujesz z kolorami :)


Ahaaaaa, dzięki wielkie. Z tą monetą to już sobie poradziłem na samym początku, ale nie wiedziałem co dalej trzeba zrobić żeby wykonać to zadanie :P Dzięki! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 19:07, bitelz90 napisał:

Ahaaaaa, dzięki wielkie. Z tą monetą to już sobie poradziłem na samym początku, ale nie wiedziałem
co dalej trzeba zrobić żeby wykonać to zadanie :P Dzięki! :]


Zawsze można go też rozwalić i wtedy też się coś tam zyskuje (chyba 25 monet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 16:11, mufur napisał:

Zawsze można go też rozwalić i wtedy też się coś tam zyskuje (chyba 25 monet).


Ooooo, to nie wiedziałem o tym, że można go rozwalić :D :P Jak poszedłem po tą maskę tam do tych uczniów to przypomniało mi się, że jak wcześniej grałem to też ją miałem, ale wiem, że nie wykorzystałem tego zadania, bo nie wieziałem co mam z tym wszystkim zrobić ;P Ej, a znacie może jakieś konkretne harmoniczne kombinacje ?? Chodzi mi o to, czy ktoś z was mógłby mi opisać jaki styl, jakim uderzeniem rozpoczyna kombinację, jaki je dopełnia i jak, i jaki styl kończy hrmoniczną kombinację i jakim uderzeniem, czy wzwykłym, czy poterznym ciosem itp. ? Bo jak tam próbowałem ostanio zrobić harmoniczna kombinację z okruchem lodu, i chyba stylem białego demona, jeśli dobrze pamiętam, albo tym stylem tygrysa, czy coś i mi nie pykło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 20:13, bitelz90 napisał:

Ooooo, to nie wiedziałem o tym, że można go rozwalić :D :P Jak poszedłem po tą maskę tam do
tych uczniów to przypomniało mi się, że jak wcześniej grałem to też ją miałem, ale wiem, że
nie wykorzystałem tego zadania, bo nie wieziałem co mam z tym wszystkim zrobić ;P Ej, a znacie
może jakieś konkretne harmoniczne kombinacje ?? Chodzi mi o to, czy ktoś z was mógłby mi opisać
jaki styl, jakim uderzeniem rozpoczyna kombinację, jaki je dopełnia i jak, i jaki styl kończy
hrmoniczną kombinację i jakim uderzeniem, czy wzwykłym, czy poterznym ciosem itp. ? Bo jak
tam próbowałem ostanio zrobić harmoniczna kombinację z okruchem lodu, i chyba stylem białego
demona, jeśli dobrze pamiętam, albo tym stylem tygrysa, czy coś i mi nie pykło ...


Oj, za dużo tego jest żeby to wszystko powymieniać :) Kombinacji jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:35, legenda27 napisał:

Eeee... o czym Wy mówicie?
A przy okazji jaki był wasz ulubiony i najlepszy styl?
Bo ja uwielbiałem 1000 Cięć. Szybki, dobry i mi się podoba.....

Na najwyższym poziomie trudności jest kompletnie bezużyteczny, zadaje za małe obrażenia i musze walczyć z duchami Czerwonym Ministrem.
Mam problem w pewnym momencie gry nie moge się ruszać w przód za pomocą pada i to nie jest wina pada bo raz jak przeinstaowałem to znów dobrze działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:13, bitelz90 napisał:

Ooooo, to nie wiedziałem o tym, że można go rozwalić :D :P Jak poszedłem po tą maskę tam do
tych uczniów to przypomniało mi się, że jak wcześniej grałem to też ją miałem, ale wiem, że
nie wykorzystałem tego zadania, bo nie wieziałem co mam z tym wszystkim zrobić ;P Ej, a znacie
może jakieś konkretne harmoniczne kombinacje ?? Chodzi mi o to, czy ktoś z was mógłby mi opisać
jaki styl, jakim uderzeniem rozpoczyna kombinację, jaki je dopełnia i jak, i jaki styl kończy
hrmoniczną kombinację i jakim uderzeniem, czy wzwykłym, czy poterznym ciosem itp. ? Bo jak
tam próbowałem ostanio zrobić harmoniczna kombinację z okruchem lodu, i chyba stylem białego
demona, jeśli dobrze pamiętam, albo tym stylem tygrysa, czy coś i mi nie pykło ...

Początek obszarowym smokiem burzy, a koniec potężnym tysiącem cięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kąd spolszczenie?? sorrki ja niewiem... Oglądałem filmiki Jade Empire i widziałem że jest dobra grafika... lubie takie gry jak np. Jade Empire :))) wogule wszystko wskazuje na to że jest to gra super, extra , bomba , szał :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to prawda! ;) Chociaż po dłuższym czasie grania zaczyna mnie nudzić! Wg. mnie za mało walki i za łatwo! (Gram na najwyższym poziomie trudności jeśli chodzi o walkę...) Przynajmniej dla mnie...
Podoba mi się ta "kultura orientu"... Naprawdę fajny klimacik... Fabuła dobra, grafika ładna, muzyka fajna...
Bardzo porządna gra...
Jeśli chodzi o spolszczenie to poszukaj na stronkach. Wpisz w Google''ach "spolszczenie Jade Empire" i powinieneś coś znaleźć! ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 17:58, galaus napisał:

Jak mi wiadomo strasznie duże są wymagania czy tak??

Właśnie nie. W porównaniu do gier, które wyszły w ostatnich miesiącach to nawet wymagania można określić jako dość niskie. Na moim sprzęcie (Sempron 2600+, 1GB DDR, GeForce 6600GT 128 MB) chodziło płynnie na maksymalnych ustawieniach grafiki przy rozdzielczości 1024x768 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:16, Magwisienka napisał:

> Jak mi wiadomo strasznie duże są wymagania czy tak??
Właśnie nie. W porównaniu do gier, które wyszły w ostatnich miesiącach to nawet wymagania można
określić jako dość niskie. Na moim sprzęcie (Sempron 2600+, 1GB DDR, GeForce 6600GT 128 MB)
chodziło płynnie na maksymalnych ustawieniach grafiki przy rozdzielczości 1024x768 :)

Aha dzięki za info. przyjacielu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:18, galaus napisał:

Aha dzięki za info.

Nie ma sprawy :)

Dnia 03.05.2007 o 18:18, galaus napisał:

przyjacielu :))

Jestem dziewczyną... Chyba nietrudno się po nicku tego domyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorrki koleżanko :))) nie spojżałem myślałem że tylko panowie interesują się takimi grami i ogólnie grami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:25, galaus napisał:

sorrki koleżanko :)))

Dobra, nic się nie stało :)

Dnia 03.05.2007 o 18:25, galaus napisał:

nie spojrzałem myślałem że tylko panowie interesują się takimi grami i ogólnie grami :)))

Dziwne myślenie... No ale to temat do rozmowy w innym wątku. Skończmy ten offtop :) Nie odpowiadaj już na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a jak zainstalowałem sobie ten dodatek, który powodował pojawienie się nowego stylu walki w JE to jak go moge w czasie gry zdobyć ?? Muszę zaczać nową postacią, czy jak ?? Bo ja zaktualizowałem sobie gre i miałbyć ten nowy styl nosorożca, ale nie wiem gdzie i jak go zdobyć ... Wiecie może co trzeba zrobić żeby go mieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:13, bitelz90 napisał:

Chodzi mi o to, czy ktoś z was mógłby mi opisać
jaki styl, jakim uderzeniem rozpoczyna kombinację, jaki je dopełnia i jak, i jaki styl kończy
hrmoniczną kombinację i jakim uderzeniem, czy wzwykłym, czy poterznym ciosem itp. ?

Kilkanaście postów wcześniej o tym pisałem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11959&pid=944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:05, bitelz90 napisał:

Hej, a jak zainstalowałem sobie ten dodatek, który powodował pojawienie się nowego stylu walki
w JE to jak go moge w czasie gry zdobyć ?? Muszę zaczać nową postacią, czy jak ?? Bo ja zaktualizowałem
sobie gre i miałbyć ten nowy styl nosorożca, ale nie wiem gdzie i jak go zdobyć ... Wiecie
może co trzeba zrobić żeby go mieć ??

Właśnie tak, jak wspomniałeś. Musisz zacząć grę od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować